CSP
HCSJ
-
-
Dis 20
11:00
Ale B
CRL
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
Ale C
HCSJ
CPT
-
-
Dis 20
13:15
Ale A
HCSJ
FCM
-
-
Dis 20
10:30
Ben B
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 20
15:30
PB-
CLS
HCSJ
-
-
Dis 20
9:00
Pre C
HCSJ
CHP
-
-
Dis 20
18:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 20
16:45
Pre A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 21
18:45
Fem
HCSJ
HCS
-
-
Dis 20
19:30
Inf B
HCC
HCSJ
-
-
Dis 20
17:00
Inf A
HCSJ
UEH
-
-
Dis 20
11:45
Jún A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
Jún B
CPV
HCSJ
-
-
Div 19
20:30
Juv
CSF
HCSJ
-
-
Diu 21
12:45
Min
GEIEG
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
NCA
CHR
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
2CA B
CEC
HCSJ
-
-
Dis 20
19:45
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 06/05 Diu 12:00 SH CASAL L`ESPLUGA A 8 - 4 LLEIDA LLISTA ICG B
Benjamí: 41è-44è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 12:00 CH CASTELLET 6 - 4 CH ARENYS DE MAR Vialser A
1 04/05 Div 20:00 CP TORRELLES B 5 - 3 HC SANT JUST C
Benjamí: 53è-56è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 12:30 CALDES Recam Làser D 5 - 0 CH SANTA PERPÈTUA B
1 06/05 Diu 13:00 HC CASTELLAR 2 - 8 HC SANT JUST B
Benjamí: 65è-68è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 15:00 CP VIC C 3 - 2 HC SANT JUST D
1 06/05 Diu 10:00 MOLINS DE REI 2015 1 - 6 CP RODA
Campionat BENJAMÍ - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 09:00 CP VILANOVA A 6 - 0 HC SANT JUST A
3 05/05 Dis 17:40 HC SANT JUST A 4 - 10 IGUALADA HC A
2 05/05 Dis 13:20 IGUALADA HC A 0 - 6 CP VILANOVA A
Campionat BENJAMÍ - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 14:25 CALDES Recam Làser A 2 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
2 05/05 Dis 10:05 CALDES Recam Làser B 1 - 3 CALDES Recam Làser A
3 05/05 Dis 18:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 8 - 2 CALDES Recam Làser B
Campionat BENJAMÍ - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 11:10 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 2 - 4 CP TORRELLES A
2 05/05 Dis 15:30 CP SANT RAMON A 0 - 2 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
3 05/05 Dis 19:50 CP TORRELLES A 6 - 2 CP SANT RAMON A
Campionat BENJAMÍ - Grup D
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 12:15 CP VOLTREGÀ A 8 - 1 HC PALAU PLEGAMANS A
2 05/05 Dis 16:35 CALDES Recam Làser C 0 - 3 CP VOLTREGÀ A
3 05/05 Dis 20:55 HC PALAU PLEGAMANS A 2 - 5 CALDES Recam Làser C
Campionat BENJAMÍ - SF i FINAL
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/05 Diu 09:30 IGUALADA HC A 5 - 4 CALDES Recam Làser A
4 06/05 Diu 10:35 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 5 - 2 CALDES Recam Làser C
4 06/05 Diu 11:40 CP VILANOVA A 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
4 06/05 Diu 12:45 CP TORRELLES A 2 - 4 CP VOLTREGÀ A
4 06/05 Diu 13:50 CALDES Recam Làser A 4 - 2 CALDES Recam Làser C
5 06/05 Diu 14:55 IGUALADA HC A 0 - 2 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
5 06/05 Diu 16:00 CP VILANOVA A 5 - 3 CP TORRELLES A
5 06/05 Diu 17:05 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 3 - 4 CP VOLTREGÀ A
