SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 10/03 Dis 18:15 HC SANT JUST 3 - 4 CP VILANOVA B
10 10/03 Dis 11:30 CPH OLOT A 1 - 6 CP VILANOVA A
10 09/03 Div 20:00 CERDANYOLA CH A 5 - 0 HC SENTMENAT A
10 10/03 Dis 16:15 CP VOLTREGÀ B 7 - 8 CP CUBELLES
BCN Benjamí C10 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 10:00 CP CENTELLES 2 - 0 VILASSAR HC
9 10/03 Dis 17:00 HC SANT JUST B 1 - 0 CEH SABADELL
9 11/03 Diu 09:45 SFERIC 1 - 3 CE CORNELLÀ
BCN Benjamí C3 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 16:00 CP TARADELL B 5 - 2 UE HORTA C
9 10/03 Dis 10:00 E MARISTES ST JOAN 3 - 10 CLUB OLESA PATÍ
9 11/03 Diu 12:00 CP CORBERA A 9 - 0 HC SANT JUST C
9 10/03 Dis 11:15 CP MANRESA B 6 - 6 CAPELLADES HC B
BCN Benjamí C9 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 12:30 CH ARENYS DE MAR Vialser B 6 - 3 CP VOLTREGÀ C
9 11/03 Diu 09:00 UEH BARBERÀ B 2 - 6 CP CUBELLES
9 11/03 Diu 11:00 CE ARENYS DE MUNT B 2 - 2 HC SANT JUST D
BCN Benjamí P3 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 18:45 MOLLETHC 4 - 5 HC PALAU PLEGAMANS B
9 10/03 Dis 15:45 CH CLARET A 1 - 8 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
9 11/03 Diu 17:15 FC MARTINENC A 5 - 5 CE NOIA Freixenet B
9 10/03 Dis 09:15 CALDES Recam Làser C 0 - 3 HC SANT JUST A
BCN PB-Iniciació C2 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 09:00 E MARISTES ST JOAN 2 - 3 UE LA GARRIGA B
9 10/03 Dis 09:30 CP MASQUEFA 0 - 3 CP MALGRAT
9 10/03 Dis 09:00 HC SENTMENAT A 2 - 2 HC SANT JUST
BCN Prebenjamí C4 - Copa TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 15:45 HC SANT JUST B 1 - 3 HC SENTMENAT
9 10/03 Dis 11:00 CAPELLADES HC A 3 - 1 CH MATARÓ B
9 10/03 Dis 09:00 CHP BIGUES I RIELLS 0 - 3 PHC SANT CUGAT C
9 11/03 Diu 12:00 HC CASTELLAR B 0 - 3 HP TONA B
BCN Prebenjamí P1 - Campionat TBCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 11/03 Diu 11:15 CP VILANOVA B 3 - 0 HC SANT JUST A
9 10/03 Dis 16:00 IGUALADA HC A 3 - 0 CP VILAFRANCA Capital del Vi
9 10/03 Dis 15:00 CP SANT CELONI A 0 - 3 CALDES Recam Làser A
9 09/03 Div 19:15 CP MALGRAT 0 - 3 CP VOLTREGÀ A
FEM12 - Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 13/03 Dim 20:00 HC SANT JUST 0 - 10 CP VOLTREGÀ
10 11/03 Diu 10:15 IGUALADA FEMENI HCP 1 - 9 CH MATARÓ
10 11/03 Diu 09:30 CP VOLTREGÀ 9 - 0 CHP SANT FELIU
12 11/03 Diu 16:00 HC SANT JUST 3 - 2 CP VIC
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 11:30 HC SANT JUST A 4 - 3 LA SALLE BONANOVA
9 11/03 Diu 11:00 UE HORTA B 6 - 3 CH CLARET
9 11/03 Diu 10:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 0 - 3 CP TORDERA B
9 11/03 Diu 11:15 FC MARTINENC A 7 - 4 CH RIPOLLET
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 10/03 Dis 19:00 HC CASTELLAR A 2 - 7 HC SANT JUST B
9 11/03 Diu 10:00 HC PALAU PLEGAMANS 6 - 5 CP CUBELLES A
9 10/03 Dis 17:00 IGUALADA HC C 3 - 0 HC MONTBUI
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 11/03 Diu 12:30 HC SANT JUST B 3 - 6 CH MATARÓ
9 10/03 Dis 19:15 CT BARCINO 1 - 5 G.E. i E.G.
