CSP
HCSJ
-
-
Dis 20
11:00
Ale B
CRL
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
Ale C
HCSJ
CPT
-
-
Dis 20
13:15
Ale A
HCSJ
FCM
-
-
Dis 20
10:30
Ben B
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 20
15:30
PB-
CLS
HCSJ
-
-
Dis 20
9:00
Pre C
HCSJ
CHP
-
-
Dis 20
18:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 20
16:45
Pre A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 21
18:45
Fem
HCSJ
HCS
-
-
Dis 20
19:30
Inf B
HCC
HCSJ
-
-
Dis 20
17:00
Inf A
HCSJ
UEH
-
-
Dis 20
11:45
Jún A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
Jún B
CPV
HCSJ
-
-
Div 19
20:30
Juv
CSF
HCSJ
-
-
Diu 21
12:45
Min
GEIEG
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
NCA
CHR
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
2CA B
CEC
HCSJ
-
-
Dis 20
19:45
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 07/04 Dis 15:00 CP VOLTREGÀ B 14 - 4 CP VILANOVA B
13 08/04 Diu 10:00 HC SANT JUST 1 - 3 CERDANYOLA CH A
13 07/04 Dis 11:30 CP VILANOVA A 8 - 1 HC SENTMENAT A
13 07/04 Dis 18:45 CPH OLOT A 11 - 7 CP CUBELLES
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 07/04 Dis 15:00 CP CENTELLES 3 - 1 HC SANT JUST B
12 08/04 Diu 11:00 VILASSAR HC 2 - 3 HC PIERA
12 08/04 Diu 11:15 CE CORNELLÀ 2 - 7 CEH SABADELL
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 07/04 Dis 12:30 CP TARADELL B 0 - 1 CP MANRESA B
12 07/04 Dis 11:15 CLUB OLESA PATÍ 10 - 2 CAPELLADES HC B
12 08/04 Diu 16:45 UE HORTA C 3 - 9 HC SANT JUST C
13 08/04 Diu 13:30 CAPELLADES HC B 7 - 1 E MARISTES ST JOAN
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 07/04 Dis 15:30 HC SANT JUST D 1 - 7 CP VOLTREGÀ C
12 08/04 Diu 09:00 UEH BARBERÀ B 1 - 8 CH ARENYS DE MAR Vialser B
12 08/04 Diu 10:30 CP CUBELLES 5 - 4 CH CASTELLET
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 08/04 Diu 11:15 FC MARTINENC A 4 - 1 CH CLARET A
10 06/04 Div 20:15 CH CLARET A 10 - 0 MOLLETHC
12 07/04 Dis 16:45 HC SANT JUST A 6 - 2 CE NOIA Freixenet B
12 08/04 Diu 09:30 CALDES Recam Làser C 8 - 1 MOLLETHC
12 08/04 Diu 09:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 8 - 0 HC PALAU PLEGAMANS B
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 07/04 Dis 17:00 CH LES FRANQUESES 2 - 3 E MARISTES ST JOAN
12 07/04 Dis 11:00 CAPELLADES HC 1 - 3 HC SANT JUST
12 07/04 Dis 10:00 CH LES FRANQUESES 2 - 1 CP MASQUEFA
12 07/04 Dis 17:30 UE LA GARRIGA B 2 - 1 CP MALGRAT
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 07/04 Dis 11:30 HC SANT JUST B 1 - 2 CAPELLADES HC A
12 07/04 Dis 15:00 PHC SANT CUGAT C 3 - 1 CH MATARÓ B
12 08/04 Diu 16:15 HC SENTMENAT 1 - 2 HP TONA B
12 08/04 Diu 10:00 CHP BIGUES I RIELLS 3 - 1 HC CASTELLAR B
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 07/04 Dis 18:15 HC SANT JUST A 2 - 1 CP VILAFRANCA Capital del Vi
12 07/04 Dis 09:00 CP VILANOVA B 0 - 3 CP MALGRAT
12 07/04 Dis 16:00 CP SANT CELONI A 1 - 2 IGUALADA HC A
