CPV
HCSJ
-
-
Diu 20
10:00
Ale A
HCSJ
CHJ
-
-
Dis 19
10:45
Ale B
CPSR
HCSJ
-
-
Dis 19
9:30
Ben B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 19
12:00
Ben A
HCSJ
CTB
-
-
Dis 19
9:30
PB-
CCH
HCSJ
-
-
Dis 19
18:15
Pre C
CEC
HCSJ
-
-
Diu 20
9:00
Pre B
HCSJ
JS
-
-
Dis 19
17:00
Pre A
CHP
HCSJ
-
-
Dis 19
16:00
Fem
HCSJ
CTB
-
-
Dis 19
15:45
Inf B
HCSJ
RD
-
-
Dis 19
18:15
Inf A
CJ
HCSJ
-
-
jugant-se ...
Jún A
HCSJ
IHC
-
-
Dis 19
13:15
Juv
HCSJ
HCS
-
-
Diu 20
16:05
NCA
HPP
HCSJ
-
-
Diu 20
12:00
2CA B
CTB
HCSJ
-
-
Dim 22
22:25
2CA A

Agenda Temporada - Temporada 2018/2019

gener

JORNADA SETMANA 01
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Infantil A 05/01/19 Dis 10:30 HC SANT JUST A CE NOIA Freixenet A
Aleví B 05/01/19 Dis 11:45 HC SANT JUST B CH MOLLERUSSA Previntegral A
Aleví A 05/01/19 Dis 13:00 HC SANT JUST A GIRONA Citylift CH A
JORNADA SETMANA 02
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT A 11/01/19 Div 21:45 CP MASQUEFA HC SANT JUST A
Juvenil 11/01/19 Div 22:15 CERDANYOLA CH A HC SANT JUST
Benjamí B 12/01/19 Dis 11:00 HC SANT JUST B CP RODA
Prebenjamí C 12/01/19 Dis 12:00 HC SANT JUST C HC PALAU PLEGAMANS E
Aleví C 12/01/19 Dis 13:15 UE HORTA B HC SANT JUST C
Júnior A 12/01/19 Dis 13:20 HC SANT JUST A CH RIPOLLET
Prebenjamí A 12/01/19 Dis 15:00 CP VOLTREGÀ A HC SANT JUST A
PB-Iniciació 12/01/19 Dis 16:00 CE NOIA Freixenet A HC SANT JUST
Aleví B 12/01/19 Dis 16:15 REUS DEPORTIU A HC SANT JUST B
Infantil B 12/01/19 Dis 18:15 UE HORTA B HC SANT JUST B
Juvenil 13/01/19 Diu 10:15 REUS DEPORTIU HC SANT JUST
Aleví A 13/01/19 Diu 11:15 HC SANT JUST A HC PALAU PLEGAMANS B
Fem14 13/01/19 Diu 12:30 HC SANT JUST CHP SANT FELIU
NCAT 13/01/19 Diu 16:05 HC PIERA HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 03
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Júnior A 18/01/19 Div 21:30 CH JUNEDA-LLEIDA B HC SANT JUST A
PB-Iniciació 19/01/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CT BARCINO
Benjamí B 19/01/19 Dis 09:45 CP SANT RAMON A HC SANT JUST B
Aleví B 19/01/19 Dis 10:45 HC SANT JUST B CH JUNEDA D
CONSELL 19/01/19 Dis 11:45 LA SALLE BONANOVA HC SANT JUST
Benjamí A 19/01/19 Dis 12:00 HC SANT JUST A CP VIC C
Juvenil 19/01/19 Dis 13:15 HC SANT JUST IGUALADA HC A
Infantil B 19/01/19 Dis 15:45 HC SANT JUST B CT BARCINO
Fem14 19/01/19 Dis 16:00 CH PALAFRUGELL HC SANT JUST
Prebenjamí A 19/01/19 Dis 17:00 HC SANT JUST A JESUÏTES SARRIÀ A
Infantil A 19/01/19 Dis 18:15 HC SANT JUST A REUS DEPORTIU
Prebenjamí C 19/01/19 Dis 18:15 CERDANYOLA CH B HC SANT JUST C
Prebenjamí B 20/01/19 Diu 09:00 CE CORNELLÀ HC SANT JUST B
Aleví A 20/01/19 Diu 10:00 CP VOLTREGÀ D HC SANT JUST A
2CAT B 20/01/19 Diu 12:00 HC PALAU PLEGAMANS HC SANT JUST B
NCAT 20/01/19 Diu 16:05 HC SANT JUST HC SENTMENAT
JORNADA SETMANA 04
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT A 22/01/19 Dim 22:25 CT BARCINO HC SANT JUST A
Prebenjamí C 26/01/19 Dis 10:45 HC SANT JUST C MOLINS DE REI 2015
Aleví A 26/01/19 Dis 12:00 HC SANT JUST A CP CALAFELL A
Benjamí A 26/01/19 Dis 12:00 CH LES FRANQUESES HC SANT JUST A
Júnior A 26/01/19 Dis 13:15 HC SANT JUST A CHP SANT FELIU
PB-Iniciació 26/01/19 Dis 15:45 HC SANT JUST CH RIPOLLET A
Aleví B 26/01/19 Dis 16:30 CP TARADELL B HC SANT JUST B
Prebenjamí A 26/01/19 Dis 17:00 HC SANT JUST A CP VILANOVA A
Juvenil 26/01/19 Dis 18:00 CP MANLLEU B HC SANT JUST
Aleví C 26/01/19 Dis 18:15 HC SANT JUST C CP CALAFELL B
Júnior B 26/01/19 Dis 19:30 HC SANT JUST B CH LLORET
MiniFem 27/01/19 Diu 09:30 HC SANT JUST CERDANYOLA CH
Fem14 27/01/19 Diu 10:45 HC SANT JUST CH CASTELLET
Infantil B 27/01/19 Diu 12:00 HC SANT JUST B MOLLETHC
2CAT B 27/01/19 Diu 13:15 HC SANT JUST B HC SFERIC
NCAT 27/01/19 Diu 16:00 CE NOIA Freixenet HC SANT JUST
Infantil A 27/01/19 Diu 19:15 CP TORDERA A HC SANT JUST A