9 10/03 Dis 15:15 MOLLETHC 2 - 3 CERDANYOLA CH B
9 11/03 Diu 18:30 CH JUNEDA 3 - 6 CH LLORET
JÚNIOR Grup P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 15/03 Dij 21:40 REUS DEPORTIU 6 - 1 PHC SANT CUGAT A
10 10/03 Dis 19:00 CH PALAFRUGELL 5 - 7 CE NOIA Freixenet A
10 10/03 Dis 16:00 CALDES Recam Làser A 3 - 1 REUS DEPORTIU
10 09/03 Div 21:30 CP VOLTREGÀ 2 - 2 CP MANLLEU
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
7 09/03 Div 20:00 CP JONQUERENC 1 - 3 CHP SANT FELIU A
9 10/03 Dis 18:00 CH PALAFRUGELL 8 - 4 HC SANT JUST B
9 10/03 Dis 14:00 CT BARCINO 2 - 5 CP TORDERA
9 10/03 Dis 19:15 CP JONQUERENC 5 - 0 CH LLORET A
9 10/03 Dis 19:50 CHP SANT FELIU A 12 - 0 UE LA GARRIGA
JUVENIL Grup P1 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 09/03 Div 21:00 CP CALAFELL B 4 - 6 IGUALADA HC
10 09/03 Div 21:30 CP VIC D 5 - 0 CALDES Recam Làser B
10 10/03 Dis 19:30 HC SANT JUST A 8 - 3 CP CALAFELL B
10 11/03 Diu 19:00 IGUALADA HC 6 - 3 CALDES Recam Làser A
10 11/03 Diu 12:30 CP MANLLEU A 5 - 4 HC SENTMENAT A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
18 14/03 Dim 21:30 HC CASTELLAR 0 - 5 CERDANYOLA CH
22 09/03 Div 21:45 CP MASQUEFA 3 - 5 HC SANT JUST
22 09/03 Div 21:45 ANDORRA HC 0 - 5 HC SENTMENAT
22 09/03 Div 21:45 CP BELL-LLOC 3 - 1 CALDES Recam Làser
22 11/03 Diu 20:15 CE VENDRELL 4 - 4 PHC SANT CUGAT
22 10/03 Dis 18:00 CH SANTA PERPÈTUA 1 - 4 LLEIDA LLISTA ICG
22 10/03 Dis 19:55 CP MONJOS 5 - 6 CN REUS PLOMS
22 09/03 Div 21:15 CERDANYOLA CH 4 - 2 CP RIUDEBITLLES
22 10/03 Dis 20:15 HC CASTELLAR 7 - 6 REUS DEPORTIU
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
22 09/03 Div 21:45 CP SANT RAMON 3 - 2 RIBES CP
22 10/03 Dis 19:30 SFERIC 2 - 8 SD ESPANYOL
22 10/03 Dis 20:30 CAPELLADES HC 3 - 1 CLUB OLESA PATÍ
22 11/03 Diu 16:15 IGUALADA HC 17 - 1 CEH SABADELL
22 11/03 Diu 12:30 CP VILANOVA 9 - 5 MOLINS DE REI 2015
22 10/03 Dis 12:45 HC SANT JUST 3 - 4 HC MONTBUI
22 11/03 Diu 12:15 HC PIERA 5 - 9 CP CORBERA

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net