CSP
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
CPSR
1
2
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
JS
2
2
finalitzat
+info
Pre B
CC
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Pre C
HCS
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Ben B
HCSJ
HCS
-
-
finalitzat
+info
Ben B
HSJS
HCSJ
4
5
finalitzat
+info
Ben C
CPV
HCSJ
4
1
finalitzat
+info
Ben A
CEV
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Fem
HCSJ
CO
13
1
finalitzat
+info
Inf A
SFR
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Inf C
HCSJ
CPV
-
-
finalitzat
+info
Jún
CCH
HCSJ
2
3
finalitzat
+info
Juv B
HCSJ
CRL
3
3
finalitzat
+info
Juv A
HCSJ
CC-LSEM
3
4
finalitzat
+info
OK2
HCSJ
CCH
-
-
jugant-se ...
2CA
HCSJ
FCM
-
-
finalitzat
+info
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 17:00 CH SANTA PERPÈTUA D 4 - 3 CP TORDERA
1 10/01 Div 20:45 CP VIC A 10 - 0 CHP SANT FELIU A
1 11/01 Dis 16:00 HC SANT JUST B 4 - 5 CP JONQUERENC B
ALEVÍ Gr. C9 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 16:15 HC SENTMENAT B 3 - 3 CP CALAFELL A
1 10/01 Div 20:30 CALDES Recam Làser C 10 - 3 CP VIC B
1 11/01 Dis 12:15 CH SANTA PERPÈTUA C 1 - 10 HC PALAU PLEGAMANS D
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 12/01 Diu 16:30 CHP BIGUES I RIELLS A 0 - 3 HC SANT JUST A
6 11/01 Dis 11:15 CP SANT JOSEP BADALONA 1 - 3 CP SANT RAMON B
6 11/01 Dis 10:00 HC SENTMENAT A 1 - 3 HF SANT JOSEP SS B
6 12/01 Diu 13:00 CT BARCINO A 3 - 1 MOLLETHC B
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 12/01 Diu 17:30 CP TORDERA B 3 - 0 HC SANT JUST B
6 11/01 Dis 9:00 CP CENTELLES 2 - 3 CH LES FRANQUESES A
6 11/01 Dis 10:30 CHP SANT FELIU B 3 - 3 CH RIPOLLET B
6 11/01 Dis 16:00 SEK-CATALUNYA 2 - 2 CP CORBERA A
6 11/01 Dis 17:00 CH RIPOLLET C 1 - 2 JESUÏTES SARRIÀ
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
6 11/01 Dis 15:00 HC SANT JUST C 3 - 1 HC PIERA B
6 11/01 Dis 18:00 CP VILANOVA B 2 - 1 HC PIERA A
6 11/01 Dis 10:00 PHC SANT CUGAT F 0 - 3 HC MONTBUI
6 11/01 Dis 17:30 CH CLARET B 1 - 3 CHP MARTORELL
BENJAMÍ C2 - Copa BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Diu 11:00 CHP BIGUES I RIELLS A 1 - 3 HC SANT JUST B
1 11/01 Dis 11:15 HC SENTMENAT 5 - 3 CAPELLADES HC
1 11/01 Dis 11:30 CHP MARTORELL 4 - 10 CP VIC B
1 11/01 Dis 18:30 HC PALAU PLEGAMANS C 4 - 6 CP RODA A
BENJAMÍ F6 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Diu 11:45 HC SANT JUST C 9 - 1 CP MANRESA C
1 11/01 Dis 11:00 HF SANT JOSEP SS B 2 - 7 JESUÏTES SARRIÀ B
1 12/01 Diu 11:00 VILASSAR HC B 6 - 6 HC PIERA B
1 11/01 Dis 12:45 CHP SANT FELIU B 6 - 1 FC MARTINENC B
BENJAMÍ P2 - Campionat BCN
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 11:30 CP VIC A 5 - 9 IGUALADA HC A
1 12/01 Diu 9:30 FC MARTINENC A 3 - 3 UE LA GARRIGA A
1 12/01 Diu 9:30 CERDANYOLA CH B 3 - 9 CP VILANOVA A
1 12/01 Diu 17:00 CLUB OLESA PATÍ A 2 - 6 HC SANT JUST A
C.LLiga 3CAT (E1)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 19:30 CP MASQUEFA 1 - 4 UEH BARBERÀ
1 12/01 Diu 18:30 CH FARNERS 1 - 2 G.E. i E.G.
