HCS
HCSJ
-
-
Dis 17
16:00
Ale B
HPP
HCSJ
-
-
Diu 18
10:00
Ale C
HCSJ
CRL
-
-
Diu 18
11:15
Ale A
CC-LSEM
HCSJ
-
-
Dis 17
13:15
Ben B
HCSJ
JC
10
0
finalitzat
+info
Ben A
HCSJ
HPP
-
-
Diu 18
10:00
PB-
HCSJ
CC
-
-
jugant-se ...
Pre C
UEH
HCSJ
-
-
Dis 17
15:00
Pre B
PSC
HCSJ
-
-
Diu 18
10:30
Fem
CRL
HCSJ
0
4
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
FCM
-
-
Diu 18
12:30
Jún A
FCM
HCSJ
-
-
Diu 18
16:00
Jún B
HCSJ
CHC
-
-
Dis 17
13:00
Juv
CC
HCSJ
-
-
Dis 17
19:00
Min
HCSJ
CPM
-
-
Dis 17
19:45
NCA
HCSJ
MDR2
-
-
Dis 17
18:00
2CA B
HCM
HCSJ
-
-
Dis 17
18:00
2CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ Grup 10
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Diu 11:00 CH SANTA PERPÈTUA B 1 - 4 CP TORRELLES A
3 06/10 Dis 16:00 HC SENTMENAT B 1 - 9 CERDANYOLA CH A
ALEVÍ Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Diu 11:15 PHC SANT CUGAT A 10 - 0 HC SANT JUST C
3 06/10 Dis 18:15 HC PALAU PLEGAMANS C 3 - 13 CALDES Recam Làser B
ALEVÍ Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 06/10 Dis 13:00 HC SANT JUST A 5 - 1 CERDANYOLA CH B
3 07/10 Diu 17:30 CHP BIGUES I RIELLS A 1 - 3 CALDES Recam Làser C
3 06/10 Dis 12:15 CP VOLTREGÀ E 10 - 0 CP TORRELLES B
BCN BENJAMÍ_GRUP 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Dis 11:45 HC SANT JUST B 3 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
4 07/10 Diu 16:00 FC MARTINENC A 11 - 3 CP SITGES
BCN BENJAMÍ_GRUP 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Dis 9:00 JESUÏTES CASP 2 - 12 HC SANT JUST A
4 06/10 Dis 19:30 RIBES CP A 2 - 7 CP VILANOVA C
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Diu 10:15 HC PALAU PLEGAMANS F 0 - 3 HC SANT JUST
3 06/10 Dis 16:15 CH CLARET 1 - 2 JESÚS, MARIA I JOSEP A
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Dis 16:30 CP SITGES 0 - 0 UE HORTA B
4 06/10 Dis 17:15 CH CLARET A 3 - 0 HC SANT JUST C
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Dis 16:45 HC SANT JUST B 2 - 1 UE HORTA A
4 06/10 Dis 16:00 CH PRAT C 0 - 3 JESUÏTES SARRIÀ A
BCN PREBENJAMÍ_GRUP 9
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Dis 11:00 CT BARCINO 0 - 3 HF SANT JOSEP SS B
4 06/10 Dis 15:00 CP VILANOVA B 3 - 0 CH CLARET B
FEM14 - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 06/10 Dis 16:00 PHC SANT CUGAT 1 - 7 CH CLARET
3 07/10 Diu 17:15 FC MARTINENC 3 - 6 CERDANYOLA CH
3 07/10 Diu 10:00 IGUALADA FEMENI HCP B 3 - 11 HC SANT JUST
INFANTIL Grup 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 06/10 Dis 11:00 PHC SANT CUGAT B 5 - 3 HC SENTMENAT B
3 07/10 Diu 10:15 CERDANYOLA CH A 6 - 2 HC SANT JUST B
INFANTIL Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 06/10 Dis 16:00 CALDES Recam Làser C 0 - 10 HC SENTMENAT C
3 06/10 Dis 18:00 HC CASTELLAR 4 - 3 CP MANRESA A
JÚNIOR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Diu 13:00 HC SANT JUST A 4 - 6 CT BARCINO
3 06/10 Dis 9:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 3 - 1 FC MARTINENC A
JÚNIOR Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 07/10 Diu 19:30 FC MARTINENC B 1 - 9 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
3 07/10 Diu 12:30 GIRONA Citylift CH 0 - 8 HC SANT JUST B
3 09/10 Dim 21:00 MOLINS DE REI 2015 2 - 8 SD ESPANYOL
JUVENIL PREFERENT (Grup A)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
5 07/10 Diu 11:45 HC SANT JUST 1 - 3 CE ARENYS DE MUNT A
5 10/10 Dim 21:00 BARÇA Lassa 4 - 3 CP MANLLEU A
5 07/10 Diu 18:15 CE NOIA Freixenet A 3 - 4 CH CADI
5 05/10 Div 20:30 CP VIC A 3 - 1 CH JUNEDA-LLEIDA A
MINIFEM - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 06/10 Dis 12:30 CH CLARET 1 - 2 CHP SANT FELIU
3 07/10 Diu 15:00 CP TORRELLES 3 - 0 HC SANT JUST
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 07/10 Diu 11:30 HC PIERA 3 - 1 HC SENTMENAT
4 06/10 Dis 19:30 RIPOLLET Serveis Immobiliaris 1 - 4 CPH OLOT
4 07/10 Diu 19:30 CE NOIA Freixenet 6 - 3 CN REUS PLOMS
4 05/10 Div 21:50 CH JUNEDA-LLEIDA 4 - 5 CP FOLGUEROLES
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 06/10 Dis 19:45 HC SANT JUST 5 - 4 CALDES Recam Làser
4 07/10 Diu 16:05 G.E. i E.G. 2 - 5 CAPELLADES HC
4 05/10 Div 22:00 SHUM Frit Ravich 8 - 3 CH VILA-SECA
4 05/10 Div 21:55 CERDANYOLA CH 4 - 3 CP MANLLEU
5 11/10 Dij 22:00 HC SANT JUST 1 - 3 CERDANYOLA CH
5 11/10 Dij 21:20 CAPELLADES HC 6 - 5 SHUM Frit Ravich
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 05/10 Div 21:00 CH CASTELLET 4 - 0 FD CASSANENC
4 06/10 Dis 18:00 CH RIPOLLET 6 - 5 CP CENTELLES
4 06/10 Dis 19:00 VILASSAR HC 8 - 0 HC SANT JUST B
4 06/10 Dis 19:30 HC SFERIC 2 - 5 UEH BARBERÀ B
4 07/10 Diu 12:30 HC PALAU PLEGAMANS 10 - 3 CERDANYOLA CH B
4 06/10 Dis 20:00 CH SANTA PERPÈTUA 4 - 4 CALDES Recam Làser
4 05/10 Div 21:30 MOLLETHC A 9 - 2 MOLINS DE REI 2015
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 05/10 Div 21:45 CT BARCINO 4 - 3 CLUB OLESA PATÍ
4 06/10 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 2 - 4 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
4 06/10 Dis 17:15 HC SENTMENAT A 5 - 10 HC SANT JUST A
4 07/10 Diu 12:30 UE HORTA 4 - 3 HC MONTBUI
4 06/10 Dis 12:15 HC PIERA 4 - 4 JESÚS, MARIA I JOSEP
4 06/10 Dis 21:00 CE CORNELLÀ 6 - 2 FC MARTINENC
5 11/10 Dij 21:30 CP MASQUEFA 7 - 3 CT BARCINO

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net