SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
Aleví: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 16:30 CP TARADELL B 3 - 5 HC SANT JUST A
5 01/06 Dis 17:45 GIRONA Citylift CH C 2 - 1 CPH OLOT A
6 02/06 Diu 11:00 HC SANT JUST A 4 - 2 GIRONA Citylift CH C
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 16:45 HC SANT JUST B 1 - 6 CERDANYOLA CH A
5 02/06 Diu 09:00 HC PALAU PLEGAMANS B 5 - 2 PHC SANT CUGAT B
ASCENSOS 2CAT-1CAT (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 31/05 Div 21:30 CH MATARÓ 4 - 4 HC VALLS BarbaeBaffi.it
1 31/05 Div 21:00 CP VILANOVA 4 - 2 CE CORNELLÀ (2CAT)
1 01/06 Dis 19:30 HC SANT JUST A 5 - 4 CP BLANES ATLÈTIC (2CAT)
1 01/06 Dis 19:30 CPH OLOT 1 - 3 HC PALAU (2CAT)
1 31/05 Div 21:30 VILASSAR HC 2 - 2 CERDANYOLA (2CAT) A
2 02/06 Diu 18:00 HC VALLS BarbaeBaffi.it 5 - 3 CH MATARÓ
2 01/06 Dis 20:00 CE CORNELLÀ (2CAT) 6 - 2 CP VILANOVA
2 02/06 Diu 12:30 CP BLANES ATLÈTIC (2CAT) 9 - 5 HC SANT JUST A
2 02/06 Diu 12:15 CERDANYOLA (2CAT) A 3 - 2 VILASSAR HC
2 02/06 Diu 12:30 HC PALAU (2CAT) 2 - 3 CPH OLOT
Benjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 12:00 CP RIUDEBITLLES 4 - 3 UE HORTA D
5 01/06 Dis 09:30 CH SANTA PERPÈTUA A 5 - 2 HC SANT JUST A
Benjamí: 89è-92è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 12:00 HC SANT JUST B 4 - 4 CP VOLTREGÀ C
5 01/06 Dis 17:00 CP SANT CELONI B 9 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
Infantil: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 18:00 HC SANT JUST A 9 - 1 FD CASSANENC
5 02/06 Diu 00:00 CPH OLOT C 3 - 0 CH JUNEDA A
Infantil: 87è a 90è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 02/06 Diu 10:00 CH PALAFRUGELL B 7 - 7 HC SANT JUST B
2 02/06 Diu 16:45 GIRONA Citylift CH C 3 - 3 CH PALAFRUGELL B
3 01/06 Dis 12:00 CT BARCINO 2 - 4 GIRONA Citylift CH C
Juvenil: 17è a 20è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 13:15 HC SANT JUST 4 - 4 HC SENTMENAT A
5 02/06 Diu 16:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 2 - 3 UE HORTA A
NCAT PlayOff III
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 02/06 Diu 16:05 HC PIERA 5 - 2 HC SANT JUST
2 31/05 Div 22:00 HC SENTMENAT 6 - 1 CP MANLLEU
2 31/05 Div 20:30 CH JUNEDA-LLEIDA 5 - 6 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
2 31/05 Div 20:45 CH VILA-SECA 3 - 8 SHUM Frit Ravich
2 31/05 Div 21:30 CE NOIA Freixenet 6 - 5 CAPELLADES HC
2 01/06 Dis 18:00 CPH OLOT 5 - 4 G.E. i E.G.
PB-Iniciació (8ns): 29è-32è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 09:30 HC SANT JUST 3 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP A
5 01/06 Dis 16:30 MOLLETHC B 3 - 1 CH CLARET
Prebenjamí (4rts): 13è-16è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 15:30 HC SANT JUST A 2 - 1 HC CASTELLAR A
5 01/06 Dis 16:00 CP TORDERA B 0 - 3 CH PRAT A
Prebenjamí: 101è-104è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 10:30 PHC SANT CUGAT D 0 - 3 CHP MARTORELL
5 01/06 Dis 17:30 MOLLETHC 3 - 0 HC SANT JUST C
Prebenjamí: 57è-60è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 01/06 Dis 10:45 HC SANT JUST B 1 - 3 CH MATARÓ B
5 01/06 Dis 15:30 CALDES Recam Làser D 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS C

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net