12 08/04 Diu 10:30 CALDES Recam Làser A 1 - 2 CP VOLTREGÀ A
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 07/04 Dis 10:00 CP VIC 4 - 6 CHP SANT FELIU
13 08/04 Diu 10:15 CH MATARÓ 5 - 0 HC SANT JUST
13 08/04 Diu 16:00 IGUALADA FEMENI HCP 2 - 10 CP VOLTREGÀ
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 08/04 Diu 11:15 HC SANT JUST A 0 - 7 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
12 07/04 Dis 17:00 CH RIPOLLET 5 - 8 CE ARENYS DE MUNT A
12 07/04 Dis 10:00 CH CLARET 11 - 2 LA SALLE BONANOVA
12 08/04 Diu 19:15 UE HORTA B 0 - 12 CP TORDERA B
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 06/04 Div 20:30 TARREGA HPC 0 - 6 HC SANT JUST B
12 07/04 Dis 13:15 HC PALAU PLEGAMANS 5 - 0 ANDORRA HC B
12 07/04 Dis 19:45 IGUALADA HC C 5 - 4 HC CASTELLAR A
12 08/04 Diu 11:00 CE NOIA Freixenet B 3 - 4 HC MONTBUI
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 08/04 Diu 12:30 HC SANT JUST B 2 - 11 CE ARENYS DE MUNT B
12 07/04 Dis 19:00 CT BARCINO 5 - 5 CH JUNEDA
12 07/04 Dis 17:15 MOLLETHC 3 - 5 CH LLORET
12 08/04 Diu 19:45 CERDANYOLA CH B 4 - 6 G.E. i E.G.
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 07/04 Dis 12:45 HC SANT JUST A 1 - 4 CP VOLTREGÀ
13 07/04 Dis 12:55 REUS DEPORTIU 4 - 4 CE NOIA Freixenet A
13 07/04 Dis 12:45 CALDES Recam Làser A 3 - 3 CP MANLLEU
13 07/04 Dis 19:45 PHC SANT CUGAT A 5 - 3 CH PALAFRUGELL
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 08/04 Diu 19:00 CH PALAFRUGELL 3 - 3 CH SANTA PERPÈTUA
12 08/04 Diu 00:00 CHP SANT FELIU A 3 - 0 CH LLORET A
12 07/04 Dis 19:45 UE LA GARRIGA 5 - 10 CP TORDERA
12 08/04 Diu 11:00 CP JONQUERENC 7 - 3 CT BARCINO
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 06/04 Div 20:30 CP VIC D 3 - 4 HC SANT JUST A
13 08/04 Diu 19:00 IGUALADA HC 4 - 7 HC SENTMENAT A
13 07/04 Dis 11:15 CALDES Recam Làser B 1 - 8 CP MANLLEU A
13 07/04 Dis 16:00 CALDES Recam Làser A 3 - 4 CP CALAFELL B
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
25 06/04 Div 21:45 CN REUS PLOMS 8 - 3 ANDORRA HC
25 06/04 Div 21:45 CP MASQUEFA 1 - 5 CP BELL-LLOC
25 07/04 Dis 19:30 HC SANT JUST 3 - 8 CE VENDRELL
25 08/04 Diu 19:45 HC SENTMENAT 4 - 3 HC CASTELLAR
25 08/04 Diu 19:00 CALDES Recam Làser 4 - 2 CH SANTA PERPÈTUA
25 08/04 Diu 20:00 REUS DEPORTIU 10 - 2 CP MONJOS
25 06/04 Div 21:45 PHC SANT CUGAT 2 - 1 CERDANYOLA CH
25 08/04 Diu 10:00 LLEIDA LLISTA ICG 3 - 2 CP RIUDEBITLLES
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
25 06/04 Div 21:45 HC MONTBUI 8 - 5 CP CUBELLES
25 08/04 Diu 12:15 CEH SABADELL 0 - 20 CP VILANOVA
25 08/04 Diu 18:00 IGUALADA HC 5 - 1 CP SANT RAMON
25 08/04 Diu 12:00 CP CORBERA 5 - 5 HC SANT JUST
25 08/04 Diu 19:30 RIBES CP 4 - 4 SFERIC
25 08/04 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 4 - 4 CAPELLADES HC
25 08/04 Diu 18:15 SD ESPANYOL 13 - 2 CLUB OLESA PATÍ

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net