HCSJ
CHJ
2
8
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
UELG
4
1
finalitzat
+info
Inf A
B
HCSJ
8
1
finalitzat
+info
Jún
CHSVS
HCSJ
-
-
Dij 12
22:00
2CA
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 29/11 Div 19:45 JESÚS, MARIA I JOSEP 10 - 5 CP SANT CELONI A
12 30/11 Dis 15:30 HC SANT JUST A 3 - 4 CH SANTA PERPÈTUA A
12 01/12 Diu 15:30 CP VOLTREGÀ C 6 - 12 JESÚS, MARIA I JOSEP
12 01/12 Diu 12:15 CP CORBERA A 3 - 6 CH JUNEDA A
ALEVINS Eliminatòries
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Diu 0:00 CH LLORET B 0 - 1 ALCAÑIZ CP Translop
1 01/12 Diu 0:00 UEH BARBERÀ A - CH RIPOLLET
1 01/12 Diu 9:30 HC SFERIC 1 - 14 CP VIC B
1 01/12 Diu 9:45 HC SENTMENAT C 3 - 4 HC PIERA
1 01/12 Diu 9:45 CP MANLLEU D 6 - 13 CP VIC D
1 30/11 Dis 10:00 CH VILA-SECA B 1 - 4 CH JUNEDA B
1 30/11 Dis 10:30 E MARISTES ST JOAN 4 - 8 CP TORRELLES B
1 01/12 Diu 10:45 UE LA GARRIGA C 2 - 6 HC RIPOLL
1 01/12 Diu 10:45 HC VALLS B 0 - 13 CP VILAFRANCA Capital del Vi B
1 01/12 Diu 11:00 CP SANT JOSEP BADALONA 1 - 9 CH SANTA PERPÈTUA D
1 01/12 Diu 11:30 CH JUNEDA C 10 - 1 UE LA GARRIGA B
1 30/11 Dis 11:45 CE VENDRELL B 2 - 14 CP RIUDOMS A
1 30/11 Dis 12:00 HC MONTBUI B 2 - 6 FC MARTINENC A
1 30/11 Dis 12:00 CH LES FRANQUESES B 8 - 5 REUS DEPORTIU C
1 01/12 Diu 12:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C 1 - 6 UEH BARBERÀ B
1 01/12 Diu 12:00 CH LES FRANQUESES A 0 - 11 CP VIC E
1 01/12 Diu 12:30 CP RIUDEBITLLES 2 - 10 JESUÏTES SARRIÀ
1 30/11 Dis 12:45 LA SALLE BONANOVA 0 - 6 HC PALAU PLEGAMANS D
1 30/11 Dis 13:00 CHP SANT FELIU B 4 - 6 HC SENTMENAT B
1 30/11 Dis 13:00 CLUB OLESA PATÍ B 5 - 1 CP RODA
1 01/12 Diu 13:00 HC ALPICAT B 1 - 8 CP MANRESA
1 01/12 Diu 13:15 CAMBRILS CH B 0 - 13 CHP SANT FELIU A
1 30/11 Dis 13:30 CALDES Recam Làser E 5 - 5 CP RIUDOMS B
1 30/11 Dis 14:00 CP CENTELLES B 2 - 9 CP JONQUERENC B
1 30/11 Dis 14:15 CHP MARTORELL 4 - 6 UE HORTA C
1 30/11 Dis 15:00 CP SANT CELONI C 2 - 10 FD CASSANENC
1 30/11 Dis 15:00 CP MONJOS B 8 - 7 FC MARTINENC B
1 30/11 Dis 15:00 CEH SABADELL 12 - 9 CP JONQUERENC A
1 30/11 Dis 15:00 JESUÏTES CASP 1 - 11 CP VIC C
1 30/11 Dis 15:30 CP CALAFELL A 6 - 3 CH SANTA PERPÈTUA B
1 30/11 Dis 15:30 VILASSAR HC B 15 - 6 CLUB OLESA PATÍ A
1 01/12 Diu 15:45 PHC SANT CUGAT D 5 - 8 CH SANTA PERPÈTUA C
1 01/12 Diu 16:30 IGUALADA HC C 10 - 4 FC MARTINENC C
1 30/11 Dis 17:00 CP BLANES ATLÈTIC 1 - 5 HC ALPICAT A
1 01/12 Diu 17:00 LLEIDA LLISTA 4 - 4 TARREGA HPC
1 30/11 Dis 18:30 CP MASQUEFA 1 - 7 CH CLARET
1 30/11 Dis 18:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D 2 - 19 HC MONTBUI A
1 30/11 Dis 19:00 HC SALT B 4 - 11 HC SANT JUST B
1 30/11 Dis 19:45 CP CALAFELL B 7 - 5 CP TORDERA
1 29/11 Div 21:15 CP SITGES Atebion.es 3 - 13 CHP AMPOSTA
BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 30/11 Dis 9:30 HC PALAU PLEGAMANS A 7 - 2 CALDES Recam Làser C
