CHJ
HCSJ
11
4
finalitzat
+info
Ale A
FCM
HCSJ
1
11
finalitzat
+info
Ale B
HPT
HCSJ
3
0
finalitzat
+info
Pre A
CC
HCSJ
4
6
finalitzat
+info
Ben C
CLS
HCSJ
0
3
finalitzat
+info
Pre B
CPM
HCSJ
2
7
finalitzat
+info
Fem
CPM
HCSJ
0
10
finalitzat
+info
Fem
CPM
HCSJ
0
10
finalitzat
+info
Fem
UELG
HCSJ
1
11
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
B
4
8
finalitzat
+info
Jún
HCS
HCSJ
3
7
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
CVCdV
6
6
finalitzat
+info
OK2
CPV
HCSJ
4
1
finalitzat
+info
2CA
LL
HCSJ
2
7
finalitzat
+info
3CA B
HCSJ
M
1
9
finalitzat
+info
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Dis 16:30 HC SANT JUST A 4 - 10 CP CORBERA A
2 21/09 Dis 15:00 CP SANT CELONI A 10 - 2 CP VOLTREGÀ C
2 22/09 Diu 10:30 CH SANTA PERPÈTUA A 8 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
ALEVÍ PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 13:45 FC MARTINENC C 0 - 6 CP SANT JOSEP BADALONA
1 21/09 Dis 15:15 HC SANT JUST B 10 - 2 CH CLARET
BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 10:30 HC SANT JUST A 3 - 1 CP TORRELLES
1 22/09 Diu 11:30 UE HORTA A 2 - 10 CALDES Recam Làser C
BCN_OR PREBENJAMÍ_Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 10:30 CHP SANT FELIU A 3 - 0 HC SANT JUST A
1 21/09 Dis 16:00 HP TONA 3 - 0 CHP BIGUES I RIELLS A
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Dis 12:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 6 - 3 HC SANT JUST C
2 22/09 Diu 17:00 MOLINS DE REI 2015 3 - 5 CP VILANOVA C
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Dis 12:00 HC SANT JUST B 10 - 0 CPI LA SAGRERA B
2 21/09 Dis 18:00 CH PRAT B 4 - 0 JESUÏTES SARRIÀ B
BCN_PLATA PREBENJAMÍ_Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 10:00 CP CUBELLES B 3 - 0 CPI LA SAGRERA
1 21/09 Dis 10:45 HC SANT JUST B 3 - 0 FC MARTINENC B
BCN_PLATA PREBENJAMÍ_Grup 13
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 21/09 Dis 9:30 HC SANT JUST C 2 - 3 JESUÏTES SARRIÀ
1 21/09 Dis 10:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 1 E MARISTES ST JOAN
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Diu 17:00 CH VILA-SANA 3 - 1 HC SANT JUST
2 21/09 Dis 18:00 CP RIUDEBITLLES 1 - 9 IGUALADA FEMENI HCP A
2 21/09 Dis 15:00 HC PALAU PLEGAMANS B 6 - 0 CPI LA SAGRERA
2 22/09 Diu 12:45 FC MARTINENC 3 - 1 LLEIDA LLISTA
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Diu 17:30 HC SANT JUST 0 - 6 HC ALPICAT
2 21/09 Dis 11:00 CH CASTELLET 1 - 6 PHC SANT CUGAT
2 21/09 Dis 9:30 CH CLARET 6 - 8 CERDANYOLA CH
2 22/09 Diu 13:45 IGUALADA FEMENI HCP A 10 - 3 CH VILA-SANA
2 22/09 Diu 10:00 FC MARTINENC 0 - 3 REUS DEPORTIU
2 22/09 Diu 16:00 CE VENDRELL 15 - 0 CP MANRESA
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Dis 17:45 HC SANT JUST A 3 - 9 CP VOLTREGÀ A
2 21/09 Dis 18:40 CERDANYOLA CH B 6 - 4 HC PALAU PLEGAMANS B
2 21/09 Dis 19:30 UE LA GARRIGA A 2 - 10 CERDANYOLA CH A
INFANTIL PLATA Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 11:45 HC SANT JUST C 2 - 1 FC MARTINENC B
1 21/09 Dis 11:30 CPI LA SAGRERA B 13 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D
INFANTIL PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 21/09 Dis 10:45 CH CLARET B 2 - 10 HC SANT JUST B
1 21/09 Dis 12:00 CT BARCINO A 4 - 0 LA SALLE BONANOVA
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Dis 15:30 CH SANTA PERPÈTUA 2 - 9 HC SANT JUST
2 21/09 Dis 16:45 HC SENTMENAT B 1 - 9 BARÇA
2 22/09 Diu 12:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 6 - 6 CP TARADELL
2 22/09 Diu 12:45 HC CASTELLAR 3 - 9 CE VENDRELL A
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Diu 10:30 CN REUS PLOMS 5 - 10 HC SANT JUST A
1 20/09 Div 20:00 CE ARENYS DE MUNT A 8 - 0 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
2 21/09 Dis 18:30 CP MONJOS 1 - 9 CE ARENYS DE MUNT A
2 21/09 Dis 18:30 UE HORTA A 6 - 9 CHP BIGUES I RIELLS
JUVENIL PLATA Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 15:30 HOQUEI FIGUERES 2 - 3 HC SANT JUST B
1 21/09 Dis 17:30 CP MASQUEFA 7 - 0 HC SENTMENAT C
1 21/09 Dis 18:00 HC SFERIC 6 - 2 PHC SANT CUGAT C
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 22/09 Diu 13:00 HC SANT JUST 7 - 2 VILASSAR HC
1 21/09 Dis 18:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 5 - 7 HC SENTMENAT
1 21/09 Dis 18:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 1 - 1 PHC SANT CUGAT
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 20/09 Div 20:45 CH VILA-SECA 9 - 4 CP CUBELLES
2 22/09 Diu 12:00 CERDANYOLA CH 2 - 3 HC SANT JUST
2 21/09 Dis 13:00 CP VILANOVA 9 - 4 CP RIUDEBITLLES
2 22/09 Diu 18:30 MOLINS DE REI 2015 6 - 6 RIBES CP
2 22/09 Diu 18:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi 6 - 6 CAMBRILS CH
2 20/09 Div 21:45 CHP AMPOSTA 5 - 1 SH CASAL L`ESPLUGA
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 21/09 Dis 12:45 CAPELLADES HC 3 - 2 CP RIUDOMS
2 21/09 Dis 19:00 CP MASQUEFA 4 - 8 CP CALAFELL
2 22/09 Diu 19:00 CH JUNEDA 1 - 10 IGUALADA HC
2 20/09 Div 21:45 HC MONTBUI 4 - 10 CH MOLLERUSSA Previntegral
2 21/09 Dis 21:45 LLEIDA LLISTA 1 - 9 CP VILANOVA
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 22/09 Diu 19:30 FC MARTINENC 6 - 3 HC SANT JUST A
2 21/09 Dis 20:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 4 - 0 HC CASTELLAR
2 22/09 Diu 12:00 HC SENTMENAT 2 - 3 UEH BARBERÀ
2 22/09 Diu 13:20 CERDANYOLA CH 9 - 2 CT BARCINO
2 21/09 Dis 20:30 SD ESPANYOL 6 - 1 UE HORTA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net