CSP
HCSJ
-
-
Dis 20
11:00
Ale B
CRL
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
Ale C
HCSJ
CPT
-
-
Dis 20
13:15
Ale A
HCSJ
FCM
-
-
Dis 20
10:30
Ben B
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 20
15:30
PB-
CLS
HCSJ
-
-
Dis 20
9:00
Pre C
HCSJ
CHP
-
-
Dis 20
18:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 20
16:45
Pre A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 21
18:45
Fem
HCSJ
HCS
-
-
Dis 20
19:30
Inf B
HCC
HCSJ
-
-
Dis 20
17:00
Inf A
HCSJ
UEH
-
-
Dis 20
11:45
Jún A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
Jún B
CPV
HCSJ
-
-
Div 19
20:30
Juv
CSF
HCSJ
-
-
Diu 21
12:45
Min
GEIEG
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
NCA
CHR
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
2CA B
CEC
HCSJ
-
-
Dis 20
19:45
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 30/09 Diu 15:00 CP TORRELLES A 2 - 4 HC SENTMENAT B
2 30/09 Diu 12:45 CERDANYOLA CH A 9 - 1 HC SANT JUST B
ALEVÍ Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 30/09 Diu 10:45 HC SANT JUST C 2 - 7 CHP BIGUES I RIELLS B
2 30/09 Diu 11:00 CALDES Recam Làser B 3 - 4 PHC SANT CUGAT A
ALEVÍ Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 11:45 HC SANT JUST A 6 - 0 CP VOLTREGÀ E
2 29/09 Dis 11:00 CALDES Recam Làser C 12 - 2 CP TORRELLES B
2 29/09 Dis 9:45 CERDANYOLA CH B 6 - 5 CHP BIGUES I RIELLS A
BCN BENJAMÍ_GRUP 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 29/09 Dis 11:30 CP SITGES 3 - 11 UE HORTA A
3 30/09 Diu 9:00 FC MARTINENC A 3 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
BCN BENJAMÍ_GRUP 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 29/09 Dis 9:00 JESUÏTES CASP 0 - 10 CP VILANOVA C
3 29/09 Dis 18:00 HC SANT JUST A 14 - 5 CT BARCINO
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 10:30 HC SANT JUST 3 - 1 CH CLARET
2 29/09 Dis 11:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS F
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 29/09 Dis 10:15 CP SITGES 3 - 0 HC SANT JUST C
3 30/09 Diu 10:00 UE HORTA B 2 - 2 CPI LA SAGRERA A
5 30/09 Diu 17:00 CPI LA SAGRERA A 1 - 3 CH CLARET A
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 29/09 Dis 15:30 HC SANT JUST B 0 - 3 JESUÏTES SARRIÀ A
3 29/09 Dis 15:00 UE HORTA A 0 - 3 CP VILANOVA C
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 29/09 Dis 16:30 CH CLARET B 1 - 2 CT BARCINO
3 29/09 Dis 10:00 HF SANT JOSEP SS B 2 - 3 HC SANT JUST A
FEM14 - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 11:15 CH CLARET 11 - 2 HC SANT JUST
2 30/09 Diu 16:30 FC MARTINENC 8 - 1 IGUALADA FEMENI HCP B
2 29/09 Dis 11:00 CERDANYOLA CH 4 - 2 PHC SANT CUGAT
INFANTIL Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 16:45 HC SANT JUST B 2 - 7 PHC SANT CUGAT B
2 29/09 Dis 10:00 HC SENTMENAT B 0 - 4 CALDES Recam Làser B
INFANTIL Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 12:30 HC SENTMENAT C 11 - 2 HC SANT JUST A
2 29/09 Dis 11:15 CP MANRESA A 1 - 7 CALDES Recam Làser C
JÚNIOR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 20:00 CT BARCINO 3 - 9 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
2 30/09 Diu 17:45 FC MARTINENC A 10 - 0 UE HORTA
JÚNIOR Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 29/09 Dis 17:00 SD ESPANYOL 12 - 0 FC MARTINENC B
2 29/09 Dis 19:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 8 - 4 HC SANT JUST B
2 29/09 Dis 17:30 MOLINS DE REI 2015 9 - 6 GIRONA Citylift CH
JUVENIL PREFERENT (Grup A)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 30/09 Diu 12:15 CH JUNEDA-LLEIDA A 1 - 3 CE ARENYS DE MUNT A
4 30/09 Diu 13:30 CH CADI 4 - 3 HC SANT JUST
4 30/09 Diu 12:15 CE NOIA Freixenet A 5 - 8 BARÇA Lassa
4 30/09 Diu 10:00 CP MANLLEU A 5 - 3 CP VIC A
MINIFEM - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 30/09 Diu 12:00 HC SANT JUST 1 - 2 UE LA GARRIGA
2 30/09 Diu 17:30 CP TORRELLES 2 - 1 CHP SANT FELIU
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 30/09 Diu 16:05 HC SENTMENAT 7 - 5 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
3 29/09 Dis 18:00 CP FOLGUEROLES 2 - 2 HC PIERA
3 29/09 Dis 19:30 CPH OLOT 6 - 2 CE NOIA Freixenet
3 28/09 Div 21:45 CN REUS PLOMS 4 - 5 CH JUNEDA-LLEIDA
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 28/09 Div 20:45 CH VILA-SECA 1 - 3 G.E. i E.G.
3 28/09 Div 21:30 CP MANLLEU 3 - 2 HC SANT JUST
3 29/09 Dis 19:45 CAPELLADES HC 1 - 5 CERDANYOLA CH
3 30/09 Diu 19:00 CALDES Recam Làser 5 - 2 SHUM Frit Ravich
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 28/09 Div 21:59 CALDES Recam Làser 4 - 6 CH CASTELLET
3 29/09 Dis 13:00 HC SANT JUST B 3 - 5 MOLLETHC A
3 29/09 Dis 18:30 CH LLORET 14 - 4 CH SANTA PERPÈTUA
3 30/09 Diu 12:00 FD CASSANENC 2 - 7 VILASSAR HC
3 30/09 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 7 - 5 HC SFERIC
3 29/09 Dis 19:00 CALDES Recam Làser 2 - 4 CH RIPOLLET
3 30/09 Diu 12:00 UEH BARBERÀ B 2 - 5 HC PALAU PLEGAMANS
3 29/09 Dis 17:45 CP CENTELLES 4 - 1 CH CASTELLET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 29/09 Dis 19:30 HC SANT JUST A 9 - 0 HC PIERA
3 29/09 Dis 18:00 HC MONTBUI 3 - 5 HC SENTMENAT A
3 29/09 Dis 20:30 CLUB OLESA PATÍ 3 - 11 CP MASQUEFA
3 30/09 Diu 13:30 FC MARTINENC 5 - 6 UE HORTA
3 30/09 Diu 12:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 4 - 5 CE CORNELLÀ

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net