EMSJ
HCSJ
6
2
finalitzat
+info
Ben C
CPC
HCSJ
-
-
Diu 22
12:00
Ben D
CVCdV
HCSJ
-
-
Dis 21
17:15
Ben A
EMSJ
HCSJ
0
3
finalitzat
+info
PB-
HCSJ
CHM
2
2
finalitzat
+info
Pre B
CRL
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre A
CHR
HCSJ
-
-
Dis 21
17:00
Inf A
CPC
HCSJ
-
-
Diu 22
18:00
Inf B
CHLL
HCSJ
-
-
Diu 22
17:30
Jún B
HCSJ
CTB
5
4
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
CPT
1
5
finalitzat
+info
Juv B
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 03/03 Dis 09:00 CP VILANOVA A 12 - 2 HC SANT JUST
9 03/03 Dis 15:00 CP VOLTREGÀ B 1 - 7 CERDANYOLA CH A
9 04/03 Diu 09:00 CP CUBELLES 8 - 3 CP VILANOVA B
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 14:00 CEH SABADELL 3 - 6 SFERIC
8 04/03 Diu 10:15 CE CORNELLÀ 3 - 5 CP CENTELLES
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 17:00 HC SANT JUST C 3 - 2 CP TARADELL B
8 03/03 Dis 11:15 CLUB OLESA PATÍ 11 - 1 CP MANRESA B
8 03/03 Dis 16:15 CAPELLADES HC B 1 - 6 CP CORBERA A
8 03/03 Dis 11:15 UE HORTA C 1 - 8 E MARISTES ST JOAN
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 09:15 HC SANT JUST D 5 - 3 UEH BARBERÀ B
8 03/03 Dis 11:00 CH CASTELLET 1 - 6 CH ARENYS DE MAR Vialser B
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 12:45 HC SANT JUST A 2 - 3 CH CLARET A
8 03/03 Dis 10:00 HC PALAU PLEGAMANS B 2 - 8 FC MARTINENC A
8 04/03 Diu 10:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 11 - 1 MOLLETHC
8 03/03 Dis 11:15 CE NOIA Freixenet B 5 - 6 CALDES Recam Làser C
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 15:45 HC SANT JUST 3 - 0 CH LES FRANQUESES
8 03/03 Dis 15:15 CAPELLADES HC 0 - 3 E MARISTES ST JOAN
8 04/03 Diu 17:00 UE LA GARRIGA B 3 - 0 CP MASQUEFA
8 04/03 Diu 16:00 CP MALGRAT 0 - 3 HC SENTMENAT A
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 17:30 HP TONA B 1 - 2 CAPELLADES HC A
8 03/03 Dis 10:00 PHC SANT CUGAT C 3 - 1 HC SANT JUST B
8 03/03 Dis 15:00 HC SENTMENAT 3 - 0 HC CASTELLAR B
8 03/03 Dis 16:30 CH MATARÓ B 3 - 1 CHP BIGUES I RIELLS
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 10:30 HC SANT JUST A 1 - 3 CP SANT CELONI A
8 04/03 Diu 10:00 CALDES Recam Làser A 3 - 0 CP MALGRAT
8 04/03 Diu 09:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi 1 - 3 CP VILANOVA B
8 03/03 Dis 11:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 IGUALADA HC A
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 03/03 Dis 16:30 CP VIC 3 - 6 IGUALADA FEMENI HCP
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 04/03 Diu 19:45 FC MARTINENC A 8 - 0 HC SANT JUST A
8 03/03 Dis 09:00 LA SALLE BONANOVA 3 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
8 03/03 Dis 11:45 CH CLARET 3 - 7 CH RIPOLLET
8 04/03 Diu 12:30 CP TORDERA B 7 - 7 CE ARENYS DE MUNT A
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 04/03 Diu 00:00 HC SANT JUST B 3 - 0 ANDORRA HC B
8 03/03 Dis 16:00 HC MONTBUI 6 - 5 HC CASTELLAR A
8 04/03 Diu 16:45 CE NOIA Freixenet B 3 - 4 HC PALAU PLEGAMANS
8 04/03 Diu 11:30 CP CUBELLES A 2 - 4 IGUALADA HC C
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 15:00 CH MATARÓ 5 - 2 CT BARCINO
8 03/03 Dis 19:45 CH LLORET 2 - 7 CE ARENYS DE MUNT B
8 04/03 Diu 11:00 CERDANYOLA CH B 4 - 2 HC SANT JUST B
8 03/03 Dis 12:15 G.E. i E.G. 8 - 2 CH JUNEDA
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 03/03 Dis 15:00 CE NOIA Freixenet A 3 - 3 CALDES Recam Làser A
9 04/03 Diu 12:30 CP VOLTREGÀ 3 - 0 CH PALAFRUGELL
9 03/03 Dis 16:30 CP MANLLEU 3 - 1 HC SANT JUST A
10 07/03 Dim 21:00 PHC SANT CUGAT A 6 - 3 HC SANT JUST A
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 03/03 Dis 11:30 HC SANT JUST B 2 - 2 CP JONQUERENC
8 03/03 Dis 19:30 CP TORDERA 9 - 2 CH SANTA PERPÈTUA
8 03/03 Dis 17:15 CHP SANT FELIU A 5 - 1 CH PALAFRUGELL
8 04/03 Diu 12:00 CH LLORET A 2 - 4 CT BARCINO
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 07/03 Dim 21:30 HC SENTMENAT A 3 - 0 CALDES Recam Làser B
9 03/03 Dis 11:00 CALDES Recam Làser A 1 - 5 CP VIC D
9 03/03 Dis 12:45 CP MANLLEU A 2 - 4 HC SANT JUST A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
21 02/03 Div 21:45 CN REUS PLOMS 5 - 3 HC SANT JUST
21 03/03 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 0 - 0 CH SANTA PERPÈTUA
21 04/03 Diu 18:15 HC SENTMENAT 9 - 3 CP MASQUEFA
21 03/03 Dis 19:55 CP MONJOS 2 - 4 CERDANYOLA CH
21 03/03 Dis 18:00 CALDES Recam Làser 4 - 1 ANDORRA HC
21 06/03 Dim 21:45 REUS DEPORTIU 2 - 1 CE VENDRELL
21 02/03 Div 21:45 PHC SANT CUGAT 6 - 0 CP BELL-LLOC
21 04/03 Diu 18:30 LLEIDA LLISTA ICG 6 - 3 HC CASTELLAR
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
21 03/03 Dis 18:45 HC MONTBUI 2 - 2 CP VILANOVA
21 03/03 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 2 - 3 SFERIC
21 04/03 Diu 12:00 CP CORBERA 5 - 10 IGUALADA HC
21 04/03 Diu 17:45 RIBES CP 5 - 3 HC PIERA
21 04/03 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 4 - 6 CP SANT RAMON
21 04/03 Diu 12:30 SD ESPANYOL 6 - 0 HC SANT JUST
21 04/03 Diu 14:00 CP CUBELLES 1 - 2 CAPELLADES HC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net