CHM
HCSJ
6
3
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
CSF
4
8
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
CCH
1
2
finalitzat
+info
1CA
HP
HCSJ
3
6
finalitzat
+info
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ - Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Dis 16:15 HC SANT JUST 5 - 1 VILASSAR HC A
3 08/10 Diu 11:45 CERDANYOLA CH C 0 - 10 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
BCN BENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 12/10 Dij 10:00 CP TORRELLES A 9 - 0 CT BARCINO A
4 07/10 Dis 11:00 E MARISTES ST JOAN 6 - 1 HC SANT JUST D
4 07/10 Dis 12:45 CT BARCINO A 6 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
4 08/10 Diu 17:15 FC MARTINENC C 0 - 10 CP TORRELLES A
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 07/10 Dis 10:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C 0 - 10 CP VILANOVA A
4 07/10 Dis 11:15 RIBES CP 4 - 0 CE CORNELLÀ
4 07/10 Dis 15:00 HC SANT JUST A 12 - 4 UE HORTA B
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 08/10 Diu 11:15 HC SANT JUST C 0 - 10 UE HORTA A
4 08/10 Diu 15:00 CP TORRELLES B 4 - 2 CT BARCINO B
BCN BENJAMÍ_GRUP 16
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 07/10 Dis 16:00 CP VILANOVA B 2 - 1 HC SANT JUST B
4 08/10 Diu 12:30 CP CUBELLES 9 - 1 LA SALLE BONANOVA A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Dis 09:15 HC SANT JUST 3 - 1 CH CLARET
3 08/10 Diu 09:00 FC MARTINENC 3 - 0 JESUÏTES SARRIÀ
3 08/10 Diu 11:30 UE HORTA A 3 - 2 CP VILANOVA B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 07/10 Dis 11:30 HC SANT JUST B 1 - 3 FC MARTINENC A
4 07/10 Dis 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA 1 - 2 CE CORNELLÀ
4 08/10 Diu 12:30 UE HORTA A 2 - 2 CP VILANOVA B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Dis 18:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 - 0 CPI LA SAGRERA
4 06/10 Div 20:00 CE LAIETÀ 0 - 3 CP VILANOVA A
4 07/10 Dis 10:15 CT BARCINO 3 - 0 CPI LA SAGRERA
4 07/10 Dis 10:15 HC SANT JUST A 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
FEM12 - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 08/10 Diu 09:30 HC SANT JUST 4 - 5 HC PALAU PLEGAMANS
3 07/10 Dis 18:15 CHP SANT FELIU 5 - 2 CP VILANOVA
3 07/10 Dis 12:15 UE LA GARRIGA 2 - 5 CALDES Recam Làser
INFANTIL - Grup 21
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Dis 10:30 CERDANYOLA CH B 15 - 1 MOLINS DE REI 2015
3 08/10 Diu 17:00 CE NOIA Freixenet B 3 - 2 CEH SABADELL
INFANTIL - Grup 23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 08/10 Diu 17:00 CE ARENYS DE MUNT B 6 - 1 CP SANT RAMON
3 07/10 Dis 17:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 3 - 2 VILASSAR HC
JÚNIOR - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Dis 19:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 7 - 1 HC SANT JUST B
3 07/10 Dis 16:30 CE NOIA Freixenet C 5 - 3 CP MANRESA
JÚNIOR - Grup 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 08/10 Diu 00:00 CT BARCINO 0 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP
3 08/10 Diu 17:15 CALDES Recam Làser B 14 - 0 CH RIPOLLET B
3 08/10 Diu 13:30 UE HORTA 1 - 4 HC SANT JUST A
JUVENIL - Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/10 Dij 19:00 MOLLETHC 3 - 2 CT BARCINO
3 07/10 Dis 12:45 HC SANT JUST A 8 - 2 MOLLETHC
3 07/10 Dis 18:00 CT BARCINO 3 - 2 FC MARTINENC B
JUVENIL - Grup 17
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/10 Dij 19:30 UE HORTA B 3 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
2 08/10 Diu 16:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 4 - 1 MOLINS DE REI 2015
3 07/10 Dis 18:00 CH RIPOLLET 4 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
3 08/10 Diu 09:30 UE HORTA B 2 - 6 MOLINS DE REI 2015
3 07/10 Dis 19:45 HC SANT JUST B 1 - 11 UEH BARBERÀ A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 11/10 Dim 21:15 PHC SANT CUGAT 3 - 12 HC SANT JUST
3 12/10 Dij 18:00 REUS DEPORTIU 4 - 2 CP MASQUEFA
3 12/10 Dij 21:00 LLEIDA LLISTA ICG 5 - 3 ANDORRA HC
4 06/10 Div 21:45 CP MASQUEFA 2 - 2 PHC SANT CUGAT
4 06/10 Div 21:45 ANDORRA HC 9 - 4 REUS DEPORTIU
4 06/10 Div 21:45 CP BELL-LLOC 3 - 4 LLEIDA LLISTA ICG
4 06/10 Div 21:45 CE VENDRELL 5 - 3 CP RIUDEBITLLES
4 07/10 Dis 17:45 HC SANT JUST 9 - 3 CALDES Recam Làser
4 07/10 Dis 22:00 HC SENTMENAT 5 - 4 CN REUS PLOMS
4 07/10 Dis 18:30 HC CASTELLAR 2 - 4 CP MONJOS
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Div 21:45 CP SANT RAMON 2 - 11 SD ESPANYOL
4 07/10 Dis 13:00 CEH SABADELL 3 - 13 RIBES CP
4 07/10 Dis 19:30 SFERIC 2 - 6 CAPELLADES HC
4 08/10 Diu 19:00 IGUALADA HC 11 - 2 MOLINS DE REI 2015
4 07/10 Dis 12:30 CP VILANOVA 12 - 2 CLUB OLESA PATÍ
4 08/10 Diu 12:30 HC SANT JUST 9 - 3 CP CUBELLES
4 07/10 Dis 17:15 HC PIERA 3 - 5 HC MONTBUI

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net