febrer

JORNADA SETMANA 05
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 02/02/19 Dis 09:00 HC SANT JUST FC MARTINENC '
Júnior A 02/02/19 Dis 10:00 CP MANRESA HC SANT JUST A
MiniFem 02/02/19 Dis 10:45 HC SANT JUST CHP BIGUES I RIELLS A
Infantil A 02/02/19 Dis 11:30 BARÇA Lassa HC SANT JUST A
Benjamí B 02/02/19 Dis 12:00 HC SANT JUST B CH RIPOLLET
Juvenil 02/02/19 Dis 13:15 HC SANT JUST CE VENDRELL A
PB-Iniciació 02/02/19 Dis 14:30 CH MATARÓ HC SANT JUST
Aleví B 02/02/19 Dis 15:45 HC SANT JUST B BARÇA Lassa
Prebenjamí A 02/02/19 Dis 16:00 CALDES Recam Làser C HC SANT JUST A
Prebenjamí C 02/02/19 Dis 16:15 HC SFERIC HC SANT JUST C
Prebenjamí B 02/02/19 Dis 17:00 HC SANT JUST B CP VIC D
Infantil B 02/02/19 Dis 17:15 HC SENTMENAT D HC SANT JUST B
Benjamí A 02/02/19 Dis 18:15 HC SANT JUST A CP MANLLEU C
2CAT A 02/02/19 Dis 18:30 HC PIERA HC SANT JUST A
Aleví C 03/02/19 Diu 10:00 FC MARTINENC A HC SANT JUST C
Fem14 03/02/19 Diu 12:00 HC SANT JUST CE VENDRELL
2CAT B 03/02/19 Diu 12:30 MOLLETHC A HC SANT JUST B
NCAT 03/02/19 Diu 16:05 HC SANT JUST CPH OLOT
Júnior B 03/02/19 Diu 18:45 FC MARTINENC A HC SANT JUST B
Aleví A 03/02/19 Diu 22:00 CE NOIA Freixenet A HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 06
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 09/02/19 Dis 09:00 CALDES Recam Làser B HC SANT JUST B
Aleví B 09/02/19 Dis 10:45 HC SANT JUST B CH JUNEDA A
Infantil A 09/02/19 Dis 12:00 HC SANT JUST A CAPELLADES HC
Benjamí A 09/02/19 Dis 12:00 CAPELLADES HC B HC SANT JUST A
Júnior A 09/02/19 Dis 13:15 HC SANT JUST A FC MARTINENC B
CONSELL 09/02/19 Dis 15:00 RIPOLLET HC SANT JUST
Aleví C 09/02/19 Dis 16:00 HC SANT JUST C CHP AMPOSTA
Prebenjamí A 09/02/19 Dis 17:15 HC SANT JUST A CP TORDERA A
Infantil B 09/02/19 Dis 18:30 HC SANT JUST B CP MANRESA A
Júnior B 09/02/19 Dis 19:45 HC SANT JUST B CP CALAFELL
PB-Iniciació 10/02/19 Diu 11:00 HC SANT JUST PHC SANT CUGAT A
Benjamí B 10/02/19 Diu 11:00 CP CORBERA B HC SANT JUST B
Juvenil 10/02/19 Diu 12:15 BARÇA Lassa HC SANT JUST
Aleví A 10/02/19 Diu 12:15 HC SANT JUST A CP VOLTREGÀ A
Fem14 10/02/19 Diu 18:00 CH VILA-SANA HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 07
