LSB
HCSJ
-
-
Dis 25
09:00
Ale
HCSJ
EMSJ
-
-
Dis 25
16:30
Ben D
UEH
HCSJ
-
-
Diu 26
11:00
Ben A
UEH
HCSJ
-
-
Dis 25
15:00
Ben C
HCSJ
CPV
-
-
Diu 26
10:00
Ben B
CC
HCSJ
-
-
Dis 25
11:30
PB-
FCM
HCSJ
-
-
Diu 26
15:00
Pre B
CC-LSEM
HCSJ
-
-
Dis 25
15:00
Pre A
UELG
HCSJ
-
-
Diu 26
18:00
Fem
HCSJ
CCH
-
-
Diu 26
11:15
Inf A
CVCdV
HCSJ
-
-
Diu 26
16:00
Inf B
CPM
HCSJ
-
-
Dis 25
11:30
Jún B
HCSJ
CTB
-
-
Diu 26
12:30
Jún A
HCS
HCSJ
-
-
Diu 26
17:00
Juv A
HCSJ
MDR2
-
-
Dis 25
17:45
Juv B
HCSJ
HCC
-
-
Dis 25
19:30
1CA
CS
HCSJ
-
-
Dis 25
12:55
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ - Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Dis 18:00 HC SANT JUST 6 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
9 18/11 Dis 09:15 CERDANYOLA CH C 5 - 6 LA SALLE BONANOVA
BCN BENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 18/11 Dis 11:30 CT BARCINO A 2 - 4 CP TORRELLES A
8 18/11 Dis 16:45 HC SANT JUST D 5 - 7 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
8 19/11 Diu 19:15 FC MARTINENC C 3 - 1 E MARISTES ST JOAN
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 18/11 Dis 10:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C 7 - 1 RIBES CP
8 19/11 Diu 10:00 HC SANT JUST A 1 - 7 CP VILANOVA A
8 19/11 Diu 10:10 CE CORNELLÀ 1 - 4 UE HORTA B
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 17/11 Div 20:00 CP SANT JOSEP BADALONA 0 - 9 CT BARCINO B
8 19/11 Diu 18:15 CP TORRELLES B 2 - 6 UE HORTA A
BCN BENJAMÍ_GRUP 16
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 18/11 Dis 12:30 JESUÏTES SARRIÀ 5 - 2 HC SANT JUST B
8 19/11 Diu 10:45 CP VILANOVA B 12 - 2 LA SALLE BONANOVA A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 18/11 Dis 10:15 HC SANT JUST 1 - 2 FC MARTINENC
7 18/11 Dis 17:30 CH CLARET 3 - 0 CP VILANOVA B
7 19/11 Diu 17:00 UE HORTA A 3 - 0 JESUÏTES SARRIÀ
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 18/11 Dis 15:30 HC SANT JUST B 3 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
8 19/11 Diu 15:00 UE HORTA A 3 - 1 FC MARTINENC A
8 19/11 Diu 09:00 CE CORNELLÀ 0 - 3 CP VILANOVA B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 17/11 Div 20:00 CE LAIETÀ 0 - 3 CT BARCINO
8 18/11 Dis 11:30 HC SANT JUST A 0 - 3 CP VILANOVA A
8 18/11 Dis 10:00 CPI LA SAGRERA 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
FEM12 - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 19/11 Diu 11:15 HC SANT JUST 6 - 3 CALDES Recam Làser
9 18/11 Dis 17:20 CHP SANT FELIU 3 - 5 HC PALAU PLEGAMANS
9 17/11 Div 20:30 CP VILANOVA 8 - 0 UE LA GARRIGA
INFANTIL - Grup 21
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Dis 12:30 CERDANYOLA CH B 10 - 1 CEH SABADELL
9 18/11 Dis 15:00 CE NOIA Freixenet B 3 - 0 HC SANT JUST A
INFANTIL - Grup 23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Dis 16:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 2 - 14 CP SANT RAMON
JÚNIOR - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 19/11 Diu 17:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi 10 - 1 CP MANRESA
9 19/11 Diu 19:15 CE NOIA Freixenet C 5 - 4 HC MONTBUI
JÚNIOR - Grup 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Dis 12:45 CT BARCINO 6 - 6 CH RIPOLLET B
9 19/11 Diu 12:45 CALDES Recam Làser B 4 - 3 HC SANT JUST A
9 18/11 Dis 18:15 JESÚS, MARIA I JOSEP 3 - 5 UE HORTA
JUVENIL - Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Dis 12:45 HC SANT JUST A 13 - 1 FC MARTINENC B
9 18/11 Dis 10:15 CT BARCINO 1 - 9 HC SENTMENAT D
JUVENIL - Grup 17
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 19/11 Diu 12:30 HC SANT JUST B 3 - 7 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
9 18/11 Dis 17:00 CH RIPOLLET 10 - 4 MOLINS DE REI 2015
9 19/11 Diu 10:30 UEH BARBERÀ A 6 - 3 UE HORTA B
MENUDETS MIXTE
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 18/11 Dis 09:15 HC SANT JUST A - MANYANET ST. ANDREU A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Div 21:45 ANDORRA HC 6 - 4 CN REUS PLOMS
10 17/11 Div 21:45 CP BELL-LLOC 6 - 2 CP MASQUEFA
10 19/11 Diu 20:30 CE VENDRELL 4 - 5 HC SANT JUST
10 18/11 Dis 19:30 CH SANTA PERPÈTUA 3 - 1 CALDES Recam Làser
10 18/11 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 1 - 4 LLEIDA LLISTA ICG
10 18/11 Dis 21:00 CP MONJOS 7 - 2 REUS DEPORTIU
10 17/11 Div 21:15 CERDANYOLA CH 6 - 3 PHC SANT CUGAT
10 17/11 Div 21:00 HC CASTELLAR 3 - 7 HC SENTMENAT
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 17/11 Div 21:15 RIBES CP 3 - 5 CP CORBERA
10 17/11 Div 21:45 CP SANT RAMON 5 - 8 IGUALADA HC
10 18/11 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 2 - 17 SD ESPANYOL
10 19/11 Diu 18:00 SFERIC 5 - 3 RIBES CP
10 18/11 Dis 20:00 CAPELLADES HC 7 - 4 MOLINS DE REI 2015
10 17/11 Div 21:30 CP VILANOVA 25 - 1 CEH SABADELL
10 18/11 Dis 19:30 HC SANT JUST 3 - 4 CP CORBERA
10 19/11 Diu 13:00 CP CUBELLES 4 - 7 HC MONTBUI

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net