CSP
HCSJ
-
-
Dis 20
11:00
Ale B
CRL
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
Ale C
HCSJ
CPT
-
-
Dis 20
13:15
Ale A
HCSJ
FCM
-
-
Dis 20
10:30
Ben B
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 20
15:30
PB-
CLS
HCSJ
-
-
Dis 20
9:00
Pre C
HCSJ
CHP
-
-
Dis 20
18:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 20
16:45
Pre A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 21
18:45
Fem
HCSJ
HCS
-
-
Dis 20
19:30
Inf B
HCC
HCSJ
-
-
Dis 20
17:00
Inf A
HCSJ
UEH
-
-
Dis 20
11:45
Jún A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
Jún B
CPV
HCSJ
-
-
Div 19
20:30
Juv
CSF
HCSJ
-
-
Diu 21
12:45
Min
GEIEG
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
NCA
CHR
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
2CA B
CEC
HCSJ
-
-
Dis 20
19:45
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/03 Dis 17:15 CP VILANOVA B 8 - 11 CPH OLOT A
11 18/03 Diu 12:15 CP VILANOVA A 4 - 3 CERDANYOLA CH A
11 17/03 Dis 11:15 HC SENTMENAT A 5 - 4 CP VOLTREGÀ B
11 18/03 Diu 11:00 CP CUBELLES 8 - 4 HC SANT JUST
12 21/03 Dim 19:30 CERDANYOLA CH A 12 - 2 CP VILANOVA B
12 22/03 Dij 20:45 CP VOLTREGÀ B 2 - 10 CP VILANOVA A
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 18/03 Diu 10:30 CEH SABADELL 3 - 10 HC PIERA
10 18/03 Diu 11:00 VILASSAR HC 9 - 1 SFERIC
10 18/03 Diu 11:00 CE CORNELLÀ 5 - 1 HC SANT JUST B
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 18/03 Diu 17:30 HC SANT JUST C 1 - 7 CAPELLADES HC B
10 16/03 Div 20:15 E MARISTES ST JOAN 7 - 4 CP MANRESA B
10 17/03 Dis 11:15 CLUB OLESA PATÍ 10 - 1 CP TARADELL B
10 17/03 Dis 12:15 UE HORTA C 0 - 10 CP CORBERA A
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 17/03 Dis 10:00 CP VOLTREGÀ C 2 - 2 CE ARENYS DE MUNT B
10 18/03 Diu 16:15 HC SANT JUST D 4 - 8 CH ARENYS DE MAR Vialser B
10 18/03 Diu 10:30 CP VOLTREGÀ C 5 - 2 CH CASTELLET
10 18/03 Diu 12:30 CP CUBELLES 6 - 4 CE ARENYS DE MUNT B
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/03 Div 20:15 HC SANT JUST A 1 - 2 FC MARTINENC A
10 18/03 Diu 11:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 5 - 2 CALDES Recam Làser C
10 17/03 Dis 15:30 CE NOIA Freixenet B 8 - 2 HC PALAU PLEGAMANS B
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/03 Dis 17:15 CH LES FRANQUESES 1 - 3 CAPELLADES HC
10 18/03 Diu 15:00 HC SANT JUST 3 - 0 CP MALGRAT
10 17/03 Dis 10:00 CAPELLADES HC 0 - 3 HC SENTMENAT A
10 17/03 Dis 09:30 E MARISTES ST JOAN 3 - 0 CP MASQUEFA
10 18/03 Diu 17:00 UE LA GARRIGA B 3 - 0 CH LES FRANQUESES
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 17/03 Dis 15:00 HP TONA B 3 - 0 CH MATARÓ B
10 18/03 Diu 10:00 HC SANT JUST B 3 - 0 HC CASTELLAR B
10 17/03 Dis 16:15 PHC SANT CUGAT C 1 - 3 CAPELLADES HC A
10 18/03 Diu 18:30 HC SENTMENAT 3 - 0 CHP BIGUES I RIELLS
10 18/03 Diu 11:30 CH MATARÓ B 1 - 3 HP TONA B
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 18/03 Diu 11:15 HC SANT JUST A 1 - 2 IGUALADA HC A
10 17/03 Dis 16:00 CP SANT CELONI A 1 - 2 CP MALGRAT
10 17/03 Dis 09:00 CALDES Recam Làser A 3 - 1 CP VILANOVA B
10 17/03 Dis 09:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 0 - 3 CP VOLTREGÀ A
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/03 Dis 16:30 CP VIC 2 - 8 CP VOLTREGÀ
11 18/03 Diu 17:00 CHP SANT FELIU 5 - 3 HC SANT JUST
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 18/03 Diu 18:45 HC SANT JUST A 1 - 13 CP TORDERA B
10 17/03 Dis 17:00 CH RIPOLLET 4 - 3 LA SALLE BONANOVA
10 18/03 Diu 18:15 UE HORTA B 3 - 8 FC MARTINENC A
10 18/03 Diu 13:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 7 - 7 CE ARENYS DE MUNT A
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Dis 18:30 IGUALADA HC C 0 - 5 HC SANT JUST B
10 17/03 Dis 12:45 TARREGA HPC 1 - 5 CP CUBELLES A
10 18/03 Diu 17:00 HC MONTBUI 4 - 3 HC PALAU PLEGAMANS
10 18/03 Diu 16:00 HC CASTELLAR A 4 - 2 ANDORRA HC B
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 18/03 Diu 12:30 HC SANT JUST B 0 - 5 G.E. i E.G.
