SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 19/01 Diu 11:00 CE ARENYS DE MUNT B 8 - 7 HC SANT JUST B
2 18/01 Dis 19:30 CP TORDERA 2 - 10 CP VIC A
2 18/01 Dis 17:00 CP JONQUERENC B 10 - 5 CH SANTA PERPÈTUA D
ALEVÍ Gr. C9 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 9:15 HC PALAU PLEGAMANS D 1 - 4 CALDES Recam Làser C
2 18/01 Dis 15:30 CP CALAFELL A 10 - 0 CH SANTA PERPÈTUA C
2 19/01 Diu 16:15 HC SANT JUST A 10 - 0 HC SENTMENAT B
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 18/01 Dis 11:15 PHC SANT CUGAT A 2 - 1 CT BARCINO A
7 18/01 Dis 10:30 HF SANT JOSEP SS B 3 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
7 18/01 Dis 11:00 CP SANT RAMON B 3 - 0 CHP BIGUES I RIELLS A
7 19/01 Diu 18:00 MOLLETHC B 3 - 0 HC SENTMENAT A
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 19/01 Diu 10:00 CP CORBERA A 3 - 1 HC SANT JUST B
7 18/01 Dis 15:00 CH RIPOLLET B 2 - 2 CH RIPOLLET C
7 18/01 Dis 11:30 JESUÏTES SARRIÀ 2 - 1 CP TORDERA B
7 19/01 Diu 11:00 SEK-CATALUNYA 2 - 1 CP CENTELLES
7 18/01 Dis 10:30 CHP SANT FELIU B 2 - 3 CH LES FRANQUESES A
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 18/01 Dis 15:15 HC SANT JUST C 3 - 1 CP VILANOVA B
7 18/01 Dis 9:30 CP MASQUEFA C 3 - 0 HC PIERA B
7 18/01 Dis 9:30 CHP MARTORELL 3 - 1 PHC SANT CUGAT F
7 19/01 Diu 11:00 HC PIERA A 3 - 0 CH CLARET B
BENJAMÍ C2 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 11:00 CAPELLADES HC 6 - 2 CHP MARTORELL
2 19/01 Diu 13:00 HC SANT JUST B 9 - 3 HC PALAU PLEGAMANS C
2 18/01 Dis 14:00 CP VIC B 4 - 2 CHP BIGUES I RIELLS A
2 19/01 Diu 16:00 CP RODA A 4 - 6 HC SENTMENAT
BENJAMÍ F6 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 15:00 CP MANRESA C 4 - 7 VILASSAR HC B
2 19/01 Diu 9:30 FC MARTINENC B 4 - 2 HF SANT JOSEP SS B
2 18/01 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B 3 - 4 HC SANT JUST C
2 19/01 Diu 12:00 HC PIERA B 2 - 5 CHP SANT FELIU B
BENJAMÍ P2 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 10:00 CP VILANOVA A 11 - 1 CLUB OLESA PATÍ A
2 18/01 Dis 12:45 HC SANT JUST A 1 - 2 FC MARTINENC A
2 18/01 Dis 15:00 IGUALADA HC A 10 - 2 CERDANYOLA CH B
C.LLiga 3CAT (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 18:00 IGUALADA HC 11 - 1 CAPELLADES HC
2 19/01 Diu 12:45 CP CALAFELL 9 - 1 CP CENTELLES
2 18/01 Dis 20:30 SD ESPANYOL 10 - 2 CP RIUDOMS
2 19/01 Diu 12:00 UEH BARBERÀ 3 - 4 CP MASQUEFA
2 19/01 Diu 12:30 G.E. i E.G. 5 - 2 CH FARNERS
2 19/01 Diu 12:55 CH ARENYS DE MAR Vialser 8 - 6 CHP BIGUES I RIELLS
2 19/01 Diu 13:00 HC SENTMENAT 5 - 4 HC MONTBUI
2 19/01 Diu 11:45 CP VILANOVA 6 - 2 CT BARCINO
2 19/01 Diu 14:00 CERDANYOLA CH 1 - 3 HC CASTELLAR
2 18/01 Dis 16:30 UE LA GARRIGA 4 - 3 FC MARTINENC
2 19/01 Diu 11:00 CP TORDERA 7 - 5 LLEIDA LLISTA
2 19/01 Diu 17:30 HC SANT JUST A 6 - 7 CH MATARÓ
2 18/01 Dis 19:45 MOLLETHC 7 - 9 CH JUNEDA
2 18/01 Dis 19:45 HC SANT JUST B 5 - 2 CH CLARET
2 17/01 Div 21:30 CH MOLLERUSSA Previntegral 16 - 5 UE HORTA
2 17/01 Div 21:45 SHUM Frit Ravich 7 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
FEM11 - Grup B1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 17/01 Diu 10:00 CP TORRELLES - HC SANT JUST
