HCSJ
FCM
-
-
Dis 23
16:45
Ale B
HCSJ
UEH
-
-
Dis 23
10:10
Ben A
HCSJ
CTB
-
-
Dis 23
11:25
Pre A
HCSJ
JS
-
-
Dis 23
15:45
Ben B
HCSJ
CPC
-
-
Dis 23
12:30
Pre B
HP
HCSJ
-
-
Dis 23
18:15
Pre C
HCSJ
CC
-
-
Diu 24
11:30
Fem
HCSJ
CC
-
-
Diu 24
12:30
Fem
CTB
HCSJ
-
-
Dis 23
12:00
Inf B
HCSJ
CPT
-
-
finalitzat
+info
Jún
HCSJ
CHPBR
-
-
Dis 23
19:00
Juv A
HCSJ
HCS
-
-
Diu 24
17:15
Juv B
VHC
HCSJ
-
-
Dis 23
13:00
OK2
IHC
HCSJ
-
-
Dis 23
17:30
3CA B
HCSJ
HCS
-
-
Diu 24
18:30
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/03 Dis 17:00 CHP AMPOSTA 6 - 2 HC SANT JUST C
10 24/03 Diu 18:30 FC MARTINENC A 11 - 2 CP CALAFELL B
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 23/03 Dis 19:45 HC PALAU PLEGAMANS B 3 - 5 CP CALAFELL A
12 23/03 Dis 13:00 HC SANT JUST A 6 - 6 CE NOIA Freixenet A
12 24/03 Diu 18:45 IGUALADA HC B 2 - 2 CP VOLTREGÀ A
12 24/03 Diu 11:15 CP VOLTREGÀ D 7 - 3 GIRONA Citylift CH A
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 24/03 Diu 10:00 BARÇA Lassa 10 - 0 HC SANT JUST B
12 23/03 Dis 15:30 CH JUNEDA A 3 - 5 CP TARADELL B
12 23/03 Dis 19:30 CH MOLLERUSSA Previntegral A 5 - 6 REUS DEPORTIU A
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/03 Dis 15:00 CE ARENYS DE MUNT B 3 - 4 CP RODA
11 24/03 Diu 10:00 CH RIPOLLET 4 - 6 HC SANT JUST B
11 24/03 Diu 11:00 CP CORBERA B 3 - 11 CP SANT RAMON A
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/03 Dis 10:00 UEH BARBERÀ A 3 - 7 CP MANLLEU C
11 23/03 Dis 16:30 CAPELLADES HC B 2 - 4 UEH BARBERÀ A
11 23/03 Dis 12:00 CH LES FRANQUESES 2 - 10 CP VIC C
11 22/03 Div 21:15 CP MANLLEU C 5 - 2 HC SANT JUST A
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/03 Dis 13:00 CT BARCINO 1 - 2 CH RIPOLLET A
11 23/03 Dis 10:30 HC SANT JUST 0 - 3 CH MATARÓ
11 23/03 Dis 09:30 CE NOIA Freixenet A 1 - 2 PHC SANT CUGAT A
11 24/03 Diu 10:00 CP TORRELLES 1 - 2 MOLLETHC A
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/03 Dis 12:00 CP SANT RAMON A 3 - 1 MOLINS DE REI 2015
11 23/03 Dis 10:00 CLUB OLESA PATÍ B 3 - 0 CERDANYOLA CH B
11 23/03 Dis 15:35 HC SANT JUST C 1 - 3 HC SFERIC
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/03 Dis 12:00 CP VIC D 2 - 2 HC SANT JUST B
11 23/03 Dis 17:45 CP SANT CELONI A 3 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
11 23/03 Dis 09:00 CALDES Recam Làser B 3 - 1 CE CORNELLÀ
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/03 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A 1 - 3 CP VILANOVA A
11 23/03 Dis 11:45 HC SANT JUST A 3 - 0 CALDES Recam Làser C
11 23/03 Dis 10:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 1 CP TORDERA A
11 23/03 Dis 12:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 0 - 3 CHP SANT FELIU A
