HCSJ
UEH
-
-
finalitzat
+info
Ale C
IHC
HCSJ
-
-
Diu 17
17:45
Ale A
CPV
HCSJ
-
-
jugant-se ...
Ale B
HCSJ
CEAM
-
-
Diu 17
12:15
Ben B
HCSJ
HCS
-
-
Dis 16
16:30
Ben A
M
HCSJ
-
-
Dis 16
16:30
PB-
HCSJ
CPSR
-
-
Diu 17
11:00
Pre C
HCSJ
CSC
-
-
finalitzat
+info
Pre B
CSF
HCSJ
-
-
Dis 16
17:30
Pre A
HCSJ
PSC
-
-
Diu 17
18:30
Fem
HCSJ
UEH
-
-
jugant-se ...
Inf B
CEV
HCSJ
-
-
Diu 17
13:45
Inf A
CHR
HCSJ
-
-
Dim 19
22:00
Jún A
HCSJ
HCS
-
-
Diu 17
13:30
Juv
HCSJ
CPT
-
-
Diu 17
17:15
Min
HCSJ
HP
-
-
Dis 16
19:45
NCA
HCSJ
VHC
-
-
Dis 16
17:45
2CA B
HCSJ
HCS
-
-
Dis 16
13:30
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 11:00 HC SANT JUST C - UE HORTA B
6 17/02 Diu 11:30 CP CALAFELL B - CHP AMPOSTA
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 16/02 Dis 19:30 CP VOLTREGÀ A - CP CALAFELL A
7 17/02 Diu 17:45 IGUALADA HC B - HC SANT JUST A
7 17/02 Diu 16:30 CP CALAFELL A - GIRONA Citylift CH A
7 17/02 Diu 11:15 CP VOLTREGÀ A - HC PALAU PLEGAMANS B
7 17/02 Diu 10:15 CE NOIA Freixenet A - CP VOLTREGÀ D
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 16/02 Dis 17:15 CH JUNEDA A - CH MOLLERUSSA Previntegral A
7 16/02 Dis 18:15 CP TARADELL B - CH JUNEDA D
7 16/02 Dis 11:45 CP VILANOVA A - HC SANT JUST B
7 17/02 Diu 11:30 REUS DEPORTIU A - BARÇA Lassa
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 16/02 Dis 16:00 LA SALLE BONANOVA B - CP RODA
6 16/02 Dis 10:00 CP SANT RAMON A - LA SALLE BONANOVA B
6 17/02 Diu 11:00 CH RIPOLLET - CP CORBERA B
6 17/02 Diu 12:15 HC SANT JUST B - CE ARENYS DE MUNT B
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 10:00 CP VIC C - CAPELLADES HC B
6 17/02 Diu 17:00 CH LES FRANQUESES - CP MANLLEU C
6 16/02 Dis 16:30 HC SANT JUST A - HC SENTMENAT B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 10:00 CT BARCINO - CH MATARÓ
6 16/02 Dis 11:00 PHC SANT CUGAT A - CH RIPOLLET A
6 16/02 Dis 16:30 MOLLETHC A - HC SANT JUST
6 17/02 Diu 14:00 CP TORRELLES - CE NOIA Freixenet A
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 18:00 HC SFERIC - CLUB OLESA PATÍ B
6 17/02 Diu 11:00 MOLINS DE REI 2015 - HC PALAU PLEGAMANS E
6 17/02 Diu 11:00 HC SANT JUST C - CP SANT RAMON A
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 12:00 CP VIC D - CALDES Recam Làser B
6 16/02 Dis 09:45 HC SANT JUST B - CP SANT CELONI A
6 17/02 Diu 09:00 CE CORNELLÀ - RIBES CP
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A - CALDES Recam Làser C
6 16/02 Dis 17:30 CHP SANT FELIU A - HC SANT JUST A
6 17/02 Diu 15:30 CP TORDERA A - CP VILANOVA A
6 16/02 Dis 10:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A - CP VOLTREGÀ A
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Diu 18:30 HC SANT JUST - PHC SANT CUGAT
7 17/02 Diu 16:45 CHP SANT FELIU - CH CASTELLET
7 17/02 Diu 11:00 CH PALAFRUGELL - HOQUEI BANYOLES
7 17/02 Diu 19:00 CE VENDRELL - CH VILA-SANA
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 12:15 HC SANT JUST B - UE HORTA B
6 17/02 Diu 11:15 HC SENTMENAT D - CT BARCINO
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Diu 18:15 CAPELLADES HC - BARÇA Lassa
7 17/02 Diu 13:45 CE VENDRELL A - HC SANT JUST A
7 15/02 Div 20:30 CP VILANOVA A - REUS DEPORTIU
7 17/02 Diu 12:30 CE NOIA Freixenet A - CP TORDERA A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Dis 19:00 CH LLORET - CP CALAFELL
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 19/02 Dim 22:00 CH RIPOLLET - HC SANT JUST A
6 17/02 Diu 19:30 CHP SANT FELIU - FC MARTINENC B
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 15/02 Div 21:30 IGUALADA HC A - CP MANLLEU B
7 17/02 Diu 18:00 REUS DEPORTIU - CE VENDRELL A
7 17/02 Diu 13:30 HC SANT JUST - HC SENTMENAT D
7 17/02 Diu 11:15 CERDANYOLA CH A - BARÇA Lassa
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Diu 17:15 HC SANT JUST - CP TORRELLES
7 16/02 Dis 19:15 CERDANYOLA CH - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/02 Diu 19:00 CALDES Recam Làser - CE NOIA Freixenet
11 16/02 Dis 19:45 HC SANT JUST - HC PIERA
11 17/02 Diu 22:00 CERDANYOLA CH - CPH OLOT
11 16/02 Dis 22:30 G.E. i E.G. - HC SENTMENAT
NACIONAL CATALANA - Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 15/02 Div 20:45 CH VILA-SECA - CP FOLGUEROLES
11 15/02 Div 21:30 CP MANLLEU - CN REUS PLOMS
11 16/02 Dis 19:45 CAPELLADES HC - RIPOLLET Serveis Immobiliaris
11 16/02 Dis 22:30 SHUM Frit Ravich - CH JUNEDA-LLEIDA
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
19 16/02 Dis 17:45 HC SANT JUST B - VILASSAR HC
19 17/02 Diu 12:00 FD CASSANENC - CH CASTELLET
19 17/02 Diu 19:00 CALDES Recam Làser - CH SANTA PERPÈTUA
19 17/02 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 - MOLLETHC A
19 17/02 Diu 22:00 CERDANYOLA CH B - HC PALAU PLEGAMANS
19 17/02 Diu 16:30 UEH BARBERÀ B - HC SFERIC
19 16/02 Dis 18:00 CP CENTELLES - CH RIPOLLET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
19 16/02 Dis 13:30 HC SANT JUST A - HC SENTMENAT A
19 16/02 Dis 19:45 HC MONTBUI - UE HORTA
19 15/02 Div 20:45 CLUB OLESA PATÍ - CT BARCINO
19 16/02 Dis 22:00 JESÚS, MARIA I JOSEP - HC PIERA
19 17/02 Diu 9:00 FC MARTINENC - CE CORNELLÀ
19 17/02 Diu 21:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi B - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net