HCSJ
UEH
-
-
finalitzat
+info
Ale C
IHC
HCSJ
-
-
Diu 17
17:45
Ale A
CPV
HCSJ
-
-
jugant-se ...
Ale B
HCSJ
CEAM
-
-
Diu 17
12:15
Ben B
HCSJ
HCS
-
-
Dis 16
16:30
Ben A
M
HCSJ
-
-
Dis 16
16:30
PB-
HCSJ
CPSR
-
-
Diu 17
11:00
Pre C
HCSJ
CSC
-
-
finalitzat
+info
Pre B
CSF
HCSJ
-
-
Dis 16
17:30
Pre A
HCSJ
PSC
-
-
Diu 17
18:30
Fem
HCSJ
UEH
-
-
jugant-se ...
Inf B
CEV
HCSJ
-
-
Diu 17
13:45
Inf A
CHR
HCSJ
-
-
Dim 19
22:00
Jún A
HCSJ
HCS
-
-
Diu 17
13:30
Juv
HCSJ
CPT
-
-
Diu 17
17:15
Min
HCSJ
HP
-
-
Dis 16
19:45
NCA
HCSJ
VHC
-
-
Dis 16
17:45
2CA B
HCSJ
HCS
-
-
Dis 16
13:30
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup F12 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 03/02 Diu 16:30 CH PALAFRUGELL A - CHP SANT FELIU
4 03/02 Diu 17:45 CHP BIGUES I RIELLS A - UE LA GARRIGA A
ALEVÍ Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 03/02 Diu 10:00 FC MARTINENC A 4 - 0 HC SANT JUST C
3 01/02 Div 20:30 UE HORTA B 11 - 2 FC MARTINENC A
4 02/02 Dis 19:00 CHP AMPOSTA 3 - 2 UE HORTA B
ALEVÍ Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 02/02 Dis 17:30 CE NOIA Freixenet A 5 - 4 HC SANT JUST A
5 03/02 Diu 16:30 GIRONA Citylift CH A 1 - 2 CP VOLTREGÀ D
5 03/02 Diu 10:15 CP CALAFELL A 8 - 1 HC PALAU PLEGAMANS B
5 02/02 Dis 11:00 CP VOLTREGÀ A 4 - 2 IGUALADA HC B
ALEVÍ Grup P4 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 06/02 Dim 20:00 CP TARADELL B 1 - 5 CP VILANOVA A
5 02/02 Dis 16:45 CP TARADELL B 4 - 3 CH JUNEDA A
5 03/02 Diu 10:15 CP VILANOVA A 10 - 0 CH JUNEDA D
5 03/02 Diu 11:30 REUS DEPORTIU A 3 - 2 CH MOLLERUSSA Previntegral A
BCN Benjamí C10 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 02/02 Dis 12:00 HC SANT JUST B 7 - 1 CH RIPOLLET
4 02/02 Dis 09:00 CP SANT RAMON A 12 - 2 CP CORBERA B
4 02/02 Dis 15:30 CP RODA 2 - 3 CE ARENYS DE MUNT B
BCN Benjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 03/02 Diu 18:00 HC SANT JUST A 3 - 2 CP MANLLEU C
4 01/02 Div 20:30 CP VIC C 10 - 2 CH LES FRANQUESES
4 03/02 Diu 10:30 UEH BARBERÀ A 5 - 3 CAPELLADES HC B
BCN PB-Iniciació P4 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 02/02 Dis 14:30 CH MATARÓ 3 - 1 HC SANT JUST
1 03/02 Diu 18:30 CP TORRELLES 2 - 1 CH RIPOLLET A
4 02/02 Dis 16:00 CH RIPOLLET A 2 - 1 CT BARCINO
4 03/02 Diu 09:00 PHC SANT CUGAT A 3 - 1 CE NOIA Freixenet A
4 02/02 Dis 17:00 MOLLETHC A 2 - 1 CP TORRELLES
BCN Prebenjamí C12 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 03/02 Diu 09:30 HC SFERIC 3 - 0 HC SANT JUST C
4 03/02 Diu 18:00 MOLINS DE REI 2015 1 - 3 CP SANT RAMON A
4 03/02 Diu 10:00 CERDANYOLA CH B 1 - 2 CLUB OLESA PATÍ B
BCN Prebenjamí C5 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 02/02 Dis 17:00 HC SANT JUST B 2 - 1 CP VIC D
1 03/02 Diu 12:30 CALDES Recam Làser B 3 - 1 CP SANT CELONI A
4 02/02 Dis 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA 1 - 3 CP SANT CELONI A
4 02/02 Dis 19:35 CE CORNELLÀ 1 - 3 CALDES Recam Làser B
BCN Prebenjamí P1 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 02/02 Dis 16:00 CALDES Recam Làser C 1 - 3 HC SANT JUST A
3 03/02 Diu 09:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 1 CALDES Recam Làser C
4 02/02 Dis 11:30 CP VILANOVA A 3 - 1 JESUÏTES SARRIÀ A
4 03/02 Diu 18:00 CHP SANT FELIU A 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
