HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 18
18:00
Ale
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 18
16:45
Ben D
HCSJ
CPV
-
-
Diu 19
10:00
Ben A
JS
HCSJ
-
-
Dis 18
12:30
Ben B
HCSJ
FCM
-
-
Dis 18
10:15
PB-
HCSJ
CSJB
-
-
Dis 18
15:30
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 18
11:30
Pre A
HCSJ
CRL
-
-
Diu 19
11:15
Fem
CEN
HCSJ
-
-
Dis 18
15:00
Inf A
CRL
HCSJ
-
-
Diu 19
12:45
Jún A
HCSJ
FCM
-
-
Dis 18
12:45
Juv A
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Diu 19
12:30
Juv B
HCSJ
MSA
-
-
Dis 18
09:15
Con A
CEV
HCSJ
-
-
Diu 19
20:30
1CA
HCSJ
CC
-
-
Dis 18
19:30
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ - Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 09:00 LA SALLE BONANOVA 1 - 11 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
7 04/11 Dis 12:15 CERDANYOLA CH C 5 - 2 VILASSAR HC A
BCN BENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 04/11 Dis 10:00 CT BARCINO A 6 - 2 E MARISTES ST JOAN
6 05/11 Diu 11:00 HC SANT JUST D 1 - 8 FC MARTINENC C
6 05/11 Diu 14:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 12 CP TORRELLES A
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 04/11 Dis 11:00 HC SANT JUST A 9 - 1 RIBES CP
6 05/11 Diu 10:10 CE CORNELLÀ 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
6 05/11 Diu 17:00 UE HORTA B 0 - 10 CP VILANOVA A
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 03/11 Div 20:00 CP SANT JOSEP BADALONA 1 - 8 HC SANT JUST C
6 04/11 Dis 12:00 CT BARCINO B 2 - 9 UE HORTA A
BCN BENJAMÍ_GRUP 16
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 04/11 Dis 12:30 JESUÏTES SARRIÀ 3 - 2 CP CUBELLES
6 04/11 Dis 09:15 HC SANT JUST B 5 - 3 LA SALLE BONANOVA A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 04/11 Dis 12:15 UE HORTA A 2 - 1 HC SANT JUST
5 05/11 Diu 09:00 FC MARTINENC 2 - 1 CH CLARET
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 04/11 Dis 11:15 CP VILANOVA B 3 - 0 FC MARTINENC A
6 05/11 Diu 16:00 UE HORTA A 3 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
6 05/11 Diu 09:00 CE CORNELLÀ 1 - 3 HC SANT JUST B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 04/11 Dis 15:45 HC SANT JUST A 3 - 1 CT BARCINO
6 04/11 Dis 09:00 CPI LA SAGRERA 2 - 3 CE LAIETÀ
6 04/11 Dis 09:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 0 - 3 CP VILANOVA A
FEM12 - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 09:00 HC PALAU PLEGAMANS 5 - 3 CALDES Recam Làser
7 04/11 Dis 18:15 HC SANT JUST 6 - 3 CP VILANOVA
7 05/11 Diu 16:30 UE LA GARRIGA 2 - 10 CHP SANT FELIU
INFANTIL - Grup 21
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 16:30 MOLINS DE REI 2015 4 - 0 CE NOIA Freixenet B
7 04/11 Dis 12:15 HC SANT JUST A 7 - 4 CEH SABADELL
INFANTIL - Grup 23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 17:00 HC SANT JUST B 7 - 9 CP SANT RAMON
7 04/11 Dis 15:30 CE ARENYS DE MUNT B 12 - 0 VILASSAR HC
JÚNIOR - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 05/11 Diu 18:30 HC MONTBUI 5 - 2 CP MANRESA
7 05/11 Diu 12:15 CE NOIA Freixenet C 12 - 7 HC SANT JUST B
JÚNIOR - Grup 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 19:30 HC SANT JUST A 7 - 1 CH RIPOLLET B
7 04/11 Dis 12:45 CALDES Recam Làser B 12 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
7 05/11 Diu 15:00 UE HORTA 6 - 3 CT BARCINO
JUVENIL - Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 17:45 CT BARCINO 2 - 4 MOLLETHC
7 04/11 Dis 17:15 HC SENTMENAT D 4 - 1 FC MARTINENC B
JUVENIL - Grup 17
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 04/11 Dis 17:00 CH RIPOLLET 2 - 3 UEH BARBERÀ A
7 05/11 Diu 20:00 MOLINS DE REI 2015 5 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
7 05/11 Diu 19:00 UE HORTA B 8 - 5 HC SANT JUST B
MENUDETS MIXTE
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 04/11 Dis 13:30 HC SANT JUST A - CP CONGRÉS A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 05/11 Diu 12:00 CH SANTA PERPÈTUA 2 - 3 CERDANYOLA CH
8 03/11 Div 21:45 CP MASQUEFA 2 - 9 CN REUS PLOMS
8 03/11 Div 21:45 ANDORRA HC 2 - 5 HC SANT JUST
8 03/11 Div 21:45 CP BELL-LLOC 1 - 2 HC SENTMENAT
8 03/11 Div 21:45 CE VENDRELL 4 - 6 CALDES Recam Làser
8 04/11 Dis 18:00 CH SANTA PERPÈTUA 3 - 1 REUS DEPORTIU
8 04/11 Dis 19:55 CP MONJOS 6 - 3 CP RIUDEBITLLES
8 03/11 Div 20:55 CERDANYOLA CH 2 - 4 LLEIDA LLISTA ICG
8 04/11 Dis 20:30 HC CASTELLAR 3 - 2 PHC SANT CUGAT
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/11 Div 21:45 CP SANT RAMON 7 - 9 CP CORBERA
8 04/11 Dis 19:30 SFERIC 5 - 6 HC MONTBUI
8 04/11 Dis 20:15 CAPELLADES HC 3 - 6 SD ESPANYOL
8 05/11 Diu 12:30 CP VILANOVA 9 - 3 RIBES CP
8 05/11 Diu 12:30 HC SANT JUST 8 - 4 MOLINS DE REI 2015
8 05/11 Diu 12:15 HC PIERA 13 - 4 CEH SABADELL
8 05/11 Diu 12:30 CP CUBELLES 6 - 4 CLUB OLESA PATÍ

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net