SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 29/02 Dis 19:30 CP JONQUERENC B 7 - 6 HC SANT JUST B
8 29/02 Dis 11:30 CHP SANT FELIU A 1 - 8 CP VIC A
8 29/02 Dis 15:15 CP TORDERA 9 - 4 CH SANTA PERPÈTUA D
ALEVÍ Gr. C9 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 29/02 Dis 9:30 HC PALAU PLEGAMANS D 9 - 0 CH SANTA PERPÈTUA C
7 01/03 Diu 11:45 CP CALAFELL A 4 - 5 HC SANT JUST A
8 29/02 Dis 9:30 CP VIC B 2 - 6 CALDES Recam Làser C
8 29/02 Dis 19:45 CP CALAFELL A 6 - 5 HC SENTMENAT B
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 29/02 Dis 10:30 CT BARCINO A 2 - 1 HC SANT JUST A
12 29/02 Dis 15:00 MOLLETHC B 3 - 0 HF SANT JOSEP SS B
12 29/02 Dis 10:30 HC SENTMENAT A 3 - 1 CHP BIGUES I RIELLS A
12 29/02 Dis 12:30 PHC SANT CUGAT A 3 - 0 CP SANT RAMON B
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 29/02 Dis 12:30 CP CENTELLES 2 - 2 HC SANT JUST B
12 29/02 Dis 10:00 CH LES FRANQUESES A 2 - 1 CH RIPOLLET B
12 29/02 Dis 16:00 CH RIPOLLET C 0 - 3 CP CORBERA A
12 01/03 Diu 11:00 SEK-CATALUNYA 1 - 3 JESUÏTES SARRIÀ
12 01/03 Diu 11:45 CP TORDERA B 1 - 3 CHP SANT FELIU B
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 29/02 Dis 10:30 HC SANT JUST C 1 - 2 HC PIERA A
12 01/03 Diu 10:30 CP MASQUEFA C 0 - 3 CHP MARTORELL
12 01/03 Diu 12:45 HC PIERA B 0 - 3 HC MONTBUI
12 29/02 Dis 10:30 CP VILANOVA B 3 - 1 PHC SANT CUGAT F
BENJAMÍ C2 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 01/03 Diu 10:45 HC SANT JUST B 3 - 4 CP VIC B
7 29/02 Dis 12:45 HC SENTMENAT 11 - 1 CHP MARTORELL
7 29/02 Dis 9:45 CAPELLADES HC 1 - 5 HC PALAU PLEGAMANS C
7 01/03 Diu 11:00 CP RODA A 5 - 4 CHP BIGUES I RIELLS A
BENJAMÍ F6 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 01/03 Diu 12:30 CP MANRESA C 7 - 5 JESUÏTES SARRIÀ B
7 01/03 Diu 12:45 FC MARTINENC B 7 - 2 VILASSAR HC B
7 29/02 Dis 16:00 HC SANT JUST C 5 - 5 HC PIERA B
7 29/02 Dis 17:15 CHP SANT FELIU B 4 - 4 HF SANT JOSEP SS B
BENJAMÍ P2 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 29/02 Dis 11:45 HC SANT JUST A 1 - 6 CP VILANOVA A
7 01/03 Diu 12:30 UE LA GARRIGA A 4 - 2 CLUB OLESA PATÍ A
7 29/02 Dis 12:30 CP VIC A 8 - 3 CERDANYOLA CH B
7 29/02 Dis 17:00 IGUALADA HC A 4 - 3 FC MARTINENC A
C.LLiga 3CAT (E2)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 29/02 Dis 9:30 CH ARENYS DE MAR Vialser 6 - 4 CP VILANOVA
1 01/03 Diu 13:00 CP CALAFELL 1 - 3 SD ESPANYOL
1 29/02 Dis 16:30 CH MATARÓ 4 - 2 CERDANYOLA CH
1 29/02 Dis 17:45 HC MONTBUI 3 - 7 CH MOLLERUSSA Previntegral
1 28/02 Div 20:00 CH JUNEDA 5 - 5 HC SANT JUST B
1 01/03 Diu 20:30 FC MARTINENC 4 - 6 CP TORDERA
1 28/02 Div 21:40 IGUALADA HC 4 - 1 UEH BARBERÀ
1 28/02 Div 21:45 SHUM Frit Ravich 3 - 7 G.E. i E.G.
