LSB
HCSJ
-
-
Dis 25
09:00
Ale
HCSJ
EMSJ
-
-
Dis 25
16:30
Ben D
UEH
HCSJ
-
-
Diu 26
11:00
Ben A
UEH
HCSJ
-
-
Dis 25
15:00
Ben C
HCSJ
CPV
-
-
Diu 26
10:00
Ben B
CC
HCSJ
-
-
Dis 25
11:30
PB-
FCM
HCSJ
-
-
Diu 26
15:00
Pre B
CC-LSEM
HCSJ
-
-
Dis 25
15:00
Pre A
UELG
HCSJ
-
-
Diu 26
18:00
Fem
HCSJ
CCH
-
-
Diu 26
11:15
Inf A
CVCdV
HCSJ
-
-
Diu 26
16:00
Inf B
CPM
HCSJ
-
-
Dis 25
11:30
Jún B
HCSJ
CTB
-
-
Diu 26
12:30
Jún A
HCS
HCSJ
-
-
Diu 26
17:00
Juv A
HCSJ
MDR2
-
-
Dis 25
17:45
Juv B
HCSJ
HCC
-
-
Dis 25
19:30
1CA
CS
HCSJ
-
-
Dis 25
12:55
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ - Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Dis 17:00 VILASSAR HC A 0 - 2 HC SANT JUST
8 12/11 Diu 13:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A 8 - 1 CERDANYOLA CH C
BCN BENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 11/11 Dis 10:00 E MARISTES ST JOAN 6 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
7 12/11 Diu 10:00 CP TORRELLES A 10 - 0 HC SANT JUST D
7 12/11 Diu 15:30 FC MARTINENC C 0 - 3 CT BARCINO A
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 11/11 Dis 11:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C 3 - 7 HC SANT JUST A
7 11/11 Dis 10:00 CP VILANOVA A 10 - 0 CE CORNELLÀ
7 12/11 Diu 10:00 RIBES CP 4 - 3 UE HORTA B
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 11/11 Dis 11:15 HC SANT JUST C 1 - 5 CP TORRELLES B
7 11/11 Dis 16:00 UE HORTA A 10 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
BCN BENJAMÍ_GRUP 16
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 11/11 Dis 13:45 LA SALLE BONANOVA A 7 - 3 JESUÏTES SARRIÀ
7 12/11 Diu 09:00 CP CUBELLES 6 - 2 CP VILANOVA B
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 11/11 Dis 09:00 CP VILANOVA B 1 - 2 HC SANT JUST
6 11/11 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ 0 - 3 CH CLARET
6 12/11 Diu 14:30 FC MARTINENC 1 - 2 UE HORTA A
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 12/11 Diu 10:00 CP VILANOVA B 3 - 0 HC SANT JUST B
7 11/11 Dis 16:15 HC SANT JUST B 0 - 3 UE HORTA A
7 11/11 Dis 09:30 CP SANT JOSEP BADALONA 0 - 3 CP VILANOVA B
7 12/11 Diu 09:00 FC MARTINENC A 3 - 0 CE CORNELLÀ
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 10/11 Div 20:00 CE LAIETÀ 0 - 3 HC SANT JUST A
7 11/11 Dis 11:15 CP VILANOVA A 3 - 0 CPI LA SAGRERA
7 11/11 Dis 09:00 CT BARCINO 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
FEM12 - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 10/11 Div 20:30 CP VILANOVA 5 - 4 CHP SANT FELIU
8 11/11 Dis 10:00 HC PALAU PLEGAMANS 6 - 2 HC SANT JUST
8 12/11 Diu 10:00 CALDES Recam Làser 8 - 0 UE LA GARRIGA
INFANTIL - Grup 21
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Dis 10:30 CEH SABADELL 4 - 4 CE NOIA Freixenet B
8 11/11 Dis 12:00 MOLINS DE REI 2015 0 - 4 CERDANYOLA CH B
INFANTIL - Grup 23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Dis 11:00 CP SANT RAMON 3 - 3 CE ARENYS DE MUNT B
8 12/11 Diu 09:00 VILASSAR HC 0 - 5 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
9 10/11 Div 20:15 CE ARENYS DE MUNT B 5 - 2 HC SANT JUST B
JÚNIOR - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Dis 17:30 HC SANT JUST B 3 - 6 CP VILAFRANCA Capital del Vi
8 12/11 Diu 16:30 CP MANRESA 5 - 6 CE NOIA Freixenet C
JÚNIOR - Grup 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 11/11 Dis 13:30 JESÚS, MARIA I JOSEP 5 - 7 CT BARCINO
8 12/11 Diu 11:00 CH RIPOLLET B 3 - 17 CALDES Recam Làser B
8 12/11 Diu 00:00 HC SANT JUST A 0 - 0 UE HORTA
JUVENIL - Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 12/11 Diu 11:00 MOLLETHC 0 - 7 HC SANT JUST A
8 12/11 Diu 16:30 FC MARTINENC B 0 - 4 CT BARCINO
JUVENIL - Grup 17
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 12/11 Diu 11:30 UEH BARBERÀ A 11 - 1 HC SANT JUST B
8 12/11 Diu 17:00 MOLINS DE REI 2015 2 - 1 UE HORTA B
8 12/11 Diu 16:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 12 - 2 CH RIPOLLET
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/11 Div 21:45 CP MASQUEFA 4 - 3 ANDORRA HC
9 10/11 Div 21:45 CN REUS PLOMS 6 - 4 CP RIUDEBITLLES
9 11/11 Dis 19:30 HC SANT JUST 7 - 4 CP BELL-LLOC
9 12/11 Diu 20:00 REUS DEPORTIU 6 - 3 CERDANYOLA CH
9 11/11 Dis 19:00 PHC SANT CUGAT 3 - 3 CH SANTA PERPÈTUA
9 12/11 Diu 19:00 LLEIDA LLISTA ICG 3 - 1 CP MONJOS
9 10/11 Div 21:45 HC CASTELLAR 3 - 3 CALDES Recam Làser
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/11 Div 21:45 HC MONTBUI 6 - 2 CAPELLADES HC
9 11/11 Dis 12:55 CEH SABADELL 5 - 14 CP SANT RAMON
9 11/11 Dis 18:30 IGUALADA HC 8 - 1 HC PIERA
9 12/11 Diu 12:00 CP CORBERA 5 - 2 CP VILANOVA
9 12/11 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 6 - 4 SFERIC
9 12/11 Diu 19:15 SD ESPANYOL 9 - 1 CP CUBELLES
9 12/11 Diu 12:30 HC SANT JUST 3 - 3 RIBES CP

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net