CPM
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
CC-LSEM
-
-
finalitzat
+info
Inf B
CSF
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Inf C
HCSJ
HCM
-
-
finalitzat
+info
1CA
HCSJ
JMIJ
-
-
finalitzat
+info
2CA
HCSJ
CC-LSEM
-
-
finalitzat
+info
Ben A
HS
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
JS
-
-
finalitzat
+info
Ben C
HCSJ
LSB
-
-
finalitzat
+info
Ben D
HCSJ
CC-LSEM
-
-
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
COP
-
-
finalitzat
+info
Pre B
HCSJ
JMIJ
-
-
finalitzat
+info
Pre C
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
* FEM15 - Grup B1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/04 Diu 10:00 CP VIC B - REUS DEPORTIU Miró
9 18/04 Diu 10:30 IGUALADA FEMENI HCP - HC PALAU PLEGAMANS
9 17/04 Dis 10:00 CP MANRESA - HC SANT JUST
9 16/04 Div 20:30 CERDANYOLA CH - CP TORRELLES
* INFANTIL PLATA - Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/04 Diu 11:30 HC SANT JUST B - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
9 17/04 Dis 12:30 JESUÏTES SARRIÀ - CPI LA SAGRERA B
9 17/04 Dis 16:45 CT BARCINO A - CH CLARET
* INFANTIL PLATA - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/04 Diu 10:00 HC PIERA - CP MASQUEFA
9 17/04 Dis 11:30 LLaring CAPELLADES HC A - CP MONJOS
9 17/04 Dis 12:45 HC MONTBUI B - IGUALADA HC D
* INFANTIL PLATA - Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 18/04 Diu 0:00 FC MARTINENC C - CP TARADELL B
9 18/04 Diu 10:00 CP TARADELL B - UE LA GARRIGA A
9 18/04 Diu 12:45 FC MARTINENC C - CH SANTA PERPÈTUA B
9 17/04 Dis 12:45 CHP SANT FELIU - HC SANT JUST C
* PRIMERA CATALANA - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 18/04 Diu 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - CE CORNELLÀ
13 18/04 Diu 12:45 HC SANT JUST - HC MONTBUI
13 17/04 Dis 18:00 CP SITGES - CP MONJOS Pansalud
* SEGONA CATALANA - Grup 3A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/04 Dis 19:55 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou - CT BARCINO
11 18/04 Diu 12:45 FC MARTINENC - UE HORTA
11 17/04 Dis 19:45 HC SANT JUST - JESÚS, MARIA I JOSEP
BENJAMÍ OR - Grup 1B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 10:00 CP TORRELLES - CERDANYOLA CH A
5 17/04 Dis 18:30 HC SANT JUST A - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
5 17/04 Dis 19:30 CH CLARET A - CP CORBERA A
BENJAMÍ PLATA - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 09:30 HC SFERIC - HC SANT JUST B
5 18/04 Diu 10:00 CP MANRESA - CH PRAT A
5 18/04 Diu 11:15 MOLINS DE REI 2015 - CH CASTELLET
BENJAMÍ PLATA - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 9:30 FC MARTINENC C - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
5 17/04 Dis 10:00 HC SANT JUST C - JESUÏTES SARRIÀ B
5 17/04 Dis 11:00 CT BARCINO B - CH CLARET B
5 17/04 Dis 11:15 HC SANT JUST D - LA SALLE BONANOVA B
PREBENJAMÍ OR - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 16:05 CH CLARET A - CERDANYOLA CH
5 17/04 Dis 17:15 HC SANT JUST A - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
5 18/04 Diu 18:45 FC MARTINENC A - JESÚS, MARIA I JOSEP A
PREBENJAMÍ PLATA - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/04 Dis 11:00 CHP MARTORELL - LA SALLE BONANOVA
5 17/04 Dis 12:50 CT BARCINO - CP CORBERA B
5 17/04 Dis 16:00 HC SANT JUST B - CLUB OLESA PATÍ
5 17/04 Dis 17:45 CH PRAT - CP TORRELLES
PREBENJAMÍ PLATA - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/04 Diu 9:00 UE HORTA - PHC SANT CUGAT F
5 17/04 Dis 12:30 HC SANT JUST C - JESÚS, MARIA I JOSEP B
5 18/04 Diu 14:45 FC MARTINENC B - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
5 17/04 Dis 16:05 CH CLARET B - E MARISTES ST JOAN

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 20/21. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:00
(Dimarts, Dijous o Div)
club@hcsantjust.net