FEM12 - Grup F3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 16:00 PHC SANT CUGAT 1 - 1 CP CORBERA
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 05/05 Dis 12:30 CH CLARET 11 - 3 HC SANT JUST A
15 04/05 Div 20:00 CE ARENYS DE MUNT A 5 - 5 FC MARTINENC A
16 05/05 Dis 09:00 LA SALLE BONANOVA 2 - 4 CE ARENYS DE MUNT A
16 06/05 Diu 16:45 FC MARTINENC A 5 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 05/05 Dis 12:45 TARREGA HPC 4 - 8 HC PALAU PLEGAMANS
16 05/05 Dis 16:00 HC MONTBUI 8 - 1 ANDORRA HC B
16 05/05 Dis 11:00 CE NOIA Freixenet B 2 - 8 IGUALADA HC C
16 06/05 Diu 10:30 CP CUBELLES A 5 - 3 HC CASTELLAR A
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 05/05 Dis 20:45 MOLLETHC 3 - 4 HC SANT JUST B
16 05/05 Dis 19:00 CH MATARÓ 8 - 3 CH JUNEDA
16 05/05 Dis 11:15 CERDANYOLA CH B 3 - 4 CT BARCINO
16 09/05 Dim 21:30 G.E. i E.G. 3 - 2 CE ARENYS DE MUNT B
Júnior: 13è a 16è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 06/05 Diu 12:00 CH PALAFRUGELL 3 - 4 HC SANT JUST A
1 06/05 Diu 12:30 CH RIPOLLET 3 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 06/05 Diu 11:00 HC SANT JUST B 7 - 4 CT BARCINO
16 05/05 Dis 18:30 CHP SANT FELIU A 7 - 2 CP JONQUERENC
16 05/05 Dis 19:45 UE LA GARRIGA 1 - 9 CH PALAFRUGELL
16 04/05 Div 20:30 CH LLORET A 8 - 6 CH SANTA PERPÈTUA
Juvenil: 9è a 12è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 12:45 HC SANT JUST A 11 - 5 CH CADI
1 06/05 Diu 18:00 CP MANLLEU C 3 - 3 CP VOLTREGÀ A
PB-INICIACIÓ-1ªEliminatòria
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 06/05 Diu 19:00 MOLLETHC A 0 - 3 UEH BARBERÀ
1 05/05 Dis 16:00 HC PIERA 3 - 1 HF SANT JOSEP SS B
1 05/05 Dis 14:00 VILASSAR HC A 1 - 2 HC CASTELLAR B
1 06/05 Diu 18:15 CP TORRELLES 0 - 3 CERDANYOLA CH A
1 06/05 Diu 16:00 PHC SANT CUGAT D 0 - 3 HC SENTMENAT A
1 06/05 Diu 11:00 CP VILANOVA B 2 - 2 HC SANT JUST
1 06/05 Diu 11:30 UE LA GARRIGA B 0 - 3 CH CLARET
1 06/05 Diu 12:30 UE LA GARRIGA A 3 - 1 CH CASTELLET
Prebenjamí (7ns):25è-28è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 11:00 CH CASTELLET 2 - 2 CH ARENYS DE MAR Vialser A
1 05/05 Dis 11:30 HC SANT JUST A 2 - 3 CALDES Recam Làser C
Prebenjamí 41è-44è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Dis 12:30 CP RIUDEBITLLES 3 - 0 UEH BARBERÀ A
1 05/05 Dis 12:45 CP MANLLEU B 3 - 1 HC SANT JUST B
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
28 04/05 Div 21:45 CE VENDRELL 9 - 5 CP BELL-LLOC
28 05/05 Dis 16:30 CH SANTA PERPÈTUA 4 - 4 CP MASQUEFA
28 05/05 Dis 21:00 CP RIUDEBITLLES 5 - 5 CALDES Recam Làser
28 06/05 Diu 20:00 REUS DEPORTIU 5 - 2 CN REUS PLOMS
28 04/05 Div 20:10 CERDANYOLA CH 7 - 2 HC SANT JUST
28 06/05 Diu 19:15 LLEIDA LLISTA ICG 6 - 3 PHC SANT CUGAT
28 05/05 Dis 19:30 HC CASTELLAR 4 - 1 ANDORRA HC
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
28 05/05 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 4 - 8 RIBES CP
28 06/05 Diu 00:00 SFERIC 0 - 3 IGUALADA HC
28 05/05 Dis 20:00 CAPELLADES HC 11 - 2 CEH SABADELL
28 05/05 Dis 19:45 CP VILANOVA 3 - 3 CP SANT RAMON
28 06/05 Diu 12:30 HC SANT JUST 2 - 3 HC PIERA
28 06/05 Diu 19:45 SD ESPANYOL 7 - 1 MOLINS DE REI 2015
28 06/05 Diu 12:55 CP CUBELLES 6 - 3 CP CORBERA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net