HCSJ
CBA(
5
4
finalitzat
+info
2CA A
HCSJ
CHR
8
1
finalitzat
+info
2CA A
HCSJ
C(
2
3
finalitzat
+info
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 07/04 Diu 17:45 GIRONA Citylift CH A 4 - 6 CP CALAFELL A
14 06/04 Dis 12:00 HC SANT JUST A 2 - 9 IGUALADA HC B
14 06/04 Dis 12:00 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 8 CP VOLTREGÀ A
14 07/04 Diu 16:00 CP VOLTREGÀ D 6 - 8 CE NOIA Freixenet A
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 07/04 Diu 19:15 CH MOLLERUSSA Previntegral A 4 - 2 CH JUNEDA A
14 06/04 Dis 10:45 HC SANT JUST B 0 - 10 CP VILANOVA A
14 07/04 Diu 17:00 CH JUNEDA D 2 - 7 CP TARADELL B
14 07/04 Diu 16:00 BARÇA Lassa 6 - 3 REUS DEPORTIU A
Aleví: 139è a 144è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 07/04 Diu 12:45 HC SANT JUST C 10 - 3 CT BARCINO D
1 06/04 Dis 18:00 CP JONQUERENC 6 - 5 GIRONA Citylift CH B
1 07/04 Diu 16:30 FD CASSANENC B 5 - 5 PHC SANT CUGAT D
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 06/04 Dis 18:00 LA SALLE BONANOVA B 0 - 5 CP SANT RAMON A
14 11/04 Dij 20:00 HC SANT JUST B 1 - 1 LA SALLE BONANOVA B
13 07/04 Diu 10:30 CE ARENYS DE MUNT B 6 - 3 HC SANT JUST B
13 07/04 Diu 11:00 CP CORBERA B 8 - 1 CH RIPOLLET
14 06/04 Dis 11:30 CP SANT RAMON A 6 - 2 CP RODA
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 06/04 Dis 11:45 CAPELLADES HC B 2 - 5 CP VIC C
13 07/04 Diu 11:00 HC SENTMENAT B 1 - 6 HC SANT JUST A
13 06/04 Dis 11:30 CP MANLLEU C 12 - 2 CH LES FRANQUESES
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 06/04 Dis 15:30 HC SANT JUST 0 - 3 MOLLETHC A
13 06/04 Dis 15:30 CH RIPOLLET A 3 - 1 PHC SANT CUGAT A
13 06/04 Dis 17:15 CH MATARÓ 1 - 2 CT BARCINO
13 07/04 Diu 11:00 CE NOIA Freixenet A 1 - 3 CP TORRELLES
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 06/04 Dis 10:00 HC PALAU PLEGAMANS E 0 - 3 MOLINS DE REI 2015
13 06/04 Dis 10:00 CP SANT RAMON A 3 - 0 HC SANT JUST C
13 06/04 Dis 10:00 CLUB OLESA PATÍ B 3 - 0 HC SFERIC
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 07/04 Diu 10:45 RIBES CP 2 - 3 CE CORNELLÀ
13 06/04 Dis 18:30 CP SANT CELONI A 2 - 1 HC SANT JUST B
13 06/04 Dis 15:30 CALDES Recam Làser B 3 - 0 CP VIC D
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 06/04 Dis 13:15 HC SANT JUST A 2 - 1 CHP SANT FELIU A
13 06/04 Dis 12:45 CP VILANOVA A 2 - 1 CP TORDERA A
13 06/04 Dis 09:00 CALDES Recam Làser C 1 - 2 JESUÏTES SARRIÀ A
13 07/04 Diu 10:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
C.CATALANA JÚNIOR (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 06/04 Dis 17:00 SD ESPANYOL 4 - 3 CERDANYOLA CH
1 06/04 Dis 20:30 HC SANT JUST B 4 - 2 CH VILA-SECA
1 07/04 Diu 12:00 VILASSAR HC 1 - 4 CH LLORET
2 10/04 Dim 22:00 G.E. i E.G. 5 - 5 CP VIC B
C.FEDERACIÓ INFANTIL (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 06/04 Dis 16:15 PHC SANT CUGAT C 1 - 9 GIRONA Citylift CH C
1 07/04 Diu 18:15 SHUM Frit Ravich A 3 - 2 CH PALAFRUGELL B
1 06/04 Dis 13:15 CT BARCINO 1 - 3 CP VIC C