10 01/12 Diu 16:30 CP TORRELLES 6 - 1 UE HORTA A
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 30/11 Dis 10:30 HC SENTMENAT A 2 - 1 HC SANT JUST A
4 30/11 Dis 10:30 CP SANT JOSEP BADALONA 1 - 2 CHP BIGUES I RIELLS A
4 30/11 Dis 13:00 PHC SANT CUGAT A 3 - 0 HF SANT JOSEP SS B
4 30/11 Dis 16:00 CT BARCINO A 3 - 0 CP SANT RAMON B
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 30/11 Dis 11:30 CHP SANT FELIU B 2 - 2 HC SANT JUST B
4 30/11 Dis 11:00 CH LES FRANQUESES A 3 - 3 CP CORBERA A
4 01/12 Diu 10:00 CH RIPOLLET C 1 - 2 CP TORDERA B
4 01/12 Diu 12:00 SEK-CATALUNYA 3 - 2 CH RIPOLLET B
4 30/11 Dis 15:00 CP CENTELLES 1 - 2 JESUÏTES SARRIÀ
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
4 30/11 Dis 9:30 CP VILANOVA B 2 - 2 HC MONTBUI
4 01/12 Diu 11:00 HC PIERA B 0 - 3 CHP MARTORELL
4 30/11 Dis 11:30 CP MASQUEFA C 2 - 2 HC PIERA A
4 30/11 Dis 18:00 CH CLARET B 3 - 1 PHC SANT CUGAT F
BENJAMÍ PLATA_ELIMINATÒRIA
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Diu 10:15 CP RIUDEBITLLES 4 - 2 CP MALGRAT Abaden
1 30/11 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B 0 - 6 CE NOIA Freixenet B
1 01/12 Diu 11:30 CEH SABADELL 2 - 2 VILASSAR HC A
1 01/12 Diu 12:00 UE LA GARRIGA C 11 - 2 CE CORNELLÀ
1 01/12 Diu 16:10 CHP SANT FELIU B 5 - 16 CLUB OLESA PATÍ B
1 30/11 Dis 16:15 CP RODA B 2 - 6 CP CENTELLES
1 30/11 Dis 17:00 CT BARCINO 5 - 8 CP CORBERA B
1 30/11 Dis 18:00 CP MONJOS 11 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
1 30/11 Dis 18:00 CP FOLGUEROLES 0 - 2 CE TORRELAVIT
1 30/11 Dis 19:00 CH PRAT B 0 - 12 CHP MARTORELL
1 30/11 Dis 19:00 CHP SANT FELIU A 3 - 7 CP SANT RAMON A
1 30/11 Dis 19:15 CERDANYOLA CH C 1 - 4 HC SANT JUST B
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 30/11 Dis 15:00 CH CLARET 1 - 11 CP MANRESA
11 30/11 Dis 15:45 PHC SANT CUGAT 1 - 2 HC SANT JUST
11 01/12 Diu 17:00 FC MARTINENC 4 - 0 CPI LA SAGRERA
11 30/11 Dis 11:30 CERDANYOLA CH 5 - 2 IGUALADA FEMENI HCP A
12 01/12 Diu 10:45 IGUALADA FEMENI HCP A 8 - 0 PHC SANT CUGAT
11 01/12 Diu 11:30 CP RIUDEBITLLES 3 - 9 HC PALAU PLEGAMANS B
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 01/12 Diu 12:00 HC ALPICAT 6 - 5 CE VENDRELL
11 01/12 Diu 16:00 FC MARTINENC 0 - 4 PHC SANT CUGAT
11 01/12 Diu 14:00 CP TORRELLES 4 - 1 HC SANT JUST
11 30/11 Dis 12:30 CERDANYOLA CH 5 - 2 CH VILA-SANA
11 30/11 Dis 10:00 CH CLARET 12 - 0 CP MANRESA
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/11 Dis 16:00 CERDANYOLA CH B 2 - 3 HC SANT JUST A
12 30/11 Dis 19:30 CERDANYOLA CH A 2 - 5 CP VOLTREGÀ A
12 30/11 Dis 11:00 UE LA GARRIGA A 7 - 8 CP TORRELLES A
INFANTILS Eliminatòries
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Diu 0:00 HC PIERA B 0 - 1 CP MALGRAT Abaden
1 01/12 Diu 0:00 CP MASQUEFA 1 - 0 CP BREDA
1 01/12 Diu 10:00 MOLLETHC 4 - 8 VILASSAR HC A
1 01/12 Diu 10:00 CEH SABADELL 0 - 2 HC SANT JUST B
