Aleví: 139è a 144è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 11/05 Dis 16:45 HC SANT JUST C 5 - 6 CP JONQUERENC
5 11/05 Dis 11:00 CT BARCINO D 2 - 10 GIRONA Citylift CH B
5 12/05 Diu 12:00 FD CASSANENC B 5 - 1 E MARISTES ST JOAN
Aleví: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 16:45 CP TARADELL B 5 - 4 CPH OLOT A
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 11:45 HC SANT JUST B 4 - 3 PHC SANT CUGAT B
Benjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 15:30 HC SANT JUST A 5 - 6 CH SANTA PERPÈTUA A
2 11/05 Dis 17:30 UE HORTA D 4 - 6 CP RIUDEBITLLES
Benjamí: 89è-92è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Diu 18:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C 3 - 1 CP SANT CELONI B
2 11/05 Dis 12:00 CP VOLTREGÀ C 6 - 1 HC SANT JUST B
FEM14 C.FED - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/05 Dis 19:00 CP VIC 6 - 5 FC MARTINENC
1 11/05 Dis 19:00 HOQUEI BANYOLES 2 - 4 HC SANT JUST
Infantil: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 18:00 HC SANT JUST A 8 - 5 CH JUNEDA A
2 11/05 Dis 10:15 CPH OLOT C 1 - 1 FD CASSANENC
Juvenil: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 13:00 HC SANT JUST 2 - 2 UE HORTA A
2 12/05 Diu 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 1 - 0 HC SENTMENAT A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 11/05 Dis 10:30 HC SANT JUST 2 - 3 CH MATARÓ
17 12/05 Diu 11:15 HC ALPICAT 1 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
17 12/05 Diu 19:00 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 0 CP TORRELLES
17 12/05 Diu 12:30 CERDANYOLA CH 3 - 1 CH VILA-SANA
NCAT PlayOff II
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 10/05 Div 21:30 CPH OLOT 2 - 3 CAPELLADES HC
2 12/05 Diu 16:05 HC SANT JUST 4 - 3 HC SENTMENAT
2 12/05 Diu 16:05 CP MANLLEU 3 - 6 HC PIERA
2 12/05 Diu 11:30 G.E. i E.G. 7 - 6 CE NOIA Freixenet
2 11/05 Dis 20:45 CALDES Recam Làser 4 - 6 CERDANYOLA CH
2 11/05 Dis 20:30 CH JUNEDA-LLEIDA 2 - 4 CH VILA-SECA
2 10/05 Div 20:15 SHUM Frit Ravich 4 - 2 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
PB-Iniciació (8ns): 29è-32è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 18:00 CH CLARET 2 - 1 MOLLETHC B
2 11/05 Dis 15:00 JESÚS, MARIA I JOSEP A 1 - 3 HC SANT JUST
Prebenjamí (4rts): 13è-16è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 10:30 CH PRAT A 2 - 1 CP TORDERA B
2 11/05 Dis 17:00 HC CASTELLAR A 1 - 3 HC SANT JUST A
Prebenjamí: 101è-104è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Dis 09:30 HC SANT JUST C 2 - 1 MOLLETHC
2 11/05 Dis 10:00 CHP MARTORELL 3 - 0 PHC SANT CUGAT D
Prebenjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Diu 09:15 HC PALAU PLEGAMANS C 2 - 2 CALDES Recam Làser D
2 11/05 Dis 16:00 CH MATARÓ B 3 - 0 HC SANT JUST B
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
29 11/05 Dis 16:00 CH LLORET 10 - 2 MOLINS DE REI 2015
29 11/05 Dis 19:30 HC SFERIC 3 - 10 CH RIPOLLET
29 12/05 Diu 12:30 HC PALAU PLEGAMANS 3 - 4 CP CENTELLES
29 11/05 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA 3 - 7 HC SANT JUST B
29 12/05 Diu 12:30 MOLLETHC A 5 - 6 CH CASTELLET
29 11/05 Dis 17:00 CERDANYOLA CH B 7 - 1 UEH BARBERÀ B
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
29 10/05 Div 21:45 CT BARCINO 8 - 7 FC MARTINENC
29 10/05 Div 21:45 CP MASQUEFA 7 - 2 HC MONTBUI
29 10/05 Div 20:45 CLUB OLESA PATÍ 4 - 8 HC SANT JUST A
29 11/05 Dis 12:30 HC SENTMENAT A 0 - 4 CE CORNELLÀ
29 11/05 Dis 19:30 HC PIERA 5 - 10 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
30 15/05 Dim 21:30 CE CORNELLÀ 7 - 2 UE HORTA