SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
Aleví: 139è a 144è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 05/05 Diu 10:00 PHC SANT CUGAT D 3 - 2 HC SANT JUST C
2 05/05 Diu 10:00 GIRONA Citylift CH B 8 - 0 FD CASSANENC B
4 04/05 Dis 13:00 CT BARCINO D 2 - 12 FD CASSANENC B
4 04/05 Dis 16:30 GIRONA Citylift CH B 10 - 1 E MARISTES ST JOAN
Aleví: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 17:15 CPH OLOT A 3 - 9 HC SANT JUST A
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 15:15 HC SANT JUST B 1 - 9 HC PALAU PLEGAMANS B
1 05/05 Diu 10:15 CERDANYOLA CH A 9 - 2 PHC SANT CUGAT B
Benjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA A 1 - 6 CP RIUDEBITLLES
1 05/05 Diu 10:00 UE HORTA D 7 - 3 HC SANT JUST A
Benjamí: 89è-92è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Diu 11:00 HC SANT JUST B 3 - 1 CP SANT CELONI B
1 04/05 Dis 12:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C 2 - 3 CP VOLTREGÀ C
C.FEDERACIÓ INFANTIL (E2)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 05/05 Diu 17:00 CE NOIA Freixenet B 9 - 6 HC SANT JUST B
2 04/05 Dis 18:30 CH JUNEDA B 6 - 2 GIRONA Citylift CH C
2 04/05 Dis 11:00 CP CUBELLES 7 - 2 CH PALAFRUGELL B
2 05/05 Diu 20:00 FC MARTINENC - CT BARCINO
Infantil: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 11:30 CPH OLOT C 4 - 5 HC SANT JUST A
Júnior: 44è a 48è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 05/05 Diu 19:30 CHP SANT FELIU 9 - 2 CP RODA
Juvenil: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 09:30 HC SANT JUST 2 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 04/05 Dis 17:00 HC SENTMENAT A 5 - 7 UE HORTA A
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
16 05/05 Diu 15:30 CP TORRELLES 0 - 3 HC SANT JUST
16 05/05 Diu 11:15 CH MATARÓ 3 - 0 HC ALPICAT
16 04/05 Dis 10:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 0 - 3 CERDANYOLA CH
NCAT PlayOff II
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 21:15 HC SENTMENAT 3 - 5 HC SANT JUST
1 05/05 Diu 16:05 HC PIERA 10 - 7 CP MANLLEU
1 04/05 Dis 19:00 CE NOIA Freixenet 9 - 2 G.E. i E.G.
1 04/05 Dis 18:00 CERDANYOLA CH 5 - 4 CALDES Recam Làser
1 03/05 Div 20:45 CH VILA-SECA 4 - 5 CH JUNEDA-LLEIDA
1 04/05 Dis 19:30 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 3 - 5 SHUM Frit Ravich
1 04/05 Dis 21:00 CAPELLADES HC 6 - 5 CPH OLOT
PB-Iniciació (8ns): 29è-32è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 12:00 HC SANT JUST 1 - 3 MOLLETHC B
1 04/05 Dis 20:15 CH CLARET 1 - 2 JESÚS, MARIA I JOSEP A
Prebenjamí (4rts): 13è-16è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 13:15 HC SANT JUST A 2 - 1 CP TORDERA B
1 04/05 Dis 15:00 HC CASTELLAR A 1 - 2 CH PRAT A
Prebenjamí: 101è-104è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 09:30 PHC SANT CUGAT D 1 - 3 MOLLETHC
Prebenjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 04/05 Dis 11:15 CALDES Recam Làser D 2 - 2 HC SANT JUST B
1 04/05 Dis 16:30 CH MATARÓ B 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS C
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
28 04/05 Dis 18:00 CH CASTELLET 3 - 2 HC SFERIC
28 04/05 Dis 17:45 HC SANT JUST B 5 - 4 CH LLORET
28 04/05 Dis 18:00 CH RIPOLLET 1 - 3 HC PALAU PLEGAMANS
28 04/05 Dis 21:00 VILASSAR HC 5 - 3 MOLLETHC A
28 04/05 Dis 19:00 FD CASSANENC 2 - 7 CH SANTA PERPÈTUA
28 04/05 Dis 12:00 MOLINS DE REI 2015 10 - 6 CERDANYOLA CH B
29 08/05 Dim 21:00 VILASSAR HC 6 - 4 CALDES Recam Làser
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
28 04/05 Dis 18:00 HC MONTBUI 9 - 1 CLUB OLESA PATÍ
28 05/05 Diu 12:30 FC MARTINENC 2 - 9 CP MASQUEFA
28 05/05 Diu 18:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 4 - 1 CT BARCINO
28 05/05 Diu 12:30 UE HORTA 6 - 3 HC SENTMENAT A
28 05/05 Diu 12:30 CE CORNELLÀ 15 - 3 HC PIERA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net