CCH
HCSJ
4
4
finalitzat
+info
Ale
HCSJ
CPT
1
11
finalitzat
+info
Ben D
HCSJ
CC-LSEM
11
2
finalitzat
+info
Ben A
CPT
HCSJ
-
-
Diu 24
16:45
Ben C
HCSJ
CPV
1
3
finalitzat
+info
PB-
UEH
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Pre B
HCSJ
CEL
3
0
finalitzat
+info
Pre A
CSF
HCSJ
-
-
Diu 24
16:00
Fem
HCSJ
MDR2
0
12
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
VHC
12
1
finalitzat
+info
Inf B
HCM
HCSJ
3
3
finalitzat
+info
Jún B
HCSJ
JMIJ
15
0
finalitzat
+info
Jún A
CTB
HCSJ
0
10
finalitzat
+info
Juv A
CHR
HCSJ
5
0
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
RD
9
4
finalitzat
+info
1CA
HCSJ
SFE
-
-
finalitzat
+info
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ - Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 10:00 LA SALLE BONANOVA - VILASSAR HC A
1 24/09 Diu 11:15 CERDANYOLA CH C 4 - 4 HC SANT JUST
BCN BENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 24/09 Diu 12:00 CT BARCINO A - FC MARTINENC C
2 23/09 Dis 15:00 HC SANT JUST D 1 - 11 CP TORRELLES A
2 23/09 Dis 19:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B - E MARISTES ST JOAN
BCN BENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 23/09 Dis 10:00 HC SANT JUST A 11 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
2 24/09 Diu 13:00 UE HORTA B - RIBES CP
2 24/09 Diu 22:30 CE CORNELLÀ - CP VILANOVA A
BCN BENJAMÍ_GRUP 15
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Div 20:00 CP SANT JOSEP BADALONA - UE HORTA A
2 24/09 Diu 16:45 CP TORRELLES B - HC SANT JUST C
BCN BENJAMÍ_GRUP 16
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 23/09 Dis 17:15 CP VILANOVA B - CP CUBELLES
2 23/09 Dis 12:30 JESUÏTES SARRIÀ - LA SALLE BONANOVA A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 22:30 CH CLARET - JESUÏTES SARRIÀ
1 24/09 Diu 09:00 UE HORTA A - FC MARTINENC
1 24/09 Diu 10:00 HC SANT JUST 1 - 3 CP VILANOVA B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 23/09 Dis 10:45 CP VILANOVA B - CP SANT JOSEP BADALONA
2 24/09 Diu 12:00 UE HORTA A - HC SANT JUST B
2 24/09 Diu 09:30 CE CORNELLÀ - FC MARTINENC A
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Div 20:00 CE LAIETÀ - CPI LA SAGRERA
2 23/09 Dis 10:00 CPI LA SAGRERA - CP VILANOVA A
2 23/09 Dis 18:00 HC SANT JUST A 3 - 0 CE LAIETÀ
2 23/09 Dis 15:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B - CT BARCINO
FEM12 - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 24/09 Diu 16:15 CALDES Recam Làser - CP VILANOVA
1 24/09 Diu 16:00 CHP SANT FELIU - HC SANT JUST
1 23/09 Dis 21:59 UE LA GARRIGA - HC PALAU PLEGAMANS
INFANTIL - Grup 21
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 16:45 HC SANT JUST A 0 - 12 MOLINS DE REI 2015
1 24/09 Diu 22:00 CE NOIA Freixenet B - CERDANYOLA CH B
INFANTIL - Grup 23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 11:15 HC SANT JUST B 12 - 1 VILASSAR HC
1 24/09 Diu 11:00 CE ARENYS DE MUNT B - CP VILAFRANCA Capital del Vi B
1 23/09 Dis 22:00 CP MONJOS - CP SANT RAMON
JÚNIOR - Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 12:30 HC MONTBUI 3 - 3 HC SANT JUST B
1 24/09 Diu 22:00 CE NOIA Freixenet C - CP VILAFRANCA Capital del Vi
JÚNIOR - Grup 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 12:30 HC SANT JUST A 15 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP
1 23/09 Dis 12:45 CALDES Recam Làser B - CT BARCINO
1 24/09 Diu 22:30 UE HORTA - CH RIPOLLET B
JUVENIL - Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 19:00 CT BARCINO 0 - 10 HC SANT JUST A
1 23/09 Dis 22:00 HC SENTMENAT D - MOLLETHC
JUVENIL - Grup 17
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Dis 18:00 CH RIPOLLET 5 - 0 HC SANT JUST B
1 23/09 Dis 18:00 UE HORTA B - CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
1 24/09 Diu 12:30 MOLINS DE REI 2015 - UEH BARBERÀ A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Div 21:45 CP MASQUEFA - LLEIDA LLISTA ICG
2 22/09 Div 21:45 ANDORRA HC - CP RIUDEBITLLES
2 22/09 Div 21:45 CP BELL-LLOC - CP MONJOS
2 24/09 Diu 18:30 CE VENDRELL - CERDANYOLA CH
2 23/09 Dis 19:30 HC SANT JUST 9 - 4 REUS DEPORTIU
2 23/09 Dis 19:45 HC SENTMENAT - PHC SANT CUGAT
2 23/09 Dis 20:30 HC CASTELLAR - CH SANTA PERPÈTUA
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 23/09 Dis 20:00 CP SANT RAMON - CP CUBELLES
2 23/09 Dis 13:00 CEH SABADELL - HC MONTBUI
2 22/09 Div 21:30 IGUALADA HC - SD ESPANYOL
2 24/09 Diu 12:30 CP CORBERA - MOLINS DE REI 2015
2 23/09 Dis 12:00 CP VILANOVA - CAPELLADES HC
2 24/09 Diu 12:30 HC SANT JUST - SFERIC
2 24/09 Diu 12:15 HC PIERA - CLUB OLESA PATÍ

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net