HCSJ
CHJ
2
8
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
UELG
4
1
finalitzat
+info
Inf A
B
HCSJ
8
1
finalitzat
+info
Jún
CHSVS
HCSJ
-
-
Dij 12
22:00
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/03 Diu 16:00 FC MARTINENC A 3 - 9 UE HORTA B
8 10/03 Diu 11:15 CP CALAFELL B 1 - 3 HC SANT JUST C
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 12/03 Dim 20:30 CP VOLTREGÀ A 3 - 1 CP VOLTREGÀ D
10 10/03 Diu 11:15 HC PALAU PLEGAMANS B 3 - 2 GIRONA Citylift CH A
10 09/03 Dis 13:00 HC SANT JUST A 6 - 3 CP VOLTREGÀ D
10 09/03 Dis 14:00 IGUALADA HC B 3 - 2 CP CALAFELL A
10 09/03 Dis 16:15 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 CE NOIA Freixenet A
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 14/03 Dij 20:15 CP TARADELL B 1 - 4 BARÇA Lassa
10 10/03 Diu 17:45 CH JUNEDA A 2 - 6 CP VILANOVA A
10 09/03 Dis 17:15 CH JUNEDA D 6 - 2 HC SANT JUST B
10 10/03 Diu 12:30 CP TARADELL B 2 - 12 REUS DEPORTIU A
10 10/03 Diu 19:45 CH MOLLERUSSA Previntegral A 1 - 1 BARÇA Lassa
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 15:30 HC SANT JUST B 2 - 6 CP SANT RAMON A
9 10/03 Diu 12:15 CH RIPOLLET 3 - 4 CP RODA
9 10/03 Diu 12:00 CP CORBERA B 6 - 3 LA SALLE BONANOVA B
10 09/03 Dis 15:00 CP RODA 2 - 4 CP CORBERA B
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 14:00 CP VIC C 6 - 4 HC SANT JUST A
9 09/03 Dis 09:00 CH LES FRANQUESES 2 - 3 UEH BARBERÀ A
9 09/03 Dis 18:00 CP MANLLEU C 5 - 1 HC SENTMENAT B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 10:00 CT BARCINO 2 - 1 HC SANT JUST
9 10/03 Diu 14:45 CE NOIA Freixenet A 0 - 3 CH RIPOLLET A
9 10/03 Diu 14:30 CP TORRELLES 2 - 1 CH MATARÓ
9 09/03 Dis 17:00 MOLLETHC A 2 - 1 PHC SANT CUGAT A
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 10:30 HC SANT JUST C 2 - 3 CERDANYOLA CH B
9 09/03 Dis 10:00 CP SANT RAMON A 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS E
9 09/03 Dis 16:15 HC SFERIC 2 - 3 MOLINS DE REI 2015
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 12:00 CP VIC D 3 - 1 CP SANT JOSEP BADALONA
9 09/03 Dis 09:30 HC SANT JUST B 3 - 0 CE CORNELLÀ
9 09/03 Dis 12:00 CALDES Recam Làser B 3 - 0 RIBES CP
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A 1 - 3 HC SANT JUST A
9 09/03 Dis 16:30 CHP SANT FELIU A 2 - 2 CP TORDERA A
9 09/03 Dis 11:00 CP VOLTREGÀ A 0 - 3 CP VILANOVA A
9 09/03 Dis 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 3 - 0 CALDES Recam Làser C
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Diu 16:15 CHP SANT FELIU 4 - 5 HC SANT JUST
8 09/03 Dis 10:30 CE VENDRELL 7 - 0 PHC SANT CUGAT
9 09/03 Dis 18:00 HOQUEI BANYOLES 1 - 6 CE VENDRELL
9 10/03 Diu 16:00 PHC SANT CUGAT 0 - 0 CH VILA-SANA
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 08/03 Div 21:30 CT BARCINO 3 - 4 HC SANT JUST B
8 09/03 Dis 16:45 HC SENTMENAT D 6 - 5 UE HORTA B
8 10/03 Diu 11:00 MOLLETHC 7 - 13 HC SANT JUST B
8 09/03 Dis 09:00 CP MANRESA A 5 - 3 CT BARCINO
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 12/03 Dim 20:30 REUS DEPORTIU 4 - 4 BARÇA Lassa
10 09/03 Dis 19:30 CP TORDERA A 2 - 4 BARÇA Lassa
10 09/03 Dis 17:45 CP VILANOVA A 4 - 5 CAPELLADES HC
10 09/03 Dis 12:00 CE NOIA Freixenet A 2 - 2 CE VENDRELL A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/03 Diu 16:00 CH LLORET 3 - 2 HC SANT JUST B
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 09/03 Dis 19:45 CH JUNEDA-LLEIDA B 7 - 2 CH RIPOLLET
8 10/03 Diu 17:45 CHP SANT FELIU 3 - 5 HC SANT JUST A
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 08/03 Div 21:30 CE VENDRELL A 1 - 4 HC SENTMENAT D
10 09/03 Dis 17:30 IGUALADA HC A 5 - 4 HC SANT JUST
10 08/03 Div 21:30 CP MANLLEU B 2 - 2 BARÇA Lassa
10 09/03 Dis 12:55 REUS DEPORTIU 2 - 4 CERDANYOLA CH A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Dis 16:45 HC SANT JUST 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
9 10/03 Diu 09:00 CHP BIGUES I RIELLS A 3 - 1 CH MATARÓ
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 10/03 Diu 16:05 CE NOIA Freixenet 4 - 2 G.E. i E.G.
14 10/03 Diu 16:05 CPH OLOT 5 - 2 HC SANT JUST
14 10/03 Diu 16:05 HC SENTMENAT 6 - 4 CALDES Recam Làser
14 10/03 Diu 16:05 HC PIERA 4 - 1 CERDANYOLA CH
NACIONAL CATALANA - Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 10/03 Diu 16:05 CH JUNEDA-LLEIDA 3 - 1 CP MANLLEU
14 10/03 Diu 16:05 CP FOLGUEROLES 2 - 5 CAPELLADES HC
14 10/03 Diu 16:05 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 3 - 6 CH VILA-SECA
14 10/03 Diu 16:05 CN REUS PLOMS 0 - 9 SHUM Frit Ravich
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
22 08/03 Div 21:00 CH CASTELLET 4 - 3 UEH BARBERÀ B
22 09/03 Dis 12:50 CH RIPOLLET 7 - 0 MOLINS DE REI 2015
22 09/03 Dis 19:30 VILASSAR HC 8 - 1 CERDANYOLA CH B
22 09/03 Dis 19:30 HC SFERIC 7 - 5 CH SANTA PERPÈTUA
22 10/03 Diu 12:00 FD CASSANENC 1 - 5 CALDES Recam Làser
22 08/03 Div 21:45 MOLLETHC A 7 - 2 CH LLORET
22 09/03 Dis 19:00 CP CENTELLES 3 - 3 HC SANT JUST B
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
22 09/03 Dis 20:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 2 - 9 CE CORNELLÀ
21 10/03 Diu 13:30 FC MARTINENC 1 - 6 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
22 09/03 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 2 - 1 HC SANT JUST A
22 09/03 Dis 19:30 HC SENTMENAT A 7 - 4 CLUB OLESA PATÍ
22 09/03 Dis 13:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 5 - 2 HC MONTBUI
22 09/03 Dis 13:00 HC PIERA 3 - 9 CP MASQUEFA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net