HCSJ
FCM
-
-
Dis 23
16:45
Ale B
HCSJ
UEH
-
-
Dis 23
10:10
Ben A
HCSJ
CTB
-
-
Dis 23
11:25
Pre A
HCSJ
JS
-
-
Dis 23
15:45
Ben B
HCSJ
CPC
-
-
Dis 23
12:30
Pre B
HP
HCSJ
-
-
Dis 23
18:15
Pre C
HCSJ
CC
-
-
Diu 24
11:30
Fem
HCSJ
CC
-
-
Diu 24
12:30
Fem
CTB
HCSJ
-
-
Dis 23
12:00
Inf B
HCSJ
CPT
-
-
finalitzat
+info
Jún
HCSJ
CHPBR
-
-
Dis 23
19:00
Juv A
HCSJ
HCS
-
-
Diu 24
17:15
Juv B
VHC
HCSJ
-
-
Dis 23
13:00
OK2
IHC
HCSJ
-
-
Dis 23
17:30
3CA B
HCSJ
HCS
-
-
Diu 24
18:30
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/03 Diu 10:45 HC SANT JUST C 1 - 2 FC MARTINENC A
9 16/03 Dis 16:15 UE HORTA B 3 - 7 CHP AMPOSTA
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 15/03 Div 21:30 CP CALAFELL A 1 - 2 CP VOLTREGÀ A
11 17/03 Diu 16:30 GIRONA Citylift CH A 3 - 3 CP VOLTREGÀ A
11 17/03 Diu 12:00 CP CALAFELL A 8 - 7 HC SANT JUST A
11 16/03 Dis 15:30 CE NOIA Freixenet A 1 - 2 IGUALADA HC B
11 16/03 Dis 15:00 CP VOLTREGÀ D 3 - 3 HC PALAU PLEGAMANS B
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 16/03 Dis 09:00 BARÇA Lassa 11 - 2 CH JUNEDA D
11 16/03 Dis 10:45 HC SANT JUST B 1 - 6 CP TARADELL B
11 17/03 Diu 11:15 CP VILANOVA A 3 - 1 CH MOLLERUSSA Previntegral A
11 16/03 Dis 18:45 REUS DEPORTIU A 5 - 1 CH JUNEDA A
12 20/03 Dim 20:15 CH JUNEDA D 1 - 8 CP VILANOVA A
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/03 Dis 10:00 LA SALLE BONANOVA B 2 - 10 CE ARENYS DE MUNT B
10 16/03 Dis 10:00 CP SANT RAMON A 10 - 0 CH RIPOLLET
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/03 Dis 16:45 HC SANT JUST A 6 - 2 CH LES FRANQUESES
10 16/03 Dis 16:00 HC SENTMENAT B 3 - 7 CAPELLADES HC B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Diu 10:00 CT BARCINO 0 - 3 MOLLETHC A
10 16/03 Dis 16:00 CH RIPOLLET A 3 - 0 HC SANT JUST
10 16/03 Dis 09:00 PHC SANT CUGAT A 2 - 1 CP TORRELLES
10 16/03 Dis 11:30 CH MATARÓ 1 - 2 CE NOIA Freixenet A
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/03 Dis 10:00 HC PALAU PLEGAMANS E 0 - 3 CLUB OLESA PATÍ B
10 17/03 Diu 11:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 0 HC SANT JUST C
10 17/03 Diu 11:30 CERDANYOLA CH B 1 - 3 CP SANT RAMON A
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Diu 11:30 CP SANT JOSEP BADALONA 0 - 3 CALDES Recam Làser B
10 16/03 Dis 11:15 RIBES CP 0 - 3 CP SANT CELONI A
10 16/03 Dis 14:45 CE CORNELLÀ 0 - 3 CP VIC D
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Diu 10:00 CP VILANOVA A 3 - 0 HC SANT JUST A
10 17/03 Diu 17:30 CHP SANT FELIU A 3 - 0 JESUÏTES SARRIÀ A
10 17/03 Diu 10:45 CP TORDERA A 2 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
10 17/03 Diu 14:30 CALDES Recam Làser C 2 - 2 CP VOLTREGÀ A
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Diu 17:15 HC SANT JUST 7 - 3 CH PALAFRUGELL