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
15 18/01 Dis 14:00 HC SANT JUST 0 - 0 CH VILA-SANA
15 18/01 Dis 13:00 CPI LA SAGRERA 0 - 6 HC PALAU PLEGAMANS B
15 19/01 Diu 11:00 CERDANYOLA CH 0 - 0 CH CLARET
15 19/01 Diu 17:30 LLEIDA LLISTA 1 - 2 FC MARTINENC
15 19/01 Diu 11:15 IGUALADA FEMENI HCP A 10 - 0 CP RIUDEBITLLES
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 18/01 Dis 17:30 CP TORRELLES 2 - 5 CERDANYOLA CH
15 18/01 Dis 10:30 HC ALPICAT 2 - 3 HC SANT JUST
15 18/01 Dis 9:30 CP MANRESA 0 - 14 CE VENDRELL
15 18/01 Dis 13:15 PHC SANT CUGAT 8 - 1 CH CASTELLET
15 19/01 Diu 13:30 CERDANYOLA CH 9 - 2 CH CLARET
15 18/01 Dis 16:15 REUS DEPORTIU 9 - 1 FC MARTINENC
15 19/01 Diu 18:45 CH VILA-SANA 4 - 4 IGUALADA FEMENI HCP A
INFANTIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 11:00 CE NOIA Freixenet B 7 - 3 HC PALAU PLEGAMANS C
2 18/01 Dis 12:30 CP SANT JOSEP BADALONA A 0 - 6 HC SANT JUST A
2 18/01 Dis 17:30 CH OLOT B 4 - 5 HC RIPOLL
INFANTIL Gr. C5 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 17:00 CP MASQUEFA 3 - 8 HC ALPICAT
2 18/01 Dis 15:30 IGUALADA HC B 9 - 2 HC SANT JUST B
2 18/01 Dis 18:45 HC SENTMENAT B 2 - 2 CP VILANOVA B
INFANTIL Gr. F1 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 17/01 Div 21:30 CH SANTA PERPÈTUA A 9 - 1 CEH SABADELL
2 17/01 Div 20:15 SHUM Frit Ravich 13 - 2 HOQUEI FIGUERES B
2 18/01 Dis 11:30 HC SANT JUST C 2 - 7 CH CLARET B
JÚNIOR Gr. P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 19/01 Diu 12:30 CE NOIA Freixenet A 9 - 4 HC SANT JUST
3 18/01 Dis 11:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 2 - 4 REUS DEPORTIU
3 19/01 Diu 12:45 CERDANYOLA CH B 3 - 6 IGUALADA HC A
3 18/01 Dis 18:00 CP VIC A 2 - 2 CP MANLLEU C
JUVENIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 19/01 Diu 18:30 CHP BIGUES I RIELLS 8 - 2 CAMBRILS CH
2 19/01 Diu 11:45 FD CASSANENC 6 - 0 CP RODA
2 18/01 Dis 11:45 CP VILANOVA A 9 - 7 HC SANT JUST B
2 18/01 Dis 18:45 HP TONA 0 - 12 CP MANLLEU B
JUVENIL Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/01 Dis 16:45 CP TARADELL B 2 - 7 HC SANT JUST A
2 19/01 Diu 12:00 CALDES Recam Làser C 9 - 0 CP CUBELLES
2 19/01 Diu 10:15 CH MOLLERUSSA Previntegral 7 - 4 HC ALPICAT
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 18/01 Dis 17:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 6 - 2 CEH SABADELL
11 19/01 Diu 13:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi 3 - 2 HC SANT JUST
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 18/01 Dis 19:30 CERDANYOLA CH 8 - 1 CH RIPOLLET
16 19/01 Diu 16:00 CP CUBELLES 4 - 3 SH CASAL L`ESPLUGA
16 19/01 Diu 12:45 MOLINS DE REI 2015 0 - 3 CAMBRILS CH
16 18/01 Dis 17:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi 2 - 4 CP RIUDEBITLLES
16 18/01 Dis 19:30 CP SITGES Regarsa.com 5 - 2 CH VILA-SECA
16 17/01 Div 21:45 CHP AMPOSTA 4 - 2 HC SANT JUST
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 19/01 Diu 18:00 CH JUNEDA 6 - 1 CP RIUDOMS

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div)
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net