2 04/03 Dim 22:00 G.E. i E.G. 3 - 3 SHUM Frit Ravich
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
20 29/02 Dis 10:30 CPI LA SAGRERA 0 - 10 LLEIDA LLISTA
21 01/03 Diu 10:30 PHC SANT CUGAT 2 - 8 HC PALAU PLEGAMANS B
21 01/03 Diu 10:30 FC MARTINENC 1 - 2 CH VILA-SANA
21 01/03 Diu 10:30 CERDANYOLA CH 10 - 0 CPI LA SAGRERA
21 01/03 Diu 12:30 LLEIDA LLISTA 10 - 0 CP MANRESA
21 01/03 Diu 10:30 IGUALADA FEMENI HCP A 10 - 1 HC SANT JUST
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
20 01/03 Diu 14:30 PHC SANT CUGAT 1 - 3 REUS DEPORTIU
21 01/03 Diu 19:00 FC MARTINENC 0 - 4 HC ALPICAT
21 01/03 Diu 15:15 CP TORRELLES 5 - 1 CH CASTELLET
21 29/02 Dis 12:15 CERDANYOLA CH 5 - 2 PHC SANT CUGAT
21 29/02 Dis 11:15 CH CLARET 6 - 8 CE VENDRELL
21 29/02 Dis 10:30 CH VILA-SANA 5 - 0 HC SANT JUST
INFANTIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 29/02 Dis 16:30 UE HORTA C 2 - 6 HC SANT JUST A
9 28/02 Div 21:30 HC SANT JUST A 9 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA A
8 01/03 Diu 11:30 CP SANT JOSEP BADALONA A 6 - 0 HC RIPOLL
8 29/02 Dis 12:45 CH OLOT B 1 - 5 HC PALAU PLEGAMANS C
INFANTIL Gr. C5 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 29/02 Dis 16:00 HC SENTMENAT B 4 - 5 HC ALPICAT
8 01/03 Diu 12:45 CP MASQUEFA 3 - 4 HC SANT JUST B
8 01/03 Diu 18:30 CAPELLADES HC 4 - 9 CP VILANOVA B
INFANTIL Gr. F1 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 29/02 Dis 13:00 HC SANT JUST C 5 - 3 CEH SABADELL
8 01/03 Diu 18:15 HOQUEI FIGUERES B 10 - 4 CH CLARET B
JÚNIOR Gr. P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 01/03 Diu 18:00 CE NOIA Freixenet A 6 - 1 CP MANLLEU C
9 29/02 Dis 12:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 4 - 5 CERDANYOLA CH B
9 29/02 Dis 10:30 REUS DEPORTIU 6 - 4 HC SANT JUST
9 01/03 Diu 12:00 CP VIC A 4 - 2 IGUALADA HC A
JUVENIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 01/03 Diu 11:30 CHP BIGUES I RIELLS 0 - 10 CP MANLLEU B
8 01/03 Diu 11:45 CP VILANOVA A 5 - 4 CAMBRILS CH
8 29/02 Dis 18:45 HP TONA 4 - 1 FD CASSANENC
8 01/03 Diu 17:45 CP RODA 4 - 5 HC SANT JUST B
JUVENIL Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 29/02 Dis 13:15 CP TARADELL B 7 - 0 CP CUBELLES
8 29/02 Dis 15:30 CALDES Recam Làser C 2 - 2 HC ALPICAT
8 29/02 Dis 16:30 CH CADI 3 - 2 HC SANT JUST A
OK23 PlayOff I
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 01/03 Diu 12:00 CEH SABADELL 7 - 6 PHC SANT CUGAT
2 01/03 Diu 16:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi 0 - 3 HC SANT JUST
2 29/02 Dis 21:00 VILASSAR HC 9 - 2 HC SENTMENAT
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
21 28/02 Div 22:15 CH VILA-SECA 4 - 3 MOLINS DE REI 2015
21 29/02 Dis 17:00 HC SANT JUST 3 - 2 CP VILANOVA
21 01/03 Diu 13:30 CP CUBELLES 3 - 8 CERDANYOLA CH
21 01/03 Diu 12:30 RIBES CP 2 - 3 CAMBRILS CH
18 03/03 Dim 21:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 1 CH RIPOLLET
21 29/02 Dis 18:00 CH RIPOLLET 1 - 6 CP RIUDEBITLLES
21 01/03 Diu 18:00 SH CASAL L`ESPLUGA 6 - 6 CP VILAFRANCA Capital del Vi

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div)
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net