4 02/02 Dis 15:30 CP TORDERA A 2 - 1 CP VOLTREGÀ A
FEM14 - Grup F1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 03/02 Diu 12:00 HC SANT JUST 2 - 12 CE VENDRELL
5 03/02 Diu 11:30 CHP SANT FELIU 5 - 2 PHC SANT CUGAT
5 02/02 Dis 16:00 CH PALAFRUGELL 5 - 2 CH VILA-SANA
5 02/02 Dis 19:00 CH CASTELLET 3 - 0 HOQUEI BANYOLES
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 02/02 Dis 17:15 HC SENTMENAT D 6 - 10 HC SANT JUST B
4 02/02 Dis 11:30 CP MANRESA A 10 - 8 UE HORTA B
4 03/02 Diu 10:00 MOLLETHC 2 - 10 CT BARCINO
INFANTIL Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 02/02 Dis 11:30 BARÇA Lassa 8 - 3 HC SANT JUST A
2 05/02 Dim 20:00 CP VILANOVA A 4 - 3 HC SANT JUST A
5 02/02 Dis 15:45 CAPELLADES HC 1 - 4 CP TORDERA A
5 02/02 Dis 17:30 CE VENDRELL A 3 - 6 REUS DEPORTIU
5 02/02 Dis 11:00 CE NOIA Freixenet A 4 - 8 CP VILANOVA A
JÚNIOR Grup C4 - C.Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 03/02 Diu 18:45 FC MARTINENC A 2 - 3 HC SANT JUST B
JÚNIOR Grup F3 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 03/02 Diu 17:15 FC MARTINENC B 1 - 3 CH JUNEDA-LLEIDA B
4 03/02 Diu 19:15 CHP SANT FELIU 7 - 8 CH RIPOLLET
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 02/02 Dis 13:15 HC SANT JUST 3 - 1 CE VENDRELL A
2 06/02 Dim 20:15 CERDANYOLA CH A 2 - 1 HC SENTMENAT D
5 02/02 Dis 12:30 HC SENTMENAT D 1 - 5 BARÇA Lassa
5 03/02 Diu 12:55 REUS DEPORTIU 5 - 2 IGUALADA HC A
5 02/02 Dis 18:00 CERDANYOLA CH A 1 - 0 CP MANLLEU B
MINIFEM - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 02/02 Dis 10:45 HC SANT JUST 0 - 3 CHP BIGUES I RIELLS A
7 03/02 Diu 12:00 HC ALPICAT 0 - 3 CH MATARÓ
5 03/02 Diu 18:00 CH VILA-SANA 2 - 1 CH MATARÓ
5 03/02 Diu 12:30 CERDANYOLA CH 3 - 0 CP TORRELLES
NACIONAL CATALANA - Grup 1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 03/02 Diu 16:05 CALDES Recam Làser 0 - 1 HC SENTMENAT
10 03/02 Diu 16:05 HC SANT JUST 5 - 3 CPH OLOT
8 07/02 Dij 21:40 CERDANYOLA CH 4 - 6 CE NOIA Freixenet
10 03/02 Diu 16:05 CERDANYOLA CH 6 - 2 HC PIERA
10 03/02 Diu 12:30 G.E. i E.G. 4 - 3 CE NOIA Freixenet
NACIONAL CATALANA - Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 01/02 Div 20:45 CH VILA-SECA 4 - 0 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
10 03/02 Diu 19:30 CP MANLLEU 5 - 4 CH JUNEDA-LLEIDA
10 02/02 Dis 19:45 CAPELLADES HC 5 - 0 CP FOLGUEROLES
10 03/02 Diu 17:30 SHUM Frit Ravich 0 - 3 CN REUS PLOMS
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
18 01/02 Div 21:00 CH CASTELLET 3 - 3 CP CENTELLES
18 02/02 Dis 18:00 CH RIPOLLET 4 - 5 CALDES Recam Làser
18 02/02 Dis 19:30 VILASSAR HC 8 - 0 FD CASSANENC
18 02/02 Dis 19:30 HC SFERIC 5 - 2 MOLINS DE REI 2015
18 02/02 Dis 19:45 HC PALAU PLEGAMANS 8 - 2 UEH BARBERÀ B
18 03/02 Diu 13:00 CH SANTA PERPÈTUA 9 - 4 CH LLORET
18 03/02 Diu 12:30 MOLLETHC A 3 - 5 HC SANT JUST B
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
18 02/02 Dis 20:45 CP MASQUEFA 13 - 1 CLUB OLESA PATÍ
18 03/02 Diu 19:00 HC SENTMENAT A 4 - 5 HC MONTBUI
18 03/02 Diu 12:30 UE HORTA 8 - 5 FC MARTINENC
18 02/02 Dis 18:30 HC PIERA 5 - 7 HC SANT JUST A
18 02/02 Dis 21:00 CE CORNELLÀ 7 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi B

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net