CSP
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
CPSR
1
2
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
JS
2
2
finalitzat
+info
Pre B
CC
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Pre C
HCS
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
HCS
-
-
finalitzat
+info
Ben B
HSJS
HCSJ
4
5
finalitzat
+info
Ben C
CPV
HCSJ
4
1
finalitzat
+info
Ben A
CEV
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
CO
13
1
finalitzat
+info
Inf A
SFR
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Inf C
HCSJ
CPV
-
-
finalitzat
+info
Jún
CCH
HCSJ
2
3
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
CRL
3
3
finalitzat
+info
Juv A
HCSJ
CC-LSEM
3
4
finalitzat
+info
OK2
HCSJ
CCH
-
-
jugant-se ...
2CA
HCSJ
FCM
-
-
finalitzat
+info
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 14/12 Dis 18:45 HC SANT JUST A 3 - 3 CP SANT CELONI A
14 15/12 Diu 12:15 CP VOLTREGÀ C 1 - 4 CH SANTA PERPÈTUA A
14 14/12 Dis 18:15 CH JUNEDA A 8 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
ALEVINS Eliminatòries
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/12 Diu 12:15 CP RIUDOMS A 14 - 4 CE VENDRELL B
2 15/12 Diu 10:45 HC PALAU PLEGAMANS D 10 - 1 LA SALLE BONANOVA
2 15/12 Diu 11:00 CP RIUDOMS B 4 - 3 CALDES Recam Làser E
2 15/12 Diu 13:00 CP TORRELLES B 11 - 3 E MARISTES ST JOAN
2 13/12 Div 21:00 JESUÏTES SARRIÀ 0 - 0 CP RIUDEBITLLES
2 15/12 Diu 0:00 ALCAÑIZ CP Translop 1 - 0 CH LLORET B
2 15/12 Diu 10:00 CP TORDERA 15 - 5 CP CALAFELL B
2 15/12 Diu 9:45 HC PIERA 4 - 0 HC SENTMENAT C
2 14/12 Dis 16:00 CLUB OLESA PATÍ A 2 - 3 VILASSAR HC B
2 15/12 Diu 11:30 HC MONTBUI A 6 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D
2 14/12 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA C 4 - 4 PHC SANT CUGAT D
2 14/12 Dis 15:00 CH SANTA PERPÈTUA D 8 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
2 15/12 Diu 9:30 CH SANTA PERPÈTUA B 1 - 10 CP CALAFELL A
2 15/12 Diu 15:15 FC MARTINENC B 12 - 3 CP MONJOS B
2 14/12 Dis 17:30 HC SANT JUST B 6 - 6 HC SALT B
2 14/12 Dis 11:30 CP MANRESA 2 - 5 HC ALPICAT B
2 15/12 Diu 10:30 FC MARTINENC A 6 - 4 HC MONTBUI B
2 14/12 Dis 15:30 CP VIC E 7 - 0 CH LES FRANQUESES A
2 14/12 Dis 14:00 CP VIC B 10 - 0 HC SFERIC
2 14/12 Dis 19:00 CP VIC C 13 - 0 JESUÏTES CASP
2 14/12 Dis 12:45 CP VIC D 9 - 4 CP MANLLEU D
2 15/12 Diu 10:00 CH RIPOLLET 8 - 2 UEH BARBERÀ A
2 14/12 Dis 10:30 CE NOIA Freixenet B 14 - 3 CAPELLADES HC B
2 14/12 Dis 16:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 12 - 5 HC VALLS B
2 14/12 Dis 11:00 CHP SANT FELIU A 3 - 0 CAMBRILS CH B
2 14/12 Dis 11:00 HC ALPICAT A 4 - 1 CP BLANES ATLÈTIC
2 15/12 Diu 11:00 UE LA GARRIGA B 0 - 9 CH JUNEDA C
2 15/12 Diu 11:00 UE HORTA C 6 - 5 CHP MARTORELL
2 15/12 Diu 11:00 CH CLARET 7 - 6 CP MASQUEFA
2 14/12 Dis 18:30 UEH BARBERÀ B 6 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
