CSP
HCSJ
-
-
Dis 20
11:00
Ale B
CRL
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
Ale C
HCSJ
CPT
-
-
Dis 20
13:15
Ale A
HCSJ
FCM
-
-
Dis 20
10:30
Ben B
HCSJ
CC-LSEM
-
-
Dis 20
15:30
PB-
CLS
HCSJ
-
-
Dis 20
9:00
Pre C
HCSJ
CHP
-
-
Dis 20
18:00
Pre B
HCSJ
CPV
-
-
Dis 20
16:45
Pre A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 21
18:45
Fem
HCSJ
HCS
-
-
Dis 20
19:30
Inf B
HCC
HCSJ
-
-
Dis 20
17:00
Inf A
HCSJ
UEH
-
-
Dis 20
11:45
Jún A
MDR2
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
Jún B
CPV
HCSJ
-
-
Div 19
20:30
Juv
CSF
HCSJ
-
-
Diu 21
12:45
Min
GEIEG
HCSJ
-
-
Diu 21
12:30
NCA
CHR
HCSJ
-
-
Dis 20
18:00
2CA B
CEC
HCSJ
-
-
Dis 20
19:45
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 14/04 Dis 10:00 HC SENTMENAT A 15 - 5 CP VILANOVA B
14 15/04 Diu 12:15 CERDANYOLA CH A 4 - 4 CPH OLOT A
14 15/04 Diu 09:00 CP VOLTREGÀ B 9 - 3 HC SANT JUST
14 15/04 Diu 11:30 CP CUBELLES 6 - 12 CP VILANOVA A
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 18:45 HC SANT JUST B 10 - 4 SFERIC
13 15/04 Diu 10:00 CEH SABADELL 0 - 10 VILASSAR HC
13 14/04 Dis 11:45 HC PIERA 3 - 1 CP CENTELLES
14 13/04 Div 20:30 SFERIC 2 - 8 HC PIERA
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 13/04 Div 20:00 E MARISTES ST JOAN 1 - 5 CP CORBERA A
13 14/04 Dis 15:00 HC SANT JUST C 1 - 6 CLUB OLESA PATÍ
13 15/04 Diu 11:00 CP CORBERA A 10 - 0 CP TARADELL B
13 15/04 Diu 11:30 UE HORTA C 3 - 2 CP MANRESA B
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 11:15 CH ARENYS DE MAR Vialser B 5 - 3 CE ARENYS DE MUNT B
13 14/04 Dis 12:00 CH CASTELLET 9 - 2 UEH BARBERÀ B
13 14/04 Dis 12:00 CP VOLTREGÀ C 9 - 1 CP CUBELLES
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 19:50 HC SANT JUST A 7 - 0 MOLLETHC
13 14/04 Dis 10:00 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 3 CH CLARET A
13 15/04 Diu 16:30 FC MARTINENC A 1 - 4 CALDES Recam Làser C
13 15/04 Diu 12:30 CE NOIA Freixenet B 5 - 5 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 16:00 HC SANT JUST 2 - 1 UE LA GARRIGA B
13 14/04 Dis 11:00 CAPELLADES HC 3 - 2 CP MASQUEFA
13 14/04 Dis 09:00 HC SENTMENAT A 3 - 0 CH LES FRANQUESES
13 15/04 Diu 10:00 CP MALGRAT 3 - 1 E MARISTES ST JOAN
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 16:30 HP TONA B 2 - 1 HC SANT JUST B
13 14/04 Dis 12:00 CAPELLADES HC A 3 - 1 CHP BIGUES I RIELLS
13 14/04 Dis 16:00 PHC SANT CUGAT C 3 - 0 HC CASTELLAR B
13 14/04 Dis 10:15 CH MATARÓ B 2 - 3 HC SENTMENAT
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 17:15 HC SANT JUST A 0 - 3 CP MALGRAT
13 14/04 Dis 17:00 IGUALADA HC A 2 - 2 CP VILANOVA B
13 14/04 Dis 17:00 CP VILAFRANCA Capital del Vi 0 - 3 CALDES Recam Làser A
13 14/04 Dis 10:00 CP VOLTREGÀ A 3 - 0 CP SANT CELONI A
