HCSJ
FDC
0
3
finalitzat
+info
Ale C
HCSJ
CPHO
4
6
finalitzat
+info
Ale A
HPP
HCSJ
9
0
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
UEH
10
0
finalitzat
+info
Ben A
CSC
HCSJ
2
7
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
CHLL
2
1
finalitzat
+info
Jún B
CPV
HCSJ
1
5
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
UELG
5
4
finalitzat
+info
2CA A
FCM
HCSJ
2
3
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
CPHO
7
1
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
CTB
-
-
finalitzat
+info
Inf B
CPR
HCSJ
7
12
finalitzat
+info
Jún A
CC-LSEM
HCSJ
4
6
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
HP
5
2
finalitzat
+info
NCA
M
HCSJ
2
2
finalitzat
+info
PB-
CPT
HCSJ
0
3
finalitzat
+info
Pre A
CM
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre C
HCSJ
CM
1
3
finalitzat
+info
Pre C
HCSJ
CRL
2
2
finalitzat
+info
Pre B
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
Aleví: 139è a 144è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/05 Diu 10:00 E MARISTES ST JOAN 0 - 5 HC SANT JUST C
6 18/05 Dis 17:15 CP JONQUERENC 7 - 4 FD CASSANENC B
6 19/05 Diu 17:45 GIRONA Citylift CH B 2 - 2 PHC SANT CUGAT D
Aleví: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 18/05 Dis 11:30 HC SANT JUST A 5 - 4 CP TARADELL B
3 19/05 Diu 10:15 CPH OLOT A 1 - 3 GIRONA Citylift CH C
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 18/05 Dis 11:30 HC PALAU PLEGAMANS B 3 - 5 CERDANYOLA CH A
3 19/05 Diu 13:00 PHC SANT CUGAT B 3 - 6 HC PALAU PLEGAMANS B
3 18/05 Dis 17:15 CERDANYOLA CH A 5 - 5 HC SANT JUST B
Benjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 19/05 Diu 11:15 CP RIUDEBITLLES 3 - 5 HC SANT JUST A
3 18/05 Dis 15:30 CH SANTA PERPÈTUA A 5 - 4 UE HORTA D
Benjamí: 89è-92è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 18/05 Dis 10:15 HC SANT JUST B 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
3 18/05 Dis 16:00 CP SANT CELONI B 6 - 3 CP VOLTREGÀ C
FEM14 C.FED - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 19/05 Diu 12:00 HC SANT JUST 10 - 6 CP VIC
2 18/05 Dis 17:00 HOQUEI BANYOLES 0 - 10 FC MARTINENC
Infantil: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 19/05 Diu 12:30 CH JUNEDA A 1 - 5 CPH OLOT C
3 18/05 Dis 17:45 FD CASSANENC 1 - 7 HC SANT JUST A
Infantil: 87è a 90è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 19/05 Diu 10:15 GIRONA Citylift CH C 7 - 6 HC SANT JUST B
1 18/05 Dis 18:00 CT BARCINO 3 - 4 CH PALAFRUGELL B
Júnior: 44è a 48è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 18/05 Dis 18:45 CHP SANT FELIU - HC SANT JUST A
5 19/05 Diu 17:00 CHP BIGUES I RIELLS - CHP SANT FELIU
Juvenil: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 19/05 Diu 10:15 HC SENTMENAT A 2 - 3 HC SANT JUST
3 18/05 Dis 20:00 UE HORTA A 2 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
18 19/05 Diu 16:00 CH VILA-SANA 3 - 0 HC ALPICAT
18 18/05 Dis 16:30 CH MATARÓ 0 - 3 CHP BIGUES I RIELLS A
18 18/05 Dis 09:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 3 - 2 HC SANT JUST
NCAT PlayOff II
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 19/05 Diu 18:30 CH VILA-SECA - CH JUNEDA-LLEIDA
3 19/05 Diu 20:00 CE NOIA Freixenet - G.E. i E.G.
PB-Iniciació (8ns): 29è-32è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 18/05 Dis 18:00 CH CLARET 3 - 2 HC SANT JUST
3 18/05 Dis 17:00 MOLLETHC B 3 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP A
Prebenjamí (4rts): 13è-16è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 18/05 Dis 17:15 HC SANT JUST A 3 - 1 CH PRAT A
3 18/05 Dis 15:45 CP TORDERA B 0 - 3 HC CASTELLAR A
Prebenjamí: 101è-104è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 19/05 Diu 11:00 PHC SANT CUGAT D 2 - 2 HC SANT JUST C
3 18/05 Dis 18:00 MOLLETHC 2 - 2 CHP MARTORELL
Prebenjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 18/05 Dis 16:00 HC SANT JUST B 3 - 2 HC PALAU PLEGAMANS C
3 18/05 Dis 11:00 CALDES Recam Làser D 1 - 3 CH MATARÓ B
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
30 17/05 Div 21:00 CH CASTELLET 5 - 3 VILASSAR HC
30 18/05 Dis 19:30 CH RIPOLLET 3 - 4 MOLLETHC A
30 18/05 Dis 19:00 FD CASSANENC 2 - 4 HC PALAU PLEGAMANS
30 19/05 Diu 12:30 MOLINS DE REI 2015 2 - 5 CH SANTA PERPÈTUA
30 18/05 Dis 19:30 CALDES Recam Làser 1 - 3 CERDANYOLA CH B
30 19/05 Diu 11:00 UEH BARBERÀ B 7 - 6 CH LLORET
30 18/05 Dis 20:15 CP CENTELLES 7 - 1 HC SFERIC
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
30 18/05 Dis 12:45 HC SANT JUST A 2 - 0 CP MASQUEFA
30 18/05 Dis 20:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 6 - 1 HC SENTMENAT A
30 18/05 Dis 18:00 HC MONTBUI 3 - 3 CT BARCINO
30 18/05 Dis 18:00 JESÚS, MARIA I JOSEP - CLUB OLESA PATÍ
30 18/05 Dis 19:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 11 - 3 HC PIERA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net