EMSJ
HCSJ
6
2
finalitzat
+info
Ben C
CPC
HCSJ
-
-
Diu 22
12:00
Ben D
CVCdV
HCSJ
-
-
Dis 21
17:15
Ben A
EMSJ
HCSJ
0
3
finalitzat
+info
PB-
HCSJ
CHM
2
2
finalitzat
+info
Pre B
CRL
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre A
CHR
HCSJ
-
-
Dis 21
17:00
Inf A
CPC
HCSJ
-
-
Diu 22
18:00
Inf B
CHLL
HCSJ
-
-
Diu 22
17:30
Jún B
HCSJ
CTB
5
4
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
CPT
1
5
finalitzat
+info
Juv B
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 18/02 Diu 18:45 CERDANYOLA CH A 1 - 4 CP VILANOVA A
7 18/02 Diu 12:30 HC SANT JUST 2 - 5 CP VOLTREGÀ B
7 18/02 Diu 10:15 CP VILANOVA B 1 - 11 HC SENTMENAT A
7 17/02 Dis 17:15 CP VILANOVA A 11 - 3 CP CUBELLES
7 17/02 Dis 11:30 CPH OLOT A 0 - 7 CERDANYOLA CH A
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 17/02 Dis 13:45 CP CENTELLES 3 - 5 HC PIERA
6 18/02 Diu 09:00 SFERIC 3 - 3 HC SANT JUST B
6 18/02 Diu 12:00 VILASSAR HC 7 - 1 CEH SABADELL
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 17/02 Dis 15:00 CP CORBERA A 4 - 2 E MARISTES ST JOAN
6 16/02 Div 20:20 E MARISTES ST JOAN 4 - 8 CAPELLADES HC B
6 18/02 Diu 11:15 CP TARADELL B 0 - 9 CP CORBERA A
6 17/02 Dis 11:15 CLUB OLESA PATÍ 10 - 3 HC SANT JUST C
6 18/02 Diu 09:00 CP MANRESA B 5 - 3 UE HORTA C
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 18/02 Diu 09:00 UEH BARBERÀ B 2 - 4 CH CASTELLET
6 18/02 Diu 10:00 CE ARENYS DE MUNT B 1 - 2 CH ARENYS DE MAR Vialser B
6 18/02 Diu 10:30 CP CUBELLES 1 - 3 CP VOLTREGÀ C
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 17/02 Dis 16:30 MOLLETHC 4 - 11 HC SANT JUST A
6 17/02 Dis 15:30 CH CLARET A 12 - 2 HC PALAU PLEGAMANS B
6 17/02 Dis 18:30 CALDES Recam Làser C 7 - 3 FC MARTINENC A
6 18/02 Diu 10:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 3 - 1 CE NOIA Freixenet B
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 18/02 Diu 09:15 UE LA GARRIGA B 0 - 3 HC SENTMENAT A
6 17/02 Dis 10:00 E MARISTES ST JOAN 2 - 1 CP MALGRAT
6 17/02 Dis 10:00 CH LES FRANQUESES 0 - 3 HC SENTMENAT A
6 17/02 Dis 19:45 UE LA GARRIGA B 1 - 3 HC SANT JUST
6 17/02 Dis 09:00 CP MASQUEFA 2 - 2 CAPELLADES HC
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 17/02 Dis 11:30 HC SANT JUST B 2 - 2 HP TONA B
6 17/02 Dis 17:00 HC SENTMENAT 2 - 1 CH MATARÓ B
6 18/02 Diu 11:00 CHP BIGUES I RIELLS 0 - 3 CAPELLADES HC A
6 18/02 Diu 10:00 HC CASTELLAR B 2 - 2 PHC SANT CUGAT C
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 18/02 Diu 11:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 CP VILAFRANCA Capital del Vi
6 17/02 Dis 16:00 CP VILANOVA B 3 - 1 IGUALADA HC A
6 17/02 Dis 15:00 CP SANT CELONI A 0 - 3 CP VOLTREGÀ A
6 17/02 Dis 10:00 CALDES Recam Làser A 3 - 0 CP VILAFRANCA Capital del Vi
6 17/02 Dis 16:30 CP MALGRAT 3 - 0 HC SANT JUST A
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 18/02 Diu 10:15 CH MATARÓ 9 - 4 CHP SANT FELIU