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 16/02/19 Dis 09:45 HC SANT JUST B CP SANT CELONI A
Aleví C 16/02/19 Dis 11:00 HC SANT JUST C UE HORTA B
Infantil B 16/02/19 Dis 12:15 HC SANT JUST B UE HORTA B
2CAT A 16/02/19 Dis 13:30 HC SANT JUST A HC SENTMENAT A
PB-Iniciació 16/02/19 Dis 16:30 MOLLETHC A HC SANT JUST
Benjamí A 16/02/19 Dis 16:30 HC SANT JUST A HC SENTMENAT B
Infantil A 16/02/19 Dis 17:30 CE VENDRELL A HC SANT JUST A
Prebenjamí A 16/02/19 Dis 17:30 CHP SANT FELIU A HC SANT JUST A
2CAT B 16/02/19 Dis 17:45 HC SANT JUST B VILASSAR HC
NCAT 16/02/19 Dis 19:45 HC SANT JUST HC PIERA
Aleví A 16/02/19 Dis 22:30 IGUALADA HC B HC SANT JUST A
CONSELL 17/02/19 Diu 09:30 HC SANT JUST CP CONGRES '
Aleví B 17/02/19 Diu 10:00 CP VILANOVA A HC SANT JUST B
Prebenjamí C 17/02/19 Diu 11:00 HC SANT JUST C CP SANT RAMON A
Benjamí B 17/02/19 Diu 12:15 HC SANT JUST B CE ARENYS DE MUNT B
Júnior A 17/02/19 Diu 12:30 CH RIPOLLET HC SANT JUST A
Juvenil 17/02/19 Diu 13:30 HC SANT JUST HC SENTMENAT D
MiniFem 17/02/19 Diu 17:15 HC SANT JUST CP TORRELLES
Fem14 17/02/19 Diu 18:30 HC SANT JUST PHC SANT CUGAT
JORNADA SETMANA 08
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT B 22/02/19 Div 21:00 CH CASTELLET HC SANT JUST B
Benjamí B 23/02/19 Dis 09:00 LA SALLE BONANOVA B HC SANT JUST B
Aleví A 23/02/19 Dis 09:30 GIRONA Citylift CH A HC SANT JUST A
Júnior A 23/02/19 Dis 10:45 HC SANT JUST A CH JUNEDA-LLEIDA B
Prebenjamí A 23/02/19 Dis 12:15 HC SANT JUST A CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
Prebenjamí C 23/02/19 Dis 12:30 CLUB OLESA PATÍ B HC SANT JUST C
Juvenil 23/02/19 Dis 13:30 HC SANT JUST CERDANYOLA CH A
PB-Iniciació 23/02/19 Dis 16:00 HC SANT JUST CP TORRELLES
CONSELL 23/02/19 Dis 16:00 CH PRAT HC SANT JUST
Fem14 23/02/19 Dis 17:15 HC SANT JUST HOQUEI BANYOLES
Infantil B 23/02/19 Dis 18:00 CT BARCINO HC SANT JUST B
NCAT 23/02/19 Dis 22:30 HC SENTMENAT HC SANT JUST
Aleví B 24/02/19 Diu 09:00 CH MOLLERUSSA Previntegral A HC SANT JUST B
Prebenjamí B 24/02/19 Diu 10:00 RIBES CP HC SANT JUST B
2CAT A 24/02/19 Diu 12:30 UE HORTA HC SANT JUST A
MiniFem 24/02/19 Diu 22:00 CH MATARÓ HC SANT JUST
Infantil A 24/02/19 Diu 22:00 CE NOIA Freixenet A HC SANT JUST A
Benjamí A 24/02/19 Diu 22:00 UEH BARBERÀ A HC SANT JUST A