2 15/12 Diu 11:30 CP RODA 2 - 1 CLUB OLESA PATÍ B
2 14/12 Dis 9:00 CH JUNEDA B 10 - 2 CH VILA-SECA B
2 14/12 Dis 9:00 TARREGA HPC 7 - 5 LLEIDA LLISTA
2 15/12 Diu 12:15 HC SENTMENAT B 9 - 2 CHP SANT FELIU B
2 14/12 Dis 15:00 REUS DEPORTIU C 4 - 4 CH LES FRANQUESES B
2 15/12 Diu 13:15 CHP BIGUES I RIELLS 7 - 1 ANDORRA HC
2 15/12 Diu 14:00 FC MARTINENC C 1 - 11 IGUALADA HC C
2 14/12 Dis 15:15 HC RIPOLL 2 - 3 UE LA GARRIGA C
2 14/12 Dis 16:00 CHP AMPOSTA 0 - 0 CP SITGES Atebion.es
2 15/12 Diu 16:00 FD CASSANENC 8 - 1 CP SANT CELONI C
2 14/12 Dis 17:45 CP JONQUERENC A 7 - 3 CEH SABADELL
2 14/12 Dis 19:00 CP JONQUERENC B 7 - 0 CP CENTELLES B
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 14/12 Dis 10:15 HC SANT JUST A 3 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA
5 14/12 Dis 11:00 HF SANT JOSEP SS B 2 - 3 CT BARCINO A
5 14/12 Dis 9:45 CP SANT RAMON B 3 - 0 HC SENTMENAT A
5 15/12 Diu 12:30 MOLLETHC B 2 - 2 PHC SANT CUGAT A
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 14/12 Dis 12:15 HC SANT JUST B 1 - 2 CH RIPOLLET C
5 15/12 Diu 17:30 CH LES FRANQUESES A 1 - 2 SEK-CATALUNYA
5 14/12 Dis 16:15 CH RIPOLLET B 2 - 1 CP CENTELLES
5 15/12 Diu 10:00 CP CORBERA A 3 - 1 CP TORDERA B
5 14/12 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ 3 - 1 CHP SANT FELIU B
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 14/12 Dis 11:15 HC SANT JUST C 3 - 1 CP MASQUEFA C
5 14/12 Dis 9:30 CHP MARTORELL 2 - 3 CP VILANOVA B
5 14/12 Dis 10:30 HC MONTBUI 3 - 0 CH CLARET B
5 15/12 Diu 11:00 HC PIERA A 2 - 1 HC PIERA B
BENJAMÍ PLATA_ELIMINATÒRIA
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 15/12 Diu 11:45 HC SANT JUST B 11 - 1 CERDANYOLA CH C
2 14/12 Dis 13:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 5 CP MONJOS
2 15/12 Diu 11:30 VILASSAR HC A 8 - 2 CEH SABADELL
2 15/12 Diu 9:30 CH ARENYS DE MAR Vialser B 3 - 7 HP TONA
2 14/12 Dis 17:00 CLUB OLESA PATÍ B 8 - 4 CHP SANT FELIU B
2 13/12 Div 20:30 CE TORRELAVIT 4 - 3 CP FOLGUEROLES
2 14/12 Dis 15:30 CP SANT RAMON A 2 - 2 CHP SANT FELIU A
2 14/12 Dis 10:30 CHP MARTORELL 9 - 5 CH PRAT B
2 15/12 Diu 17:30 CE NOIA Freixenet B 10 - 0 JESUÏTES SARRIÀ B
2 15/12 Diu 12:15 CP CORBERA B 12 - 2 CT BARCINO
2 14/12 Dis 14:00 CP CENTELLES 11 - 1 CP RODA B
2 15/12 Diu 14:30 CE CORNELLÀ 10 - 5 UE LA GARRIGA C
1 14/12 Dis 18:00 HP TONA 7 - 6 CH ARENYS DE MAR Vialser B
2 14/12 Dis 18:45 CP MALGRAT Abaden 0 - 0 CP RIUDEBITLLES
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 13/12 Div 20:00 CPI LA SAGRERA 5 - 0 CH CLARET
10 15/12 Diu 17:15 IGUALADA FEMENI HCP A 10 - 2 LLEIDA LLISTA
13 14/12 Dis 11:30 CH CLARET 0 - 10 IGUALADA FEMENI HCP A
13 14/12 Dis 11:30 PHC SANT CUGAT 3 - 4 LLEIDA LLISTA
13 14/12 Dis 11:30 CH VILA-SANA 8 - 1 CPI LA SAGRERA
13 15/12 Diu 11:30 FC MARTINENC 7 - 1 HC SANT JUST