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 17/02 Dis 19:00 UE HORTA B 9 - 4 HC SANT JUST A
6 17/02 Dis 10:00 LA SALLE BONANOVA 0 - 7 CP TORDERA B
6 17/02 Dis 11:30 CH CLARET 0 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
6 18/02 Diu 11:15 FC MARTINENC A 10 - 4 CE ARENYS DE MUNT A
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Div 20:15 HC MONTBUI 3 - 2 HC SANT JUST B
11 17/02 Dis 17:00 HC SANT JUST B 4 - 6 HC PALAU PLEGAMANS
2 18/02 Diu 18:00 IGUALADA HC C 14 - 0 ANDORRA HC B
6 16/02 Div 20:30 TARREGA HPC 7 - 9 IGUALADA HC C
6 18/02 Diu 12:45 CP CUBELLES A 5 - 1 ANDORRA HC B
6 17/02 Dis 11:15 CE NOIA Freixenet B 5 - 3 HC CASTELLAR A
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 17/02 Dis 19:15 MOLLETHC 5 - 2 CT BARCINO
6 21/02 Dim 22:15 CH MATARÓ 1 - 5 CE ARENYS DE MUNT B
6 18/02 Diu 11:15 CERDANYOLA CH B 4 - 4 CH JUNEDA
6 17/02 Dis 16:00 G.E. i E.G. 3 - 1 CH LLORET
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 17/02 Dis 12:45 HC SANT JUST A 2 - 8 CE NOIA Freixenet A
7 18/02 Diu 20:00 REUS DEPORTIU 3 - 4 CP MANLLEU
7 16/02 Div 21:45 CALDES Recam Làser A 7 - 0 CH PALAFRUGELL
7 17/02 Dis 18:15 PHC SANT CUGAT A 4 - 4 CP VOLTREGÀ
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 18/02 Diu 10:00 HC SANT JUST B 4 - 4 CH SANTA PERPÈTUA
6 17/02 Dis 15:30 CHP SANT FELIU A 9 - 2 CT BARCINO
6 18/02 Diu 17:00 UE LA GARRIGA 1 - 4 CP JONQUERENC
6 17/02 Dis 16:30 CH LLORET A 4 - 3 CP TORDERA
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 16/02 Div 21:30 CP CALAFELL B 4 - 3 CALDES Recam Làser A
7 16/02 Div 20:30 CP VIC D 3 - 5 CP MANLLEU A
7 18/02 Diu 19:00 IGUALADA HC 5 - 4 HC SANT JUST A
7 17/02 Dis 12:30 CALDES Recam Làser B 3 - 2 CP CALAFELL B
7 18/02 Diu 18:00 CALDES Recam Làser A 0 - 5 HC SENTMENAT A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 20/02 Dim 21:30 CERDANYOLA CH 3 - 3 CE VENDRELL
19 16/02 Div 21:45 CN REUS PLOMS 7 - 3 HC SENTMENAT
19 17/02 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 5 - 6 CE VENDRELL
19 18/02 Diu 19:30 CALDES Recam Làser 3 - 9 HC SANT JUST
19 16/02 Div 21:45 REUS DEPORTIU 4 - 4 ANDORRA HC
19 18/02 Diu 12:00 PHC SANT CUGAT 6 - 4 CP MASQUEFA
19 17/02 Dis 20:00 LLEIDA LLISTA ICG 4 - 4 CP BELL-LLOC
19 16/02 Div 21:30 CERDANYOLA CH 3 - 0 CH SANTA PERPÈTUA
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
19 16/02 Div 21:45 HC MONTBUI 4 - 4 HC PIERA
19 17/02 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 0 - 12 CP VILANOVA
19 17/02 Dis 20:00 CAPELLADES HC 6 - 6 SFERIC
19 18/02 Diu 18:30 RIBES CP 15 - 3 CEH SABADELL
19 18/02 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 6 IGUALADA HC
19 18/02 Diu 12:30 SD ESPANYOL 12 - 4 CP SANT RAMON
19 18/02 Diu 17:00 CP CUBELLES 5 - 6 HC SANT JUST

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net