FCM
HCSJ
3
3
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
CLS
0
3
finalitzat
+info
Pre C
CHP
HCSJ
0
3
finalitzat
+info
Pre B
CPV
HCSJ
1
3
finalitzat
+info
Pre A
BL
HCSJ
2
0
finalitzat
+info
Juv
CHSVS
HCSJ
2
2
finalitzat
+info
NCA
HCSJ
HPP
3
5
finalitzat
+info
2CA B
HCSJ
CTB
2
2
finalitzat
+info
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
Aleví: 29è a 32è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Dis 18:00 HC SANT JUST 5 - 6 SH CASAL L`ESPLUGA A
Benjamí: 41è-44è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Dis 13:00 CH CASTELLET 5 - 2 HC SANT JUST C
2 12/05 Dis 09:15 CH ARENYS DE MAR Vialser A 0 - 4 CP TORRELLES B
Benjamí: 53è-56è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Dis 15:30 CH SANTA PERPÈTUA B 3 - 7 HC CASTELLAR
2 12/05 Dis 16:30 CALDES Recam Làser D 1 - 11 HC SANT JUST B
Benjamí: 65è-68è Classificats
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 11/05 Div 20:30 CP VIC C 2 - 0 CP RODA
2 13/05 Diu 13:00 MOLINS DE REI 2015 2 - 3 HC SANT JUST D
FEM12 - Grup F3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 13/05 Diu 09:00 GIRONA Citylift CH 4 - 0 PHC SANT CUGAT
INFANTIL Grup F1 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 12/05 Dis 11:30 HC SANT JUST A 0 - 10 FC MARTINENC A
16 13/05 Diu 13:30 UE HORTA B 2 - 5 CH RIPOLLET
17 12/05 Dis 17:00 CH RIPOLLET 14 - 4 CH CLARET
17 11/05 Div 21:00 CE ARENYS DE MUNT A 0 - 3 CP TORDERA B
17 12/05 Dis 11:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 8 - 1 LA SALLE BONANOVA
INFANTIL Grup F8 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 12/05 Dis 18:00 ANDORRA HC B 2 - 7 HC SANT JUST B
17 12/05 Dis 12:45 HC PALAU PLEGAMANS 2 - 7 CE NOIA Freixenet B
17 12/05 Dis 17:30 IGUALADA HC C 9 - 4 CP CUBELLES A
17 12/05 Dis 17:00 HC CASTELLAR A 2 - 5 HC MONTBUI
JÚNIOR Grup F2 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 12/05 Dis 12:45 HC SANT JUST B 1 - 3 CERDANYOLA CH B
17 11/05 Div 21:30 CT BARCINO 2 - 8 CH MATARÓ
17 13/05 Diu 15:30 CH JUNEDA 4 - 6 G.E. i E.G.
17 12/05 Dis 18:00 CE ARENYS DE MUNT B 8 - 6 CH LLORET
Júnior: 13è a 16è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Dis 16:30 HC SANT JUST A 2 - 1 CP VILAFRANCA Capital del Vi
2 12/05 Dis 21:00 CH PALAFRUGELL 4 - 4 CH RIPOLLET
JUVENIL Grup F6 - C.Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
17 12/05 Dis 20:00 CH PALAFRUGELL 7 - 5 CHP SANT FELIU A
17 12/05 Dis 18:00 CT BARCINO 1 - 2 CH LLORET A
17 13/05 Diu 00:00 CP JONQUERENC 3 - 0 HC SANT JUST B
17 12/05 Dis 12:00 CH SANTA PERPÈTUA 4 - 6 CP TORDERA
Juvenil: 9è a 12è classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 13/05 Diu 10:45 CP MANLLEU C 4 - 2 CH CADI
2 13/05 Diu 18:00 HC SANT JUST A 6 - 3 CP VOLTREGÀ A
PB-INICIACIÓ-1ªEliminatòria
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 13/05 Diu 10:30 UEH BARBERÀ 3 - 0 MOLLETHC A
2 12/05 Dis 10:30 HF SANT JOSEP SS B 4 - 1 HC PIERA
2 12/05 Dis 17:00 CH CLARET 2 - 1 UE LA GARRIGA B
2 12/05 Dis 18:00 HC CASTELLAR B 3 - 1 VILASSAR HC A
2 12/05 Dis 12:45 CERDANYOLA CH A 3 - 1 CP TORRELLES
2 13/05 Diu 12:30 HC SANT JUST 1 - 2 CP VILANOVA B
2 12/05 Dis 14:45 HC SENTMENAT A 3 - 0 PHC SANT CUGAT D
2 12/05 Dis 10:00 CH CASTELLET 2 - 1 UE LA GARRIGA A
Prebenjamí (7ns):25è-28è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Dis 12:00 CH CASTELLET 1 - 3 CALDES Recam Làser C
2 13/05 Diu 17:00 CH ARENYS DE MAR Vialser A 3 - 0 HC SANT JUST A
Prebenjamí 41è-44è Classificat
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 12/05 Dis 15:15 HC SANT JUST B 1 - 3 CP RIUDEBITLLES
2 12/05 Dis 12:30 CP MANLLEU B 3 - 1 UEH BARBERÀ A
PRIMERA CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
29 11/05 Div 21:45 CE VENDRELL 9 - 6 CN REUS PLOMS
29 11/05 Div 21:45 CP BELL-LLOC 7 - 3 HC CASTELLAR
29 11/05 Div 21:45 ANDORRA HC 6 - 6 CH SANTA PERPÈTUA
29 11/05 Div 21:45 CP MASQUEFA 2 - 5 CERDANYOLA CH
29 12/05 Dis 19:30 HC SANT JUST 3 - 3 CP MONJOS
29 12/05 Dis 18:15 HC SENTMENAT 5 - 2 CP RIUDEBITLLES
29 13/05 Diu 19:00 CALDES Recam Làser 6 - 1 LLEIDA LLISTA ICG
29 11/05 Div 21:45 PHC SANT CUGAT 4 - 6 REUS DEPORTIU
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
29 13/05 Diu 12:45 CP CUBELLES 14 - 3 CEH SABADELL
29 11/05 Div 21:45 CP SANT RAMON 3 - 7 HC SANT JUST
29 13/05 Diu 19:00 IGUALADA HC 5 - 5 CAPELLADES HC
29 13/05 Diu 12:00 CP CORBERA 9 - 4 CLUB OLESA PATÍ
29 13/05 Diu 17:15 RIBES CP 3 - 6 SD ESPANYOL
29 13/05 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 4 - 4 HC MONTBUI
29 13/05 Diu 12:30 HC PIERA 6 - 6 SFERIC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net