CSP
HCSJ
-
-
Dis 20
11:00
Ale B
CRL
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
Ale C
HCSJ
CPT
-
-
Dis 20
13:15
Ale A
HCSJ
FCM
-
-
jugant-se ...
Ben B
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 20
15:30
PB-
CLS
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Pre C
HCSJ
CHP
-
-
Dis 20
18:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 20
16:45
Pre A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 21
18:45
Fem
HCSJ
HCS
-
-
Dis 20
19:30
Inf B
HCC
HCSJ
-
-
Dis 20
17:00
Inf A
HCSJ
UEH
-
-
Dis 20
11:45
Jún A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
Jún B
CPV
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Juv
CSF
HCSJ
-
-
Diu 21
12:45
Min
GEIEG
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
NCA
CHR
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
2CA B
CEC
HCSJ
-
-
Dis 20
19:45
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 21/01 Diu 10:45 CP VILANOVA B 7 - 4 HC SANT JUST
3 20/01 Dis 12:30 CP VILANOVA A 11 - 1 CPH OLOT A
3 20/01 Dis 15:45 HC SENTMENAT A 1 - 6 CERDANYOLA CH A
3 21/01 Diu 14:00 CP CUBELLES 5 - 9 CP VOLTREGÀ B
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/01 Dis 09:30 CEH SABADELL 2 - 7 HC SANT JUST B
2 21/01 Diu 11:00 VILASSAR HC 8 - 1 CP CENTELLES
2 21/01 Diu 09:15 CE CORNELLÀ 4 - 0 SFERIC
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/01 Dis 11:30 HC SANT JUST C 1 - 8 CP CORBERA A
2 20/01 Dis 11:15 CLUB OLESA PATÍ 9 - 2 E MARISTES ST JOAN
2 20/01 Dis 11:00 CAPELLADES HC B 11 - 4 CP MANRESA B
2 20/01 Dis 14:00 UE HORTA C 4 - 2 CP TARADELL B
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/01 Dis 16:00 HC SANT JUST D 2 - 3 CE ARENYS DE MUNT B
2 20/01 Dis 12:00 CP VOLTREGÀ C 7 - 3 CH ARENYS DE MAR Vialser B
2 21/01 Diu 11:30 CP CUBELLES 11 - 1 UEH BARBERÀ B
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/01 Dis 18:30 HC SANT JUST A 2 - 0 CALDES Recam Làser C
2 20/01 Dis 16:00 HC PALAU PLEGAMANS B 4 - 4 MOLLETHC
2 20/01 Dis 16:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 4 - 2 CH CLARET A
2 21/01 Diu 18:00 CE NOIA Freixenet B 8 - 4 FC MARTINENC A
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/01 Diu 09:30 HC SANT JUST 1 - 3 HC SENTMENAT A
2 20/01 Dis 10:00 CAPELLADES HC 3 - 1 CH LES FRANQUESES
2 20/01 Dis 18:30 UE LA GARRIGA B 3 - 2 E MARISTES ST JOAN
2 21/01 Diu 10:30 CP MALGRAT 3 - 1 CP MASQUEFA
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/01 Dis 16:30 HP TONA B 3 - 0 HC CASTELLAR B
2 21/01 Diu 09:00 PHC SANT CUGAT C 3 - 0 CHP BIGUES I RIELLS
2 20/01 Dis 17:00 HC SENTMENAT 2 - 1 HC SANT JUST B
2 20/01 Dis 18:15 CH MATARÓ B 0 - 3 CAPELLADES HC A
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/01 Diu 12:30 HC SANT JUST A 1 - 3 CP VILANOVA B
2 20/01 Dis 12:15 CALDES Recam Làser A 3 - 0 CP SANT CELONI A
2 21/01 Diu 10:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi 1 - 3 IGUALADA HC A
2 20/01 Dis 16:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 1 CP MALGRAT
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 21/01 Diu 17:00 CHP SANT FELIU 3 - 13 CP VOLTREGÀ
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/01 Diu 11:15 HC SANT JUST A 2 - 12 CE ARENYS DE MUNT A
2 20/01 Dis 17:00 CH RIPOLLET 1 - 4 CP TORDERA B
2 21/01 Diu 16:15 FC MARTINENC A 10 - 1 CH CLARET
2 20/01 Dis 12:30 LA SALLE BONANOVA 2 - 4 UE HORTA B
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/01 Dis 12:15 HC PALAU PLEGAMANS 5 - 5 HC SANT JUST B
2 20/01 Dis 16:45 TARREGA HPC 6 - 8 HC MONTBUI
2 20/01 Dis 18:15 CE NOIA Freixenet B 2 - 6 CP CUBELLES A
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/01 Diu 16:00 HC SANT JUST B 7 - 6 CH LLORET
2 20/01 Dis 19:15 CT BARCINO 1 - 5 CE ARENYS DE MUNT B
2 21/01 Diu 18:30 MOLLETHC 3 - 0 G.E. i E.G.