1 12/01 Diu 16:00 CT BARCINO 4 - 8 CP VILANOVA
1 12/01 Diu 13:00 FC MARTINENC 4 - 2 UE LA GARRIGA
1 12/01 Diu 14:30 LLEIDA LLISTA 3 - 2 CP TORDERA
1 11/01 Dis 18:30 HC CASTELLAR 0 - 8 CERDANYOLA CH
1 11/01 Dis 11:15 CH CLARET 1 - 2 HC SANT JUST B
1 12/01 Diu 12:00 CHP BIGUES I RIELLS 5 - 5 CH ARENYS DE MAR Vialser
1 12/01 Diu 12:30 UE HORTA 2 - 10 CH MOLLERUSSA Previntegral
1 11/01 Dis 16:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 3 - 3 SHUM Frit Ravich
1 12/01 Diu 18:00 CH MATARÓ 3 - 3 HC SANT JUST A
1 12/01 Diu 18:30 CH JUNEDA 8 - 2 MOLLETHC
1 11/01 Dis 19:00 HC MONTBUI 6 - 4 HC SENTMENAT
1 11/01 Dis 19:00 CP CENTELLES 4 - 4 CP CALAFELL
1 11/01 Dis 19:30 CP RIUDOMS 4 - 7 SD ESPANYOL
1 11/01 Dis 19:45 CAPELLADES HC 0 - 4 IGUALADA HC
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
14 12/01 Diu 10:15 PHC SANT CUGAT 0 - 8 CERDANYOLA CH
14 11/01 Dis 16:30 CH CLARET 0 - 0 LLEIDA LLISTA
14 12/01 Diu 10:30 FC MARTINENC 5 - 4 IGUALADA FEMENI HCP A
14 12/01 Diu 15:30 CH VILA-SANA 7 - 0 CP MANRESA
14 11/01 Dis 17:30 CP RIUDEBITLLES 1 - 6 HC SANT JUST
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 11/01 Dis 11:00 CH CASTELLET 0 - 8 HC ALPICAT
14 12/01 Diu 16:00 HC ALPICAT 10 - 0 CP MANRESA
14 11/01 Dis 12:45 CH CLARET 1 - 1 REUS DEPORTIU
14 12/01 Diu 12:00 IGUALADA FEMENI HCP A 8 - 0 HC SANT JUST
14 12/01 Diu 11:15 PHC SANT CUGAT 4 - 7 CE VENDRELL
INFANTIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 17:15 HC SANT JUST A 6 - 4 UE HORTA C
1 12/01 Diu 12:30 HC RIPOLL 5 - 1 CP SANT JOSEP BADALONA A
1 12/01 Diu 10:45 HC PALAU PLEGAMANS C 7 - 5 CH OLOT B
INFANTIL Gr. C5 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 18:30 HC SANT JUST B 6 - 3 CP MASQUEFA
1 11/01 Dis 10:30 CP VILANOVA B 5 - 7 CAPELLADES HC
1 11/01 Dis 18:25 HC ALPICAT 3 - 3 HC SENTMENAT B
INFANTIL Gr. F1 - Copa Federació
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Diu 11:00 SHUM Frit Ravich 5 - 2 UEH BARBERÀ A
1 12/01 Diu 11:10 CEH SABADELL 2 - 0 HC SANT JUST C
1 12/01 Diu 12:45 CH CLARET B 11 - 5 HOQUEI FIGUERES B
JÚNIOR Gr. P2 - C.Catalunya
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
2 10/01 Div 21:30 HC SANT JUST 4 - 3 REUS DEPORTIU
2 10/01 Div 21:20 CERDANYOLA CH B 4 - 0 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
2 12/01 Diu 18:55 IGUALADA HC A 7 - 5 CP VIC A
2 10/01 Div 21:45 CP MANLLEU C 4 - 3 CE NOIA Freixenet A
JUVENIL Gr. C1 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 12/01 Diu 11:00 FD CASSANENC 5 - 1 HP TONA
1 11/01 Dis 11:45 HC SANT JUST B 9 - 9 CP RODA
1 12/01 Diu 17:45 CP MANLLEU B 4 - 6 CHP BIGUES I RIELLS
1 11/01 Dis 18:45 CAMBRILS CH 3 - 6 CP VILANOVA A
JUVENIL Gr. C2 - Copa Catalana
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 11/01 Dis 19:45 HC SANT JUST A 4 - 5 CH CADI
1 12/01 Diu 10:00 CP CUBELLES 4 - 2 CP TARADELL B
1 11/01 Dis 19:40 HC ALPICAT 5 - 3 CALDES Recam Làser C
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 12/01 Diu 14:00 PHC SANT CUGAT 6 - 0 VILASSAR HC
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
15 12/01 Diu 10:30 CERDANYOLA CH 7 - 2 RIBES CP
15 12/01 Diu 12:00 CP CUBELLES 5 - 6 HC SANT JUST
15 12/01 Diu 12:45 MOLINS DE REI 2015 3 - 8 CP RIUDEBITLLES
15 11/01 Dis 19:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi 2 - 3 CP VILANOVA
15 11/01 Dis 19:30 CP SITGES Regarsa.com 3 - 3 SH CASAL L`ESPLUGA
15 10/01 Div 21:45 CHP AMPOSTA 10 - 3 CH RIPOLLET
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 10/01 Div 21:15 UE HORTA 4 - 3 MOLLETHC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net