CPR
HCSJ
7
6
finalitzat
+info
Inf B
CEAM
HCSJ
3
1
finalitzat
+info
Ale C
HCSJ
HS
-
-
Dij 13
20:30
Inf A
HCSJ
CPV
4
2
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
GEIEG
5
4
finalitzat
+info
NCA
CHLL
HCSJ
2
4
finalitzat
+info
2CA B
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA B 0 - 10 CERDANYOLA CH A
9 17/11 Dis 16:00 HC SENTMENAT B 6 - 3 HC SANT JUST B
ALEVÍ Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 11:45 PHC SANT CUGAT A 10 - 0 CHP BIGUES I RIELLS B
9 18/11 Diu 10:00 HC PALAU PLEGAMANS C 11 - 3 HC SANT JUST C
ALEVÍ Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 11:15 HC SANT JUST A 4 - 3 CALDES Recam Làser C
9 18/11 Diu 9:00 CHP BIGUES I RIELLS A 9 - 2 CP TORRELLES B
9 17/11 Dis 11:45 CERDANYOLA CH B 6 - 3 CP VOLTREGÀ E
BCN BENJAMÍ_GRUP 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 16:30 CP SITGES 6 - 7 FC MARTINENC A
9 17/11 Dis 13:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 1 HC SANT JUST B
BCN BENJAMÍ_GRUP 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 16/11 Div 19:15 JESUÏTES CASP - CT BARCINO
9 17/11 Dis 10:30 HC SANT JUST A 10 - 0 JESUÏTES CASP
9 17/11 Dis 17:15 CP VILANOVA C 4 - 3 RIBES CP A
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 18/11 Diu 10:00 HC SANT JUST 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS F
8 17/11 Dis 16:30 JESÚS, MARIA I JOSEP A 1 - 3 CH CLARET
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Dis 11:45 HC SANT JUST C 1 - 2 CH CLARET A
9 18/11 Diu 10:00 UE HORTA B 1 - 2 CP SITGES
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Dis 10:00 JESUÏTES SARRIÀ A 3 - 0 CH PRAT C
9 17/11 Dis 15:00 UE HORTA A 2 - 1 HC SANT JUST B
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Dis 10:00 HF SANT JOSEP SS B 3 - 0 CT BARCINO
9 17/11 Dis 17:45 CH CLARET B 0 - 3 CP VILANOVA B
FEM14 - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 10:30 PHC SANT CUGAT 5 - 12 HC SANT JUST
9 18/11 Diu 13:00 FC MARTINENC 3 - 6 CH CLARET
9 17/11 Dis 17:00 CERDANYOLA CH 7 - 1 IGUALADA FEMENI HCP B
INFANTIL Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Dis 17:15 PHC SANT CUGAT B 1 - 2 CALDES Recam Làser B
9 17/11 Dis 12:45 CERDANYOLA CH A 5 - 0 HC SENTMENAT B
INFANTIL Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 17/11 Dis 10:00 CALDES Recam Làser C 0 - 4 HC SANT JUST A
9 17/11 Dis 18:15 HC CASTELLAR 2 - 7 HC SENTMENAT C
JÚNIOR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 12:30 HC SANT JUST A 6 - 3 FC MARTINENC A
9 17/11 Dis 16:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 8 - 1 UE HORTA
JÚNIOR Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 12:30 MOLINS DE REI 2015 4 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
JUVENIL PREFERENT (Grup A)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 17/11 Dis 13:00 HC SANT JUST 3 - 1 CH CADI
11 17/11 Dis 19:30 CE ARENYS DE MUNT A 0 - 1 CH JUNEDA-LLEIDA A
11 18/11 Diu 20:00 BARÇA Lassa 8 - 3 CE NOIA Freixenet A
11 16/11 Div 20:30 CP VIC A 2 - 5 CP MANLLEU A
MINIFEM - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 18/11 Diu 11:15 CP TORRELLES 1 - 3 UE LA GARRIGA
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 18/11 Diu 12:30 CE NOIA Freixenet 5 - 3 CPH OLOT
10 17/11 Dis 19:30 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 2 - 2 HC SENTMENAT
10 17/11 Dis 19:30 HC PIERA 3 - 3 CP FOLGUEROLES
10 16/11 Div 21:50 CH JUNEDA-LLEIDA 7 - 3 CN REUS PLOMS
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Dis 19:45 HC SANT JUST 4 - 2 CP MANLLEU
10 18/11 Diu 16:05 G.E. i E.G. 8 - 5 CH VILA-SECA
10 17/11 Dis 20:00 SHUM Frit Ravich 2 - 2 CALDES Recam Làser
10 16/11 Div 21:55 CERDANYOLA CH 4 - 2 CAPELLADES HC
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 16/11 Div 21:00 CH CASTELLET 3 - 0 CH SANTA PERPÈTUA
10 17/11 Dis 18:00 HC SANT JUST B 3 - 3 MOLINS DE REI 2015
10 18/11 Diu 12:30 CH RIPOLLET 12 - 2 CH LLORET
10 17/11 Dis 19:30 HC SFERIC 6 - 7 CALDES Recam Làser
10 18/11 Diu 18:30 FD CASSANENC 6 1 - UEH BARBERÀ B
10 16/11 Div 21:45 MOLLETHC A 6 - 8 HC PALAU PLEGAMANS
10 17/11 Dis 19:00 CP CENTELLES 6 - 0 CERDANYOLA CH B
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 17/11 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 8 - 3 CLUB OLESA PATÍ
10 17/11 Dis 18:00 HC MONTBUI 2 - 7 HC SANT JUST A
10 18/11 Diu 12:30 UE HORTA 6 - 7 CT BARCINO
10 17/11 Dis 16:00 CE CORNELLÀ 4 - 7 CP MASQUEFA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net