HCSJ
CC
-
-
Dis 21
16:30
Ale A
HCSJ
CC
-
-
Dis 21
15:15
Ale B
HCSJ
CPT
-
-
Diu 22
10:30
Ben A
CSF
HCSJ
-
-
Diu 22
10:30
Pre A
CC-LSEM
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ben C
HCSJ
CLS
10
0
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
FCM
3
0
finalitzat
+info
Pre B
HCSJ
JS
2
3
finalitzat
+info
Pre C
CHVS
HCSJ
-
-
Diu 22
17:00
Fem
HCA
HCSJ
-
-
Diu 22
0:00
Fem
HCSJ
HCA
-
-
Diu 22
17:30
Fem
HCSJ
CPV
-
-
Dis 21
17:45
Inf A
HCSJ
FCM
-
-
Diu 22
11:45
Inf C
CC
HCSJ
2
10
finalitzat
+info
Inf B
CSP
HCSJ
-
-
Dis 21
15:30
Jún
CNRP
HCSJ
-
-
Diu 22
10:30
Juv A
HF
HCSJ
-
-
Diu 22
15:30
Juv B
HCSJ
VHC
-
-
Diu 22
13:00
OK2
CCH
HCSJ
-
-
Diu 22
12:00
2CA
FCM
HCSJ
-
-
Diu 22
19:30
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
Aleví: 139è a 144è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 26/05 Diu 12:00 HC SANT JUST C 0 - 3 FD CASSANENC B
7 25/05 Dis 13:00 CT BARCINO D 2 - 1 PHC SANT CUGAT D
7 25/05 Dis 19:45 E MARISTES ST JOAN 6 - 13 CP JONQUERENC
Aleví: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 24/05 Div 20:15 GIRONA Citylift CH C 1 - 2 CP TARADELL B
4 25/05 Dis 10:45 HC SANT JUST A 4 - 6 CPH OLOT A
4 25/05 Dis 14:45 CP TARADELL B 7 - 3 GIRONA Citylift CH C
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 25/05 Dis 15:30 HC PALAU PLEGAMANS B 9 - 0 HC SANT JUST B
4 26/05 Diu 10:30 PHC SANT CUGAT B 1 - 9 CERDANYOLA CH A
Benjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 25/05 Dis 09:30 HC SANT JUST A 10 - 0 UE HORTA D
4 26/05 Diu 11:30 CP RIUDEBITLLES 5 - 4 CH SANTA PERPÈTUA A
Benjamí: 89è-92è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 24/05 Div 20:00 CP SANT CELONI B 2 - 7 HC SANT JUST B
4 25/05 Dis 16:45 CP VOLTREGÀ C 3 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
C.CATALANA JÚNIOR Finals
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 25/05 Dis 12:30 HC SANT JUST B 2 - 1 CH LLORET
1 25/05 Dis 11:00 CERDANYOLA CH 6 - 7 CP VIC B
2 25/05 Dis 15:30 CERDANYOLA CH 8 - 3 CH LLORET
2 25/05 Dis 18:30 CP VIC B 1 - 5 HC SANT JUST B
C.LLiga 2CAT (E2)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 26/05 Diu 13:00 HC SANT JUST A 5 - 4 UE LA GARRIGA
1 24/05 Div 20:30 CP VIC 5 - 2 CH CASTELLET
1 25/05 Dis 11:30 CPH OLOT 6 - 6 SHUM Frit Ravich B
1 25/05 Dis 18:00 VILASSAR HC 5 - 2 CP MASQUEFA
1 25/05 Dis 19:00 HC SENTMENAT B 3 - 4 CP BLANES ATLÈTIC
1 25/05 Dis 20:45 CE CORNELLÀ 11 - 6 CP MASIES VOLTREGÀ
1 25/05 Dis 21:00 CP FLIX 2 - 4 CH RIPOLLET
1 26/05 Diu 18:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 0 - 0 CERDANYOLA CH A
FEM14 C.FED - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 25/05 Dis 18:00 CP VIC 14 - 0 HOQUEI BANYOLES
3 26/05 Diu 09:00 FC MARTINENC 2 - 3 HC SANT JUST
Infantil: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 25/05 Dis 12:00 HC SANT JUST A 7 - 1 CPH OLOT C
4 25/05 Dis 20:30 FD CASSANENC 2 - 4 CH JUNEDA A
Infantil: 87è a 90è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 25/05 Dis 00:00 HC SANT JUST B 0 - 0 CT BARCINO
Júnior: 44è a 48è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 25/05 Dis 18:00 CP RODA 7 - 12 HC SANT JUST A
Juvenil: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 25/05 Dis 18:30 UE HORTA A 7 - 3 HC SENTMENAT A
4 25/05 Dis 11:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 4 - 6 HC SANT JUST
NCAT PlayOff III
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 26/05 Diu 16:05 HC SANT JUST 5 - 2 HC PIERA
1 26/05 Diu 18:00 CP MANLLEU 6 - 4 HC SENTMENAT
1 24/05 Div 20:00 G.E. i E.G. 2 - 1 CPH OLOT
1 24/05 Div 20:30 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 1 - 4 CH JUNEDA-LLEIDA
1 24/05 Div 21:30 SHUM Frit Ravich 3 - 2 CH VILA-SECA
1 25/05 Dis 20:15 CAPELLADES HC 4 - 5 CE NOIA Freixenet
PB-Iniciació (8ns): 29è-32è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 25/05 Dis 16:00 MOLLETHC B 2 - 2 HC SANT JUST
4 25/05 Dis 16:15 JESÚS, MARIA I JOSEP A 1 - 2 CH CLARET
Prebenjamí (4rts): 13è-16è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 26/05 Diu 12:30 CH PRAT A 1 - 2 HC CASTELLAR A
4 26/05 Diu 10:30 CP TORDERA B 0 - 3 HC SANT JUST A
Prebenjamí: 101è-104è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 25/05 Dis 09:00 CHP MARTORELL 3 - 0 HC SANT JUST C
4 25/05 Dis 17:00 MOLLETHC 1 - 3 PHC SANT CUGAT D
4 26/05 Diu 09:30 HC SANT JUST C 1 - 3 CHP MARTORELL
Prebenjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 26/05 Diu 10:45 HC SANT JUST B 2 - 2 CALDES Recam Làser D
4 25/05 Dis 12:00 HC PALAU PLEGAMANS C 0 - 3 CH MATARÓ B

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net