13 14/12 Dis 12:15 CP RIUDEBITLLES 2 - 4 CP MANRESA
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 14/12 Dis 10:00 HC ALPICAT 5 - 2 PHC SANT CUGAT
13 15/12 Diu 18:00 FC MARTINENC 3 - 1 HC SANT JUST
13 15/12 Diu 11:45 CP TORRELLES 4 - 1 REUS DEPORTIU
13 15/12 Diu 13:30 IGUALADA FEMENI HCP A 13 - 0 CP MANRESA
13 14/12 Dis 12:45 CE VENDRELL 11 - 0 CH CASTELLET
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 14/12 Dis 16:15 HC SANT JUST A 3 - 4 CERDANYOLA CH A
14 14/12 Dis 18:15 UE LA GARRIGA A 7 - 2 CERDANYOLA CH B
14 14/12 Dis 10:30 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 10 CP TORRELLES A
INFANTILS Eliminatòries
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 14/12 Dis 0:00 CP MALGRAT Abaden 1 - 0 HC PIERA B
2 15/12 Diu 9:30 HC PALAU PLEGAMANS C 13 - 1 CP MANRESA B
2 13/12 Div 20:00 JESUÏTES SARRIÀ 15 - 4 CHP MARTORELL
2 15/12 Diu 13:15 CALDES Recam Làser D 12 - 0 CP SANT JOSEP BADALONA B
2 14/12 Dis 11:00 CLUB OLESA PATÍ 15 - 1 CP RODA B
2 15/12 Diu 10:30 HC MONTBUI 9 - 3 TARREGA HPC
2 14/12 Dis 18:00 CPI LA SAGRERA B 9 - 5 FC MARTINENC A
2 13/12 Div 20:30 CP MANLLEU C 7 - 3 CH SANTA PERPÈTUA B
2 14/12 Dis 17:30 CP TORDERA B 4 - 3 GIRONA CH C
2 15/12 Diu 0:00 CP BREDA 0 - 1 CP MASQUEFA
2 14/12 Dis 19:00 CP CALDES MALAVELLA 9 - 0 CT BARCINO B
2 14/12 Dis 13:00 VILASSAR HC B 0 - 0 CP VIC B
2 14/12 Dis 15:00 HC SANT JUST B 6 - 3 CEH SABADELL
2 14/12 Dis 14:30 VILASSAR HC A 10 - 4 MOLLETHC
2 14/12 Dis 20:00 HC SANT JUST C 0 - 2 CP TORRELLES B
2 14/12 Dis 17:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C - CP JONQUERENC
2 15/12 Diu 11:30 CP VIC C 7 - 2 CP SANT CELONI
2 15/12 Diu 10:30 CN REUS PLOMS B 8 - 3 CP MONJOS
2 15/12 Diu 10:30 HC SFERIC 3 - 7 CP VILANOVA C
2 14/12 Dis 18:30 CH CLARET B 6 - 8 CH LLORET
2 15/12 Diu 11:15 PHC SANT CUGAT C 3 - 2 CH VILA-SECA B
2 14/12 Dis 10:30 LA SALLE BONANOVA 1 - 2 CP SANT JOSEP BADALONA A
2 14/12 Dis 11:30 CH OLOT B 6 - 2 CE VENDRELL B
2 15/12 Diu 12:15 HC CASTELLAR 2 - 7 SH CASAL L`ESPLUGA
2 14/12 Dis 13:00 HC ALPICAT 11 - 5 CP MANRESA A
2 15/12 Diu 13:15 CE NOIA Freixenet C 8 - 1 CH MOLLERUSSA Previntegral B
2 14/12 Dis 13:30 CAPELLADES HC 12 - 0 FC MARTINENC B
2 14/12 Dis 15:00 ANDORRA HC 4 - 2 CP TORRELLES C
2 14/12 Dis 16:30 HC RIPOLL 13 - 1 CP CALAFELL B
2 14/12 Dis 16:45 HC SENTMENAT B 4 - 0 CHP BIGUES I RIELLS B
2 14/12 Dis 17:00 G.E. i E.G. B 5 - 2 HP TONA
2 14/12 Dis 17:15 CP RODA A 8 - 1 UE LA GARRIGA B
2 14/12 Dis 18:00 CH RIPOLLET 4 - 2 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D
2 14/12 Dis 18:00 FD CASSANENC 2 - 1 CH JUNEDA C
2 14/12 Dis 18:15 CH NAVARCLES 5 - 11 CHP SANT FELIU
2 14/12 Dis 19:15 CP TARADELL C 0 - 14 CT BARCINO A
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 13/12 Div 21:30 HC SANT JUST 4 - 2 HC CASTELLAR