10 17/03 Diu 17:30 CE VENDRELL 5 - 3 CHP SANT FELIU
10 17/03 Diu 00:00 CH VILA-SANA 3 - 0 HOQUEI BANYOLES
9 16/03 Dis 10:00 CH CASTELLET 2 - 12 CH PALAFRUGELL
10 17/03 Diu 11:15 PHC SANT CUGAT 5 - 0 CH CASTELLET
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/03 Diu 12:30 CT BARCINO 19 - 2 MOLLETHC
9 16/03 Dis 15:35 HC SANT JUST B 12 - 2 HC SENTMENAT D
9 17/03 Diu 12:30 UE HORTA B 3 - 10 CP MANRESA A
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Diu 20:00 REUS DEPORTIU - HC SANT JUST A
11 16/03 Dis 10:15 BARÇA Lassa 5 - 2 CE NOIA Freixenet A
11 16/03 Dis 16:15 CAPELLADES HC 1 - 5 REUS DEPORTIU
11 16/03 Dis 17:30 CE VENDRELL A 3 - 4 CP VILANOVA A
11 16/03 Dis 18:00 HC SANT JUST A 3 - 6 CP TORDERA A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 16/03 Dis 12:00 HC SANT JUST B 9 - 5 FC MARTINENC A
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/03 Diu 18:45 CH JUNEDA-LLEIDA B - FC MARTINENC B
9 17/03 Diu 12:30 CH RIPOLLET 7 - 7 CHP SANT FELIU
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 20/03 Dim 20:30 CP MANLLEU B 2 - 4 HC SENTMENAT D
9 15/03 Div 20:30 CE VENDRELL A 3 - 5 CP MANLLEU B
11 17/03 Diu 16:00 BARÇA Lassa 7 - 0 CE VENDRELL A
11 16/03 Dis 14:15 HC SANT JUST 3 - 0 CP MANLLEU B
11 16/03 Dis 10:30 HC SENTMENAT D 7 - 1 REUS DEPORTIU
11 16/03 Dis 17:30 CERDANYOLA CH A 1 - 2 IGUALADA HC A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Diu 16:00 HC SANT JUST 1 - 2 CH VILA-SANA
10 17/03 Diu 11:30 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
3 16/03 Dis 18:00 CERDANYOLA CH 2 - 1 CHP BIGUES I RIELLS A
NACIONAL CATALANA Repesca
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 15/03 Div 20:45 CH VILA-SECA 4 - 2 G.E. i E.G.
1 17/03 Diu 16:05 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 2 - 2 CPH OLOT
1 17/03 Diu 16:05 CAPELLADES HC 2 - 3 CERDANYOLA CH
1 17/03 Diu 19:30 CP MANLLEU - CALDES Recam Làser
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
23 16/03 Dis 19:15 HC SANT JUST B 5 - 4 FD CASSANENC
23 16/03 Dis 16:00 CH LLORET 3 - 5 VILASSAR HC
23 17/03 Diu 11:30 CH SANTA PERPÈTUA 2 - 3 MOLLETHC A
23 16/03 Dis 09:30 CALDES Recam Làser 3 - 8 HC PALAU PLEGAMANS
23 17/03 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 2 - 2 CP CENTELLES
23 17/03 Diu 12:45 CERDANYOLA CH B 0 - 5 CH CASTELLET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
23 15/03 Div 21:45 CT BARCINO 8 - 7 HC PIERA
23 16/03 Dis 20:30 CP MASQUEFA 6 - 3 HC SENTMENAT A
23 17/03 Diu 13:30 HC SANT JUST A 5 - 5 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
23 16/03 Dis 17:45 HC MONTBUI 4 - 4 FC MARTINENC
23 15/03 Div 20:45 CLUB OLESA PATÍ 3 - 6 UE HORTA
23 16/03 Dis 18:30 JESÚS, MARIA I JOSEP 1 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net