FEM RODAR EL CLUB!!!!

Imprimeix

H.C. SANT JUST 11 - HC BURGUILLOS 3

Espectacle en estat pur i  3 punts més al “Temple”. 

7a Jornada d’OK Plata Sur HCSJ-Hockey Club Burguillos 

HC Sant Just (11): Carlos Sousa (P), Dídac Sánchez (P), Borja López (2) , Josep Grima (1) , Joan Lluís Mudarra (2), Edu Fernández (2) ,Pau Vilà, Pol Macià, Frederic Hinojal (2)  i Joan Pujalte (2).

Tècnic: Ferran Pujalte  -  Delegats: Fidel Vidal i Josep Climent 

Primera Part- 5-1  +   Segona Part- 6-2    =   Final del partit 11-3

Gran partit avui a la Bonaigua on el nostre equip ha estat magistral El partit comen, la graderia a vessar, l'Afició en ganes de recolzar a l'equip i com no l'Equip avui ha engreixat i de debò la màquina del bon Hoquei. Amb aquesta combinació el nostre equip ha arribat al descans amb un claríssim 5-1 amb 2 grans gols d'Edu un gran gol d'en Josep després de desvia un gran tret d'en Joan Lluís i com no en Joan Lluís ha fet el quart, poc abans d'acabar la primera part una gran jugada personal d'en Joan fa pujar el cinquè al marcador.
La segona part ha tingut la mateixa tònica de la primera i els nostres no han deixat de lluitar i hem vist molt bones estones d'Hoquei en dos minuts en Frederic ha marcat dos gols i un en Borja, tenim una FD a favor que no transformem i poc després en un PowerPlay a favor en Joan torna a marcar. El Burguillos no pot parar als nostres i arriba a la 15a falta i ara sí en Borja no perdona i marca el 10e gol per l'equip i per acabar-ho d'arrodonir en l'últim gol de l'equip participant tots els jugadors perquè en Joan Lluís remati la feina, no podíem acabar el partit de millor manera.
Felicitar a l'Equip pel gran Partit i una vegada més a la nostra Gran Afició.
Acabem la 7a jornada en 3a posició a la Classificació a 2 punts del primer classificat i seguint sent l'equip menys golejat.
El següent partit serà amb el Rivas a Madrid en el nostre segon desplaçament fora de Catalunya dissabte 14 de desembre a les 17.00h.

Fem Rodar el Club!!!

 

 

 

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 20/21. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:00
(Dimarts, Dijous o Div)
club@hcsantjust.net