14 14/12 Dis 19:55 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 2 - 4 CH SANTA PERPÈTUA
14 14/12 Dis 18:00 CP TARADELL 7 - 12 HC SENTMENAT B
14 13/12 Div 21:45 CE VENDRELL A 2 - 6 BARÇA
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 14/12 Dis 13:25 HC SANT JUST A 3 - 2 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
14 15/12 Diu 12:00 CHP BIGUES I RIELLS 7 - 3 CP MONJOS
14 14/12 Dis 17:30 UE HORTA A 8 - 8 CN REUS PLOMS
JUVENILS Eliminatòries
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 14/12 Dis 13:00 CH OLOT C 8 - 1 CH MATARÓ B
2 15/12 Diu 0:00 CP TORRELLES 1 - 0 CP BREDA
2 15/12 Diu 10:40 CERDANYOLA CH B 5 - 3 UE HORTA B
2 14/12 Dis 18:30 CP CALAFELL 3 - 2 CH CLARET
2 15/12 Diu 12:15 UE LA GARRIGA 9 - 5 CHP SANT FELIU
2 15/12 Diu 13:45 GIRONA CH B 3 - 3 CAMBRILS CH
2 15/12 Diu 13:00 HOQUEI FIGUERES 6 - 5 LLEIDA LLISTA B
2 15/12 Diu 15:00 CALDES Recam Làser C 3 - 2 HC SFERIC
2 15/12 Diu 11:30 CP TORDERA C 2 - 1 CP SANT RAMON
2 15/12 Diu 17:30 HC SANT JUST B 9 - 2 PHC SANT CUGAT C
2 15/12 Diu 11:00 CP CUBELLES 2 - 3 MOLLETHC
2 15/12 Diu 11:00 CH RIPOLLET 2 - 1 HC SALT
2 15/12 Diu 11:30 CH OLOT B 3 - 5 CH VILA-SECA
2 15/12 Diu 11:30 G.E. i E.G. C 10 - 1 HC SENTMENAT C
2 14/12 Dis 12:00 HC ALPICAT 11 - 1 ALCAÑIZ CP Translop
2 15/12 Diu 12:45 CP RODA 6 - 4 CHP AMPOSTA
2 15/12 Diu 19:30 FD CASSANENC 7 - 3 CERDANYOLA CH C
2 14/12 Dis 16:45 HP TONA 5 - 1 VILASSAR HC
2 14/12 Dis 18:00 CP MASQUEFA 4 - 5 CE VENDRELL B
2 14/12 Dis 19:30 ANDORRA HC 6 - 1 CEH SABADELL
2 14/12 Dis 12:45 CP MANRESA 5 - 2 CP TARADELL B
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 14/12 Dis 19:30 HC SENTMENAT 1 - 1 PHC SANT CUGAT
10 13/12 Div 21:45 CEH SABADELL 2 - 10 CP VILAFRANCA Capital del Vi
10 14/12 Dis 16:00 VILASSAR HC 7 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 15/12 Diu 13:00 HC SANT JUST 7 - 3 CP SITGES Regarsa.com
14 13/12 Div 21:00 CP VILANOVA 7 - 2 MOLINS DE REI 2015
14 15/12 Diu 19:30 RIBES CP 5 - 3 CHP AMPOSTA
14 15/12 Diu 12:30 CH RIPOLLET 5 - 8 CP CUBELLES
14 14/12 Dis 18:00 CAMBRILS CH 3 - 1 CERDANYOLA CH
14 14/12 Dis 18:00 SH CASAL L`ESPLUGA 4 - 2 CH VILA-SECA
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 14/12 Dis 12:30 CP MASQUEFA 6 - 2 CP VILANOVA
12 15/12 Diu 17:00 LLEIDA LLISTA 3 - 7 CH MOLLERUSSA Previntegral
12 15/12 Diu 12:30 CP CALAFELL 4 - 1 CAPELLADES HC
12 13/12 Div 21:45 HC MONTBUI 1 - 5 HC SANT JUST B
6 14/12 Dis 18:15 CP VILANOVA 7 - 4 IGUALADA HC
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 14/12 Dis 11:15 CH CLARET 1 - 3 HC SANT JUST A
12 14/12 Dis 18:25 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 3 - 2 UEH BARBERÀ
12 15/12 Diu 16:30 HC SENTMENAT 4 - 5 SD ESPANYOL
12 15/12 Diu 12:30 FC MARTINENC 4 - 6 CT BARCINO
12 14/12 Dis 13:20 CERDANYOLA CH 9 - 1 HC CASTELLAR

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net