SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR - Grup 1A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 13:15 HC SANT JUST B 2 - 3 FC MARTINENC A
1 03/10 Dis 10:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 2 - 14 PHC SANT CUGAT A
2 04/10 Diu 10:45 PHC SANT CUGAT A 8 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP
ALEVÍ OR - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 17:30 UE HORTA A 11 - 4 HC SANT JUST A
2 03/10 Dis 19:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 5 - 3 FC MARTINENC B
BENJAMÍ OR - Grup 1B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 12:00 CH CLARET A 5 - 1 HC SANT JUST A
2 04/10 Diu 12:00 CP CORBERA A 3 - 2 CERDANYOLA CH A
2 03/10 Dis 11:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 9 - 1 CP TORRELLES
BENJAMÍ PLATA - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 11:00 HC SANT JUST B 3 - 0 MOLINS DE REI 2015
2 03/10 Dis 16:00 CH PRAT A 0 - 7 CHP MARTORELL
2 03/10 Dis 17:30 CP MANRESA 10 - 0 HC SFERIC
BENJAMÍ PLATA - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 11:00 CT BARCINO B 13 - 6 HC SANT JUST C
2 03/10 Dis 16:05 CH CLARET B 9 - 1 HC SANT JUST D
2 03/10 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B 3 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
2 03/10 Dis 12:15 LA SALLE BONANOVA B 1 - 11 FC MARTINENC C
FEM11 - Grup B1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 15:30 FC MARTINENC 1 - 0 HC SANT JUST
2 04/10 Diu 12:30 CP TORRELLES 1 - 11 HC PALAU PLEGAMANS B
FEM15 - Grup B1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 12:00 HC SANT JUST 4 - 3 REUS DEPORTIU Miró
2 04/10 Diu 13:00 IGUALADA FEMENI HCP 7 - 6 CP VIC B
2 03/10 Dis 12:00 CP MANRESA 0 - 8 CP TORRELLES
2 03/10 Dis 15:00 HC PALAU PLEGAMANS 3 - 2 CERDANYOLA CH
INFANTIL OR - Grup 3B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 11:45 HC SANT JUST A 5 - 1 CPI LA SAGRERA A
2 03/10 Dis 12:30 JESÚS, MARIA I JOSEP 1 - 7 BARÇA
INFANTIL PLATA - Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 17:30 HC SANT JUST B 3 - 4 CT BARCINO A
2 04/10 Diu 10:00 CPI LA SAGRERA B - CH CLARET
2 03/10 Dis 11:30 JESUÏTES SARRIÀ 18 - 1 CP SANT JOSEP BADALONA
INFANTIL PLATA - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 13:00 LLaring CAPELLADES HC A 3 - 2 HC SANT JUST D
2 03/10 Dis 9:45 HC PIERA 11 - 0 HC MONTBUI B
2 03/10 Dis 13:00 CP MONJOS 7 - 4 IGUALADA HC D
INFANTIL PLATA - Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 16:15 HC SANT JUST C 4 - 1 CH SANTA PERPÈTUA B
2 04/10 Diu 12:45 CHP SANT FELIU 5 - 0 CHP BIGUES I RIELLS
2 03/10 Dis 19:30 CP TARADELL B 18 - 0 FC MARTINENC C
JÚNIOR OR - Grup 3A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 11:00 HC CASTELLAR A 3 - 1 HC SANT JUST
2 03/10 Dis 11:00 HC SENTMENAT A 9 - 3 PHC SANT CUGAT B
JUVENIL OR - Grup 3A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 12:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 6 HC SANT JUST
2 03/10 Dis 11:30 BARÇA 7 - 1 IGUALADA HC A
PREBENJAMÍ OR - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 10:30 FC MARTINENC A 4 - 2 HC SANT JUST A
2 03/10 Dis 9:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 4 - 2 CH CLARET A
2 03/10 Dis 11:15 JESÚS, MARIA I JOSEP A 4 - 2 CERDANYOLA CH
PREBENJAMÍ PLATA - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 18:30 CP TORRELLES 3 - 2 HC SANT JUST B
2 03/10 Dis 11:00 LA SALLE BONANOVA 4 - 2 CP CORBERA B
2 04/10 Diu 11:00 CLUB OLESA PATÍ 3 - 1 CT BARCINO
2 03/10 Dis 17:30 CH PRAT 0 - 4 CHP MARTORELL
PREBENJAMÍ PLATA - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 10:00 HC SANT JUST C 4 - 1 UE HORTA
2 03/10 Dis 10:00 E MARISTES ST JOAN 4 - 2 FC MARTINENC B
2 03/10 Dis 13:30 PHC SANT CUGAT F 1 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
2 03/10 Dis 14:00 JESÚS, MARIA I JOSEP B 3 - 3 CH CLARET B
PRIMERA CATALANA - Grup 2A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 13:00 HC SANT JUST 2 - 3 CH CASTELLET
2 04/10 Diu 13:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 4 - 3 CP SITGES
2 02/10 Div 21:45 IGUALADA HC 7 - 0 CP MONJOS
SEGONA CATALANA - Grup 3A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 03/10 Dis 18:45 HC SANT JUST 7 - 2 CP SITGES
2 04/10 Diu 20:00 CT BARCINO 6 - 3 FC MARTINENC
2 03/10 Dis 20:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 1 - 5 UE HORTA
TERCERA CATALANA - Grup C1
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 04/10 Diu 20:30 FC MARTINENC 1 - 0 HC SANT JUST
2 04/10 Diu 11:00 CH SANTA PERPÈTUA 7 - 6 MOLLETHC
2 04/10 Diu 12:00 HC SENTMENAT 12 - 2 HC SFERIC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 20/21. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:00
(Dimarts, Dijous o Div)
club@hcsantjust.net