2 19/01 Div 21:15 CERDANYOLA CH B 3 - 5 CH MATARÓ
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 20/01 Dis 12:55 REUS DEPORTIU 3 - 4 CALDES Recam Làser A
3 21/01 Diu 17:15 HC SANT JUST A 3 - 8 PHC SANT CUGAT A
3 20/01 Dis 12:30 CE NOIA Freixenet A 6 - 1 CH PALAFRUGELL
3 20/01 Dis 15:45 CP MANLLEU 7 - 7 CP VOLTREGÀ
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/01 Diu 11:00 CH PALAFRUGELL 5 - 6 CP TORDERA
2 21/01 Diu 12:45 CHP SANT FELIU A 10 - 0 HC SANT JUST B
2 20/01 Dis 19:45 UE LA GARRIGA 2 - 5 CH LLORET A
2 21/01 Diu 12:00 CP JONQUERENC 5 - 1 CH SANTA PERPÈTUA
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 20/01 Dis 18:00 CP CALAFELL B 2 - 3 HC SANT JUST A
3 20/01 Dis 11:15 HC SENTMENAT A 0 - 5 CP MANLLEU A
3 20/01 Dis 18:30 CALDES Recam Làser B 0 - 9 CP VIC D
3 21/01 Diu 11:15 CALDES Recam Làser A 2 - 2 IGUALADA HC
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 19/01 Div 21:45 CN REUS PLOMS 2 - 1 REUS DEPORTIU
16 19/01 Div 21:45 CP MASQUEFA 2 - 4 CP RIUDEBITLLES
16 19/01 Div 21:45 ANDORRA HC 7 - 4 CP MONJOS
16 21/01 Diu 20:00 CP BELL-LLOC 4 - 2 CERDANYOLA CH
16 19/01 Div 21:45 CE VENDRELL 9 - 4 CH SANTA PERPÈTUA
16 20/01 Dis 19:55 HC SANT JUST 4 - 3 LLEIDA LLISTA ICG
16 20/01 Dis 19:45 HC SENTMENAT 9 - 2 REUS DEPORTIU
16 19/01 Div 21:45 CALDES Recam Làser 1 - 5 PHC SANT CUGAT
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 19/01 Div 21:45 CP SANT RAMON 7 - 3 CAPELLADES HC
16 20/01 Dis 12:45 CEH SABADELL 2 - 28 SD ESPANYOL
16 21/01 Diu 19:00 IGUALADA HC 10 - 3 CLUB OLESA PATÍ
16 21/01 Diu 12:00 CP CORBERA 6 - 7 HC MONTBUI
16 19/01 Div 21:10 RIBES CP 6 - 3 MOLINS DE REI 2015
16 21/01 Diu 12:30 CP VILANOVA 8 - 4 SFERIC
16 20/01 Dis 19:45 HC PIERA 11 - 4 CP CUBELLES

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net