març

JORNADA SETMANA 09
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
PB-Iniciació 02/03/19 Dis 10:30 HC SANT JUST CE NOIA Freixenet A
Prebenjamí B 02/03/19 Dis 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA HC SANT JUST B
Infantil A 02/03/19 Dis 11:45 HC SANT JUST A CP VILANOVA A
Juvenil 02/03/19 Dis 13:00 HC SANT JUST REUS DEPORTIU
Benjamí B 02/03/19 Dis 15:00 CP RODA HC SANT JUST B
Aleví B 02/03/19 Dis 15:30 HC SANT JUST B REUS DEPORTIU A
Prebenjamí C 02/03/19 Dis 15:30 HC PALAU PLEGAMANS E HC SANT JUST C
Aleví A 02/03/19 Dis 16:30 HC PALAU PLEGAMANS B HC SANT JUST A
Prebenjamí A 02/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST A CP VOLTREGÀ A
2CAT B 02/03/19 Dis 18:00 HC SANT JUST B CH RIPOLLET
NCAT 02/03/19 Dis 19:45 HC SANT JUST CE NOIA Freixenet
2CAT A 03/03/19 Diu 12:00 HC SANT JUST A CE CORNELLÀ
JORNADA SETMANA 10
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 09/03/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH CLARET '
PB-Iniciació 09/03/19 Dis 10:00 CT BARCINO HC SANT JUST
Prebenjamí A 09/03/19 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A HC SANT JUST A
Benjamí A 09/03/19 Dis 10:00 CP VIC C HC SANT JUST A
Prebenjamí C 09/03/19 Dis 10:30 HC SANT JUST C CERDANYOLA CH B
Prebenjamí B 09/03/19 Dis 11:45 HC SANT JUST B CE CORNELLÀ
Aleví A 09/03/19 Dis 13:00 HC SANT JUST A CP VOLTREGÀ D
Benjamí B 09/03/19 Dis 15:30 HC SANT JUST B CP SANT RAMON A
Aleví B 09/03/19 Dis 16:00 CH JUNEDA D HC SANT JUST B
MiniFem 09/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
2CAT A 09/03/19 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST A
2CAT B 09/03/19 Dis 20:30 CP CENTELLES HC SANT JUST B
Juvenil 09/03/19 Dis 22:30 IGUALADA HC A HC SANT JUST
Júnior B 10/03/19 Diu 10:00 CH LLORET HC SANT JUST B
Fem14 10/03/19 Diu 11:30 CHP SANT FELIU HC SANT JUST
Infantil A 10/03/19 Diu 11:30 REUS DEPORTIU HC SANT JUST A
NCAT 10/03/19 Diu 16:05 CPH OLOT HC SANT JUST
Aleví C 10/03/19 Diu 17:00 CP CALAFELL B HC SANT JUST C
Júnior A 10/03/19 Diu 18:00 CHP SANT FELIU HC SANT JUST A
Infantil B 10/03/19 Diu 22:00 MOLLETHC HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 11
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 16/03/19 Dis 09:30 HC SANT JUST LA SALLE BONANOVA '
Aleví B 16/03/19 Dis 10:45 HC SANT JUST B CP TARADELL B
Prebenjamí A 16/03/19 Dis 11:00 CP VILANOVA A HC SANT JUST A
Júnior B 16/03/19 Dis 12:00 HC SANT JUST B FC MARTINENC A
Juvenil 16/03/19 Dis 13:30 HC SANT JUST CP MANLLEU B
Infantil B 16/03/19 Dis 15:35 HC SANT JUST B HC SENTMENAT D
PB-Iniciació 16/03/19 Dis 16:00 CH RIPOLLET A HC SANT JUST
