CPR
HCSJ
7
6
finalitzat
+info
Inf B
CEAM
HCSJ
3
1
finalitzat
+info
Ale C
HCSJ
HS
-
-
Dij 13
20:30
Inf A
HCSJ
CPV
4
2
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
GEIEG
5
4
finalitzat
+info
NCA
CHLL
HCSJ
2
4
finalitzat
+info
2CA B
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 11:45 HC SANT JUST B 7 - 0 CP TORRELLES A
1 23/09 Diu 16:45 HC SENTMENAT B 11 - 1 CH SANTA PERPÈTUA B
ALEVÍ Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 20:00 PHC SANT CUGAT A 10 - 2 HC PALAU PLEGAMANS C
1 23/09 Diu 10:30 CHP BIGUES I RIELLS B 1 - 11 CALDES Recam Làser B
ALEVÍ Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Diu 11:45 CHP BIGUES I RIELLS A 4 - 8 HC SANT JUST A
1 23/09 Diu 16:15 CP TORRELLES B 1 - 11 CERDANYOLA CH B
1 22/09 Dis 16:45 CP VOLTREGÀ E 3 - 5 CALDES Recam Làser C
BCN BENJAMÍ_GRUP 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Dis 10:30 HC SANT JUST B 11 - 4 CP SITGES
2 23/09 Diu 11:15 UE HORTA A 7 - 2 FC MARTINENC A
BCN BENJAMÍ_GRUP 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Dis 12:00 CT BARCINO 5 - 9 JESUÏTES CASP
2 23/09 Diu 10:30 HC SANT JUST A 2 - 5 RIBES CP A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 10:15 JESÚS, MARIA I JOSEP A 1 - 3 HC SANT JUST
1 23/09 Diu 10:00 CH CLARET 3 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Dis 9:00 CPI LA SAGRERA A 0 - 3 CP SITGES
2 23/09 Diu 11:15 CH CLARET A 2 - 3 UE HORTA B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Dis 11:00 CP VILANOVA C 3 - 0 HC SANT JUST B
2 22/09 Dis 10:00 CH PRAT C 0 - 3 UE HORTA A
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Dis 11:00 CT BARCINO 1 - 2 CP VILANOVA B
2 22/09 Dis 16:45 HC SANT JUST A 3 - 0 CH CLARET B
FEM14 - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 18:00 HC SANT JUST 2 - 8 CERDANYOLA CH
1 23/09 Diu 16:00 PHC SANT CUGAT 2 - 2 FC MARTINENC
1 23/09 Diu 11:00 IGUALADA FEMENI HCP B 2 - 7 CH CLARET
INFANTIL Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Diu 21:00 PHC SANT CUGAT B - CERDANYOLA CH A
1 22/09 Dis 11:00 CALDES Recam Làser B 7 - 1 HC SANT JUST B
INFANTIL Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 23/09 Diu 11:45 HC SANT JUST A 12 - 0 CP MANRESA A
1 23/09 Diu 15:30 CALDES Recam Làser C 2 - 5 HC CASTELLAR
JÚNIOR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 - 1 HC SANT JUST A
1 23/09 Diu 13:45 UE HORTA 4 - 4 CT BARCINO
JÚNIOR Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 13:00 HC SANT JUST B 3 - 7 SD ESPANYOL
1 23/09 Diu 15:30 GIRONA Citylift CH 2 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 23/09 Diu 17:15 FC MARTINENC B 6 - 7 MOLINS DE REI 2015
JUVENIL PREFERENT (Grup A)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 22/09 Dis 10:00 BARÇA Lassa 6 - 1 CH CADI
3 23/09 Diu 13:00 HC SANT JUST 2 - 5 CH JUNEDA-LLEIDA A
3 22/09 Dis 17:00 CE ARENYS DE MUNT A 2 - 3 CP MANLLEU A
3 21/09 Div 20:30 CP VIC A 8 - 1 CE NOIA Freixenet A
MINIFEM - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Dis 17:30 UE LA GARRIGA 3 - 1 CHP SANT FELIU
1 23/09 Diu 15:15 CP TORRELLES 2 - 1 CH CLARET
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 23/09 Diu 12:15 HC SENTMENAT 2 - 4 CPH OLOT
2 22/09 Dis 19:30 CH RIPOLLET 4 - 4 CP FOLGUEROLES
2 22/09 Dis 19:55 HC PIERA 3 - 8 CN REUS PLOMS
2 21/09 Div 21:50 CH JUNEDA-LLEIDA 5 - 4 CE NOIA Freixenet
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Div 21:30 CP MANLLEU 3 - 0 CALDES Recam Làser
2 23/09 Diu 16:05 HC SANT JUST 4 - 2 CAPELLADES HC
2 23/09 Diu 12:30 G.E. i E.G. 4 - 3 SHUM Frit Ravich
2 21/09 Div 21:55 CERDANYOLA CH 3 - 2 CH VILA-SECA
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Div 21:00 CH CASTELLET 5 - 3 CH RIPOLLET
2 23/09 Diu 16:00 CH LLORET 4 - 4 CALDES Recam Làser
2 22/09 Dis 18:30 VILASSAR HC 1 - 2 CP CENTELLES
2 22/09 Dis 19:30 HC SFERIC 3 - 3 HC SANT JUST B
2 22/09 Dis 19:45 HC PALAU PLEGAMANS 5 - 3 MOLINS DE REI 2015
2 22/09 Dis 19:55 CH SANTA PERPÈTUA 4 - 5 CERDANYOLA CH B
2 22/09 Dis 12:30 MOLLETHC A 7 - 3 FD CASSANENC
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Div 21:45 CT BARCINO 10 - 0 JESÚS, MARIA I JOSEP
2 23/09 Diu 19:30 HC SENTMENAT A - FC MARTINENC
2 23/09 Diu 12:30 UE HORTA 1 - 5 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
2 22/09 Dis 17:45 HC PIERA - HC MONTBUI
2 22/09 Dis 16:00 CE CORNELLÀ 3 - 7 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net