HCSJ
LSB
-
-
Dis 21
16:30
Ale
HCSJ
CTB
-
-
Dis 21
15:15
Ben D
CEC
HCSJ
-
-
Diu 22
10:10
Ben A
CTB
HCSJ
-
-
Dis 21
12:00
Ben C
HCSJ
CPC
-
-
Dis 21
11:15
Ben B
FCM
HCSJ
-
-
Diu 22
09:00
PB-
HCSJ
JS
-
-
Dis 21
10:00
PB-
CLS
HCSJ
-
-
Dis 21
09:00
Pre A
HCSJ
UELG
-
-
Diu 22
11:15
Fem
CCH
HCSJ
-
-
Dis 21
12:00
Inf A
HCSJ
CVCdV
-
-
Diu 22
10:00
Inf B
HCSJ
CPM
-
-
Dis 21
19:00
Jún B
CTB
HCSJ
-
-
Dis 21
19:15
Jún A
HCSJ
HCS
-
-
Dis 21
17:45
Juv A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 22
18:00
Juv B
CLS
HCSJ
-
-
Dis 21
17:00
Con A
HCSJ
CNRP
-
-
Diu 22
12:30
1CA
HCSJ
SE
-
-
Dis 21
12:30
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ - Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/10 Diu 14:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 10 - 3 LA SALLE BONANOVA
4 14/10 Dis 09:00 LA SALLE BONANOVA 3 - 5 CERDANYOLA CH C
4 14/10 Dis 17:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 4 - 6 HC SANT JUST
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 15:45 CH CLARET 2 - 1 UE HORTA A
FEM12 - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 18:00 HC PALAU PLEGAMANS 3 - 2 CHP SANT FELIU
4 15/10 Diu 16:15 CALDES Recam Làser 1 - 2 HC SANT JUST
2 15/10 Diu 17:00 CHP SANT FELIU 7 - 0 UE LA GARRIGA
4 14/10 Dis 17:45 UE LA GARRIGA 1 - 11 CP VILANOVA
INFANTIL - Grup 21
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 11:15 HC SANT JUST A 4 - 6 CE NOIA Freixenet B
4 14/10 Dis 10:30 CEH SABADELL 0 - 8 CERDANYOLA CH B
INFANTIL - Grup 23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 10:00 HC SANT JUST B 0 - 3 CE ARENYS DE MUNT B
4 14/10 Dis 11:45 CP SANT RAMON 6 - 0 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
JÚNIOR - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 20:15 HC MONTBUI 11 - 6 CE NOIA Freixenet C
4 14/10 Dis 11:30 CP MANRESA 2 - 7 CP VILAFRANCA Capital del Vi
JÚNIOR - Grup 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 12:30 HC SANT JUST A 1 - 5 CALDES Recam Làser B
4 14/10 Dis 18:00 UE HORTA 11 - 3 JESÚS, MARIA I JOSEP
JUVENIL - Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 14/10 Dis 11:30 HC SENTMENAT D 4 - 1 CT BARCINO
4 15/10 Diu 12:00 FC MARTINENC B 0 - 9 HC SANT JUST A
JUVENIL - Grup 17
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 14/10 Dis 18:00 UEH BARBERÀ A 8 - 0 CH RIPOLLET
4 15/10 Diu 11:00 UE HORTA B 0 - 7 UEH BARBERÀ A
4 15/10 Diu 17:00 MOLINS DE REI 2015 5 - 2 CH RIPOLLET
4 15/10 Diu 18:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 5 - 1 HC SANT JUST B
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 13/10 Div 21:45 CN REUS PLOMS 3 - 3 CERDANYOLA CH
5 14/10 Dis 20:00 CP RIUDEBITLLES 2 - 2 HC CASTELLAR
5 14/10 Dis 20:00 HC SENTMENAT 7 - 7 HC SANT JUST
5 14/10 Dis 19:55 CP MONJOS 4 - 2 CH SANTA PERPÈTUA
5 15/10 Diu 19:00 CALDES Recam Làser 7 - 1 CP MASQUEFA
5 15/10 Diu 20:00 REUS DEPORTIU 5 - 6 CP BELL-LLOC
5 14/10 Dis 16:00 PHC SANT CUGAT 11 - 5 ANDORRA HC
5 15/10 Diu 12:00 LLEIDA LLISTA ICG 3 - 3 CE VENDRELL
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 13/10 Div 21:45 HC MONTBUI 4 - 2 CP SANT RAMON
5 14/10 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 3 - 6 HC SANT JUST
5 15/10 Diu 12:00 CP CORBERA 18 - 3 CEH SABADELL
5 15/10 Diu 18:30 RIBES CP 3 - 2 IGUALADA HC
5 15/10 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 5 HC PIERA
5 15/10 Diu 19:00 SD ESPANYOL 2 - 2 CP VILANOVA
5 15/10 Diu 17:30 CP CUBELLES 4 - 6 SFERIC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net