10 17/03 Dis 19:15 CT BARCINO 2 - 9 CH LLORET
10 17/03 Dis 19:00 MOLLETHC 3 - 6 CH MATARÓ
10 18/03 Diu 19:30 CH JUNEDA 5 - 4 CE ARENYS DE MUNT B
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 16/03 Div 21:30 HC SANT JUST A 1 - 6 CALDES Recam Làser A
11 17/03 Dis 12:55 REUS DEPORTIU 6 - 1 CH PALAFRUGELL
11 17/03 Dis 12:30 CE NOIA Freixenet A 6 - 2 CP VOLTREGÀ
11 17/03 Dis 15:00 CP MANLLEU 1 - 1 PHC SANT CUGAT A
12 21/03 Dim 22:00 CP VOLTREGÀ 3 - 6 REUS DEPORTIU
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/03 Dis 18:00 CT BARCINO 1 - 6 CH SANTA PERPÈTUA
10 18/03 Diu 18:00 CH PALAFRUGELL 2 - 2 CH LLORET A
10 18/03 Diu 12:00 UE LA GARRIGA 1 - 5 HC SANT JUST B
10 18/03 Diu 11:00 CP JONQUERENC 1 - 5 CP TORDERA
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 16/03 Div 21:00 CP CALAFELL B 2 - 6 CP MANLLEU A
11 18/03 Diu 16:00 HC SENTMENAT A 2 - 1 CP VIC D
11 17/03 Dis 18:00 CALDES Recam Làser B 2 - 3 IGUALADA HC
11 17/03 Dis 11:15 CALDES Recam Làser A 1 - 3 HC SANT JUST A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
23 16/03 Div 21:45 CN REUS PLOMS 7 - 1 CP MASQUEFA
23 17/03 Dis 20:45 HC SANT JUST 8 - 1 ANDORRA HC
23 17/03 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 1 - 0 CP MONJOS
23 18/03 Diu 19:30 HC SENTMENAT 9 - 6 CP BELL-LLOC
23 17/03 Dis 12:30 CALDES Recam Làser 4 - 1 CE VENDRELL
23 18/03 Diu 19:15 REUS DEPORTIU 6 - 1 CH SANTA PERPÈTUA
23 18/03 Diu 17:30 PHC SANT CUGAT 6 - 2 HC CASTELLAR
23 18/03 Diu 20:00 LLEIDA LLISTA ICG 2 - 2 CERDANYOLA CH
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
23 16/03 Div 21:45 HC MONTBUI 4 - 0 SFERIC
23 18/03 Diu 12:00 CEH SABADELL 0 - 17 HC PIERA
23 17/03 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 4 - 6 CP CUBELLES
23 18/03 Diu 12:00 CP CORBERA 5 - 4 CP SANT RAMON
23 18/03 Diu 11:00 RIBES CP 0 - 3 CP VILANOVA
23 18/03 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 6 HC SANT JUST
23 18/03 Diu 19:45 SD ESPANYOL 11 - 2 CAPELLADES HC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net