1 07/04 Diu 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 5 - 8 HC SANT JUST B
1 05/04 Div 20:00 CP CENTELLES 0 - 3 CH JUNEDA B
1 06/04 Dis 19:30 CPH OLOT B 2 - 2 CE NOIA Freixenet B
1 07/04 Diu 15:45 CP CUBELLES 7 - 2 CP MANRESA A
2 07/04 Diu 19:30 FC MARTINENC 6 - 1 CP VILAFRANCA Capital del Vi C
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 07/04 Diu 00:00 HC SANT JUST 7 - 0 CH VILA-SANA
13 07/04 Diu 11:15 CHP SANT FELIU 8 - 0 HOQUEI BANYOLES
13 07/04 Diu 10:00 CH PALAFRUGELL 7 - 2 PHC SANT CUGAT
13 07/04 Diu 17:30 CE VENDRELL 7 - 0 CH CASTELLET
14 06/04 Dis 18:15 CH CASTELLET 2 - 6 CHP SANT FELIU
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 06/04 Dis 16:45 HC SANT JUST A 0 - 4 CE VENDRELL A
14 07/04 Diu 11:30 REUS DEPORTIU 3 - 4 CP VILANOVA A
14 07/04 Diu 17:15 BARÇA Lassa 4 - 2 CAPELLADES HC
14 07/04 Diu 12:15 CP TORDERA A 5 - 3 CE NOIA Freixenet A
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 07/04 Diu 19:00 BARÇA Lassa 5 - 2 CERDANYOLA CH A
14 07/04 Diu 18:45 CE VENDRELL A 3 - 0 REUS DEPORTIU
14 07/04 Diu 10:30 CP MANLLEU B 2 - 5 IGUALADA HC A
14 07/04 Diu 17:45 HC SENTMENAT D 6 - 1 HC SANT JUST
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 07/04 Diu 10:00 HC ALPICAT 0 - 3 CHP BIGUES I RIELLS A
11 07/04 Diu 12:30 CH VILA-SANA 0 - 3 CHP BIGUES I RIELLS A
13 07/04 Diu 16:00 CH VILA-SANA 3 - 0 CP TORRELLES
11 07/04 Diu 17:00 CERDANYOLA CH 3 - 0 HC SANT JUST
13 06/04 Dis 11:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 0 - 3 CH MATARÓ
NCAT PlayOff I
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 06/04 Dis 18:30 CP FOLGUEROLES 5 - 2 SHUM Frit Ravich
2 07/04 Diu 16:05 CN REUS PLOMS 5 - 6 CH JUNEDA-LLEIDA
2 07/04 Diu 16:05 CPH OLOT 1 - 4 HC SANT JUST
2 07/04 Diu 11:45 CP MANLLEU 6 - 3 CE NOIA Freixenet
2 06/04 Dis 19:45 CAPELLADES HC 1 - 6 HC SENTMENAT
2 06/04 Dis 20:00 G.E. i E.G. 5 - 4 HC PIERA
2 07/04 Diu 12:30 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 1 - 2 CERDANYOLA CH
2 07/04 Diu 19:45 CALDES Recam Làser 7 - 6 CH VILA-SECA
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 05/04 Div 21:45 CH SANTA PERPÈTUA 2 - 5 CH RIPOLLET
26 06/04 Dis 18:00 HC SANT JUST B 3 - 3 UEH BARBERÀ B
26 06/04 Dis 19:00 VILASSAR HC 4 - 3 HC PALAU PLEGAMANS
26 06/04 Dis 16:30 FD CASSANENC 7 - 3 CERDANYOLA CH B
26 07/04 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 4 - 4 CALDES Recam Làser
26 06/04 Dis 18:00 MOLLETHC A 9 - 1 HC SFERIC
26 06/04 Dis 17:30 CP CENTELLES 3 - 4 CH LLORET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 06/04 Dis 20:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 5 - 2 CP MASQUEFA
26 06/04 Dis 18:00 HC MONTBUI 7 - 2 JESÚS, MARIA I JOSEP
26 07/04 Diu 12:00 HC SENTMENAT A 7 - 8 HC PIERA
26 06/04 Dis 13:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 4 - 3 CLUB OLESA PATÍ
26 06/04 Dis 20:45 CE CORNELLÀ 7 - 4 CT BARCINO

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net