Benjamí A 16/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST A CH LES FRANQUESES
Infantil A 16/03/19 Dis 18:00 HC SANT JUST A CP TORDERA A
2CAT B 16/03/19 Dis 19:15 HC SANT JUST B FD CASSANENC
Aleví C 17/03/19 Diu 10:45 HC SANT JUST C FC MARTINENC A
Prebenjamí C 17/03/19 Diu 11:00 MOLINS DE REI 2015 HC SANT JUST C
Júnior A 17/03/19 Diu 12:00 HC SANT JUST A CP MANRESA
2CAT A 17/03/19 Diu 13:30 HC SANT JUST A CP VILAFRANCA Capital del Vi B
MiniFem 17/03/19 Diu 16:00 HC SANT JUST CH VILA-SANA
Fem14 17/03/19 Diu 17:15 HC SANT JUST CH PALAFRUGELL
Aleví A 17/03/19 Diu 18:15 CP CALAFELL A HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 12
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Juvenil 22/03/19 Div 20:00 CE VENDRELL A HC SANT JUST
Júnior B 22/03/19 Div 21:30 CP CALAFELL HC SANT JUST B
Prebenjamí B 23/03/19 Dis 09:00 CP VIC D HC SANT JUST B
PB-Iniciació 23/03/19 Dis 10:30 HC SANT JUST CH MATARÓ
Prebenjamí A 23/03/19 Dis 11:45 HC SANT JUST A CALDES Recam Làser C
Aleví A 23/03/19 Dis 13:00 HC SANT JUST A CE NOIA Freixenet A
Prebenjamí C 23/03/19 Dis 15:35 HC SANT JUST C HC SFERIC
Infantil A 23/03/19 Dis 16:45 HC SANT JUST A BARÇA Lassa
2CAT B 23/03/19 Dis 18:00 HC SANT JUST B CALDES Recam Làser
Aleví C 23/03/19 Dis 19:00 CHP AMPOSTA HC SANT JUST C
Benjamí A 23/03/19 Dis 22:30 CP MANLLEU C HC SANT JUST A
2CAT A 24/03/19 Diu 09:00 FC MARTINENC HC SANT JUST A
Júnior A 24/03/19 Diu 09:00 FC MARTINENC B HC SANT JUST A
Aleví B 24/03/19 Diu 10:00 BARÇA Lassa HC SANT JUST B
Benjamí B 24/03/19 Diu 10:00 CH RIPOLLET HC SANT JUST B
Fem14 24/03/19 Diu 21:00 CH CASTELLET HC SANT JUST
MiniFem 24/03/19 Diu 22:00 CERDANYOLA CH HC SANT JUST
Infantil B 24/03/19 Diu 22:00 CP MANRESA A HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 13
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Aleví B 30/03/19 Dis 16:00 CH JUNEDA A HC SANT JUST B
Infantil A 30/03/19 Dis 16:45 CAPELLADES HC HC SANT JUST A
PB-Iniciació 30/03/19 Dis 22:00 PHC SANT CUGAT A HC SANT JUST
Benjamí A 31/03/19 Diu 10:45 HC SANT JUST A CAPELLADES HC B
Juvenil 31/03/19 Diu 12:00 HC SANT JUST BARÇA Lassa
Prebenjamí A 31/03/19 Diu 12:30 CP TORDERA A HC SANT JUST A
Prebenjamí B 31/03/19 Diu 13:30 HC SANT JUST B CALDES Recam Làser B
CONSELL 31/03/19 Diu 15:00 FC MARTINENC HC SANT JUST
MiniFem 31/03/19 Diu 16:00 HC SANT JUST HC ALPICAT
Fem14 31/03/19 Diu 16:00 CE VENDRELL HC SANT JUST
Benjamí B 31/03/19 Diu 17:15 HC SANT JUST B CP CORBERA B
2CAT A 31/03/19 Diu 18:30 HC SANT JUST A HC MONTBUI
2CAT B 31/03/19 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 HC SANT JUST B
Aleví A 31/03/19 Diu 22:00 CP VOLTREGÀ A HC SANT JUST A

