CMA
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CHP
-
-
finalitzat
+info
Ben B
FCM
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ben D
HCSJ
JS
-
-
finalitzat
+info
Inf C
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
* FEM11 - Grup B1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 11:00 HC PALAU PLEGAMANS B 3 - 2 FC MARTINENC
5 17/04 Dis 13:45 CP TORRELLES 0 - 6 CPI LA SAGRERA
* FEM15 - Grup B1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/04 Diu 16:45 CP VIC B 1 - 0 REUS DEPORTIU Miró
9 18/04 Diu 11:15 IGUALADA FEMENI HCP 2 - 4 HC PALAU PLEGAMANS
9 17/04 Dis 10:00 CP MANRESA 1 - 7 HC SANT JUST
* INFANTIL PLATA - Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 17/04 Dis 19:45 CPI LA SAGRERA B 5 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
9 18/04 Diu 11:30 HC SANT JUST B 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
9 17/04 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ 4 - 11 CPI LA SAGRERA B
9 17/04 Dis 16:20 CT BARCINO A - CH CLARET
* INFANTIL PLATA - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/04 Diu 11:00 HC PIERA 10 - 3 CP MASQUEFA
9 17/04 Dis 11:30 LLaring CAPELLADES HC A 3 - 6 CP MONJOS
9 17/04 Dis 12:45 HC MONTBUI B 3 - 3 IGUALADA HC D
* INFANTIL PLATA - Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/04 Diu 10:45 CP TARADELL B 8 - 2 UE LA GARRIGA A
9 18/04 Diu 11:15 FC MARTINENC C 3 - 10 CH SANTA PERPÈTUA B
9 17/04 Dis 12:45 CHP SANT FELIU 1 - 0 HC SANT JUST C
* PRIMERA CATALANA - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 18/04 Diu 18:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 7 - 3 CE CORNELLÀ
13 18/04 Diu 12:45 HC SANT JUST 6 - 4 HC MONTBUI
13 17/04 Dis 18:00 CP SITGES 2 - 2 CP MONJOS Pansalud
* SEGONA CATALANA - Grup 3A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/04 Dis 19:55 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 7 - 2 CT BARCINO
11 18/04 Diu 20:00 FC MARTINENC 2 - 6 UE HORTA
9 18/04 Diu 12:15 CT BARCINO 3 - 7 CP SITGES
11 17/04 Dis 19:45 HC SANT JUST 6 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
ALEVÍ OR COPA Gr. 1C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 12:30 UE HORTA B 2 - 10 CH SANTA PERPÈTUA B
4 18/04 Diu 10:00 CH SANTA PERPÈTUA B 5 - 0 CH SANTA PERPÈTUA A
5 17/04 Dis 16:15 CH SANTA PERPÈTUA A 2 - 3 JESÚS, MARIA I JOSEP
5 17/04 Dis 16:00 CH PRAT 3 - 18 HC SANT JUST B
ALEVÍ OR COPA Gr. 2C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 11:30 JESUÏTES SARRIÀ B 2 - 5 HC SANT JUST A
5 18/04 Diu 16:00 PHC SANT CUGAT B 10 - 6 FC MARTINENC B
5 17/04 Dis 16:15 HC SENTMENAT 3 - 7 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
BENJAMÍ OR - Grup 1B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 19:00 CP TORRELLES 0 - 9 CERDANYOLA CH A
5 17/04 Dis 18:30 HC SANT JUST A 7 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
5 17/04 Dis 16:00 CH CLARET A 5 - 2 CP CORBERA A
BENJAMÍ PLATA - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 9:30 HC SFERIC 2 - 2 HC SANT JUST B
5 17/04 Dis 11:15 CP MANRESA 3 - 4 CH PRAT A
5 18/04 Diu 11:15 MOLINS DE REI 2015 1 - 7 CH CASTELLET
BENJAMÍ PLATA - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 12:00 FC MARTINENC C 0 - 10 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
5 17/04 Dis 10:00 HC SANT JUST C 6 - 1 JESUÏTES SARRIÀ B
5 17/04 Dis 15:00 CT BARCINO B 11 - 1 CH CLARET B
5 17/04 Dis 11:15 HC SANT JUST D 10 - 1 LA SALLE BONANOVA B
INFANTIL OR COPA Gr. 3C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 10:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 1 - 11 UE HORTA A
5 17/04 Dis 13:45 HC SANT JUST A 9 - 0 IGUALADA HC C
5 17/04 Dis 15:30 CPI LA SAGRERA A 10 - 1 CE NOIA Freixenet B
JUNIOR OR COPA Gr. 3C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 18:30 CALDES Recam Làser A 12 - 3 HC CASTELLAR
5 18/04 Diu 16:45 FC MARTINENC B 2 - 12 HC SANT JUST
5 18/04 Diu 19:00 CE ARENYS DE MUNT B 3 - 5 PHC SANT CUGAT B
JUVENIL OR PREFERENT Gr. 3P
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 17/04 Dis 10:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 11 - 5 HC SANT JUST
3 17/04 Dis 16:15 PHC SANT CUGAT A 3 - 3 BARÇA
PREBENJAMÍ OR - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 17:00 CH CLARET A 2 - 3 CERDANYOLA CH
5 17/04 Dis 17:15 HC SANT JUST A 3 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
5 17/04 Dis 11:15 FC MARTINENC A 1 - 4 JESÚS, MARIA I JOSEP A
PREBENJAMÍ PLATA - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 11:00 CHP MARTORELL 4 - 1 LA SALLE BONANOVA
5 17/04 Dis 13:00 CT BARCINO 4 - 1 CP CORBERA B
5 17/04 Dis 16:00 HC SANT JUST B 2 - 4 CLUB OLESA PATÍ
5 17/04 Dis 17:45 CH PRAT 2 - 3 CP TORRELLES
PREBENJAMÍ PLATA - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 9:00 UE HORTA 0 - 4 PHC SANT CUGAT F
5 17/04 Dis 12:30 HC SANT JUST C 4 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP B
5 18/04 Diu 14:30 FC MARTINENC B 0 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
5 17/04 Dis 18:00 CH CLARET B 3 - 3 E MARISTES ST JOAN

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 20/21. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:00
(Dimarts, Dijous o Div)
club@hcsantjust.net