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/03 Dis 17:30 CHP SANT FELIU 6 - 3 CH VILA-SANA
11 23/03 Dis 16:00 CH PALAFRUGELL 7 - 9 CE VENDRELL
11 23/03 Dis 18:30 HOQUEI BANYOLES 1 - 3 PHC SANT CUGAT
11 23/03 Dis 12:00 CH CASTELLET 1 - 7 HC SANT JUST
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/03 Dis 17:15 CT BARCINO 8 - 0 UE HORTA B
10 23/03 Dis 12:30 HC SENTMENAT D 13 - 3 MOLLETHC
10 23/03 Dis 10:00 CP MANRESA A 2 - 4 HC SANT JUST B
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 23/03 Dis 16:45 HC SANT JUST A 2 - 3 BARÇA Lassa
12 23/03 Dis 19:30 CP TORDERA A 3 - 2 CAPELLADES HC
12 23/03 Dis 16:00 CP VILANOVA A 8 - 2 CE NOIA Freixenet A
12 24/03 Diu 11:30 REUS DEPORTIU 5 - 1 CE VENDRELL A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 24/03 Diu 13:30 CP CALAFELL 4 - 7 HC SANT JUST B
10 24/03 Diu 16:00 FC MARTINENC A 1 - 4 CH LLORET
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 24/03 Diu 10:00 FC MARTINENC B 1 - 11 HC SANT JUST A
10 24/03 Diu 18:00 CHP SANT FELIU 3 - 5 CH JUNEDA-LLEIDA B
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 22/03 Div 21:30 CE VENDRELL A 7 - 6 HC SANT JUST
12 23/03 Dis 10:00 BARÇA Lassa 3 - 2 HC SENTMENAT D
12 24/03 Diu 16:15 IGUALADA HC A 8 - 3 REUS DEPORTIU
12 23/03 Dis 18:00 CP MANLLEU B 4 - 2 CERDANYOLA CH A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 24/03 Diu 12:00 HC ALPICAT 0 - 3 CH VILA-SANA
NACIONAL CATALANA Repesca
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/03 Div 21:55 CERDANYOLA CH 2 - 4 CAPELLADES HC
2 24/03 Diu 16:05 CPH OLOT 5 - 3 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
2 24/03 Diu 16:05 CALDES Recam Làser 1 - 4 CP MANLLEU
2 24/03 Diu 16:05 G.E. i E.G. 4 - 1 CH VILA-SECA
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
23 23/03 Dis 11:00 UEH BARBERÀ B 1 - 4 CH RIPOLLET
24 23/03 Dis 19:30 CH CASTELLET 4 - 3 CH LLORET
24 23/03 Dis 18:00 HC SANT JUST B 3 - 0 CALDES Recam Làser
24 24/03 Diu 11:30 CH RIPOLLET 5 - 2 CERDANYOLA CH B
24 23/03 Dis 19:00 VILASSAR HC 3 - 3 CH SANTA PERPÈTUA
24 23/03 Dis 19:30 HC SFERIC 7 - 7 HC PALAU PLEGAMANS
24 23/03 Dis 18:30 FD CASSANENC 4 - 3 MOLINS DE REI 2015
24 23/03 Dis 17:15 CP CENTELLES 5 - 1 UEH BARBERÀ B
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
24 24/03 Diu 18:00 HC SENTMENAT A 5 - 4 CT BARCINO
24 24/03 Diu 11:30 FC MARTINENC 6 - 10 HC SANT JUST A
24 24/03 Diu 18:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 5 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
24 23/03 Dis 18:30 UE HORTA 3 - 3 CP MASQUEFA
24 23/03 Dis 15:30 CE CORNELLÀ 11 - 1 CLUB OLESA PATÍ

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net