abril

JORNADA SETMANA 14
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT B 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B UEH BARBERÀ B
Fem14 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH VILA-SANA
Infantil A 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A CE VENDRELL A
Aleví A 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A IGUALADA HC B
Aleví B 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B CP VILANOVA A
PB-Iniciació 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST MOLLETHC A
Prebenjamí A 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A CHP SANT FELIU A
CONSELL 06/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST RIPOLLET '
Prebenjamí C 06/04/19 Dis 11:15 CP SANT RAMON A HC SANT JUST C
Juvenil 06/04/19 Dis 22:30 HC SENTMENAT D HC SANT JUST
Benjamí A 06/04/19 Dis 22:30 HC SENTMENAT B HC SANT JUST A
Benjamí B 07/04/19 Diu 10:00 CE ARENYS DE MUNT B HC SANT JUST B
Prebenjamí B 07/04/19 Diu 20:00 CP SANT CELONI A HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 15
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST C CLUB OLESA PATÍ B
Prebenjamí B 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B RIBES CP
Benjamí B 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B LA SALLE BONANOVA B
Benjamí A 13/04/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A UEH BARBERÀ A
2CAT A 13/04/19 Dis 22:00 JESÚS, MARIA I JOSEP HC SANT JUST A
Fem14 13/04/19 Dis 22:00 PHC SANT CUGAT HC SANT JUST
MiniFem 14/04/19 Diu 21:00 CHP BIGUES I RIELLS A HC SANT JUST
2CAT B 14/04/19 Diu 22:00 CERDANYOLA CH B HC SANT JUST B
PB-Iniciació 14/04/19 Diu 22:00 CP TORRELLES HC SANT JUST
Prebenjamí A 14/04/19 Diu 22:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST A
JORNADA SETMANA 17
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
CONSELL 27/04/19 Dis 13:00 CP CONGRÉS HC SANT JUST

maig

JORNADA SETMANA 18
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT B 04/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST B CH LLORET
CONSELL 04/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH PRAT '
MiniFem 05/05/19 Diu 22:00 CP TORRELLES HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 19
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
MiniFem 11/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST CH MATARÓ
2CAT A 11/05/19 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ HC SANT JUST A
2CAT B 11/05/19 Dis 22:00 CH SANTA PERPÈTUA HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 20
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2CAT A 18/05/19 Dis 09:30 HC SANT JUST A CP MASQUEFA
CONSELL 18/05/19 Dis 13:00 CH CLARET HC SANT JUST
MiniFem 19/05/19 Diu 22:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST

juliol

JORNADA SETMANA 31
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Infantil A 31/07/19 Dim 00:00 CP VILANOVA A HC SANT JUST A
Prebenjamí B 31/07/19 Dim 00:00 HC SANT JUST B CP SANT JOSEP BADALONA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net