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 15/04 Diu 11:30 IGUALADA FEMENI HCP 1 - 8 HC SANT JUST
14 14/04 Dis 16:00 CHP SANT FELIU 3 - 4 CH MATARÓ
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 15/04 Diu 14:30 UE HORTA B 5 - 3 LA SALLE BONANOVA
11 13/04 Div 19:00 CH CLARET 3 - 8 FC MARTINENC A
13 14/04 Dis 19:15 CE ARENYS DE MUNT A 7 - 3 UE HORTA B
13 15/04 Diu 12:30 CP TORDERA B 7 - 2 CH CLARET
13 14/04 Dis 12:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 - 5 CH RIPOLLET
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 10:30 HC SANT JUST B 7 - 2 CE NOIA Freixenet B
11 13/04 Div 20:45 HC MONTBUI 10 - 3 TARREGA HPC
13 14/04 Dis 17:30 HC MONTBUI 8 - 4 CP CUBELLES A
13 14/04 Dis 18:15 ANDORRA HC B 4 - 6 TARREGA HPC
13 15/04 Diu 18:00 HC CASTELLAR A 5 - 3 HC PALAU PLEGAMANS
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 15/04 Diu 19:45 MOLLETHC 0 - 4 CE ARENYS DE MUNT B
13 15/04 Diu 15:30 CH JUNEDA 7 - 5 HC SANT JUST B
13 14/04 Dis 16:30 CH LLORET 13 - 5 CERDANYOLA CH B
13 14/04 Dis 16:00 G.E. i E.G. 2 - 2 CH MATARÓ
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 13/04 Div 21:30 CH PALAFRUGELL 1 - 4 CALDES Recam Làser A
14 14/04 Dis 12:30 CE NOIA Freixenet A 10 - 5 HC SANT JUST A
14 15/04 Diu 10:00 CP VOLTREGÀ 5 - 3 PHC SANT CUGAT A
14 13/04 Div 21:30 CP MANLLEU 6 - 2 REUS DEPORTIU
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/04 Dis 16:00 CP TORDERA 6 - 4 CHP SANT FELIU A
13 14/04 Dis 18:00 CT BARCINO 2 - 3 CH PALAFRUGELL
13 14/04 Dis 16:15 CH SANTA PERPÈTUA 12 - 2 UE LA GARRIGA
13 15/04 Diu 18:15 CH LLORET A 9 - 1 HC SANT JUST B
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 14/04 Dis 11:40 HC SANT JUST A 7 - 2 IGUALADA HC
14 14/04 Dis 18:00 CP CALAFELL B 3 - 2 CALDES Recam Làser B
14 15/04 Diu 09:30 HC SENTMENAT A 4 - 3 CALDES Recam Làser A
14 13/04 Div 20:15 CP MANLLEU A 4 - 0 CP VIC D
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 13/04 Div 21:45 CP BELL-LLOC 3 - 4 ANDORRA HC
26 13/04 Div 21:45 CE VENDRELL 6 - 6 CP MASQUEFA
26 14/04 Dis 18:00 CH SANTA PERPÈTUA 5 - 3 HC SENTMENAT
26 14/04 Dis 19:30 CP RIUDEBITLLES 3 - 4 REUS DEPORTIU
26 14/04 Dis 19:55 CP MONJOS 1 - 2 PHC SANT CUGAT
26 13/04 Div 21:30 CERDANYOLA CH 4 - 4 CALDES Recam Làser
26 15/04 Diu 20:00 LLEIDA LLISTA ICG 2 - 5 CN REUS PLOMS
26 15/04 Diu 19:00 HC CASTELLAR 5 - 4 HC SANT JUST
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
26 13/04 Div 21:45 CP SANT RAMON 11 - 7 HC PIERA
26 14/04 Dis 20:00 CLUB OLESA PATÍ 1 - 5 HC MONTBUI
26 14/04 Dis 19:30 SFERIC 1 - 4 CP CORBERA
26 14/04 Dis 19:45 CAPELLADES HC 6 - 2 RIBES CP
26 15/04 Diu 12:30 CP VILANOVA 8 - 0 IGUALADA HC
26 14/04 Dis 12:50 HC SANT JUST 12 - 0 CEH SABADELL
26 15/04 Diu 12:55 CP CUBELLES 9 - 4 MOLINS DE REI 2015

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net