1 30/11 Dis 10:30 CP VILANOVA C 5 - 8 HC SFERIC
1 30/11 Dis 10:30 CHP SANT FELIU 10 - 3 CH NAVARCLES
1 30/11 Dis 11:00 TARREGA HPC 5 - 8 HC MONTBUI
1 30/11 Dis 11:00 CP MANRESA A 2 - 4 HC ALPICAT
1 30/11 Dis 11:30 CP SANT JOSEP BADALONA B 0 - 15 CALDES Recam Làser D
1 01/12 Diu 11:45 FC MARTINENC B 0 - 10 CAPELLADES HC
1 01/12 Diu 12:00 CP RODA B 3 - 11 CLUB OLESA PATÍ
1 01/12 Diu 12:30 CP JONQUERENC 3 - 6 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
1 01/12 Diu 12:45 CH JUNEDA C 7 - 2 FD CASSANENC
1 01/12 Diu 13:00 FC MARTINENC A 2 - 5 CPI LA SAGRERA B
1 30/11 Dis 14:00 CP CALAFELL B 3 - 14 HC RIPOLL
1 01/12 Diu 15:30 CHP MARTORELL 3 - 1 JESUÏTES SARRIÀ
1 30/11 Dis 15:45 GIRONA CH C 1 - 5 CP TORDERA B
1 30/11 Dis 15:45 CH VILA-SECA B 3 - 3 PHC SANT CUGAT C
1 30/11 Dis 16:00 CP MONJOS 0 - 14 CN REUS PLOMS B
1 01/12 Diu 16:00 SH CASAL L`ESPLUGA 10 - 2 HC CASTELLAR
1 30/11 Dis 16:45 UE LA GARRIGA B 2 - 6 CP RODA A
1 30/11 Dis 17:00 CE VENDRELL B 4 - 4 CH OLOT B
1 30/11 Dis 17:15 CH SANTA PERPÈTUA B 10 - 1 CP MANLLEU C
1 30/11 Dis 17:30 HP TONA 6 - 5 G.E. i E.G. B
1 30/11 Dis 17:30 CH LLORET 8 - 6 CH CLARET B
1 01/12 Diu 17:30 CP TORRELLES C 2 - 2 ANDORRA HC
1 30/11 Dis 18:00 CT BARCINO A 9 - 3 CP TARADELL C
1 01/12 Diu 18:00 CP MANRESA B 0 - 7 HC PALAU PLEGAMANS C
1 01/12 Diu 18:00 CP VIC B 3 - 1 VILASSAR HC B
1 01/12 Diu 18:30 CHP BIGUES I RIELLS B 3 - 6 HC SENTMENAT B
1 01/12 Diu 18:45 CP TORRELLES B 6 - 2 HC SANT JUST C
1 30/11 Dis 19:00 CP SANT CELONI 3 - 8 CP VIC C
1 30/11 Dis 19:00 CH MOLLERUSSA Previntegral B 4 - 8 CE NOIA Freixenet C
1 30/11 Dis 19:15 CT BARCINO B 0 - 10 CP CALDES MALAVELLA
1 30/11 Dis 19:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D 1 - 4 CH RIPOLLET
1 29/11 Div 20:00 CP SANT JOSEP BADALONA A 7 - 0 LA SALLE BONANOVA
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 30/11 Dis 12:00 HC SANT JUST 4 - 3 CP TARADELL
12 29/11 Div 21:30 HC SANT JUST 4 - 2 CE VENDRELL A
12 01/12 Diu 11:00 CH SANTA PERPÈTUA 4 - 6 HC SENTMENAT B
12 30/11 Dis 15:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 4 - 4 HC CASTELLAR
12 29/11 Div 21:00 CP TARADELL 0 - 13 BARÇA
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 01/12 Diu 10:00 CHP BIGUES I RIELLS 1 - 9 CE ARENYS DE MUNT A
13 30/11 Dis 14:30 CE ARENYS DE MUNT A 10 - 1 HC SANT JUST A
10 29/11 Div 21:30 UE HORTA A 5 - 2 HC SANT JUST A
12 30/11 Dis 17:30 UE HORTA A 6 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
12 30/11 Dis 18:30 CP MONJOS 2 - 3 CN REUS PLOMS
JUVENILS Eliminatòries
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Diu 0:00 CP BREDA 0 - 1 CP TORRELLES
1 01/12 Diu 9:00 CH MATARÓ B 3 - 10 CH OLOT C
1 01/12 Diu 10:00 CP TARADELL B 4 - 0 CP MANRESA
1 30/11 Dis 10:45 CP SANT RAMON 4 - 4 CP TORDERA C
1 01/12 Diu 10:45 HC SFERIC 2 - 4 CALDES Recam Làser C
1 30/11 Dis 11:30 CH VILA-SECA 12 - 1 CH OLOT B
1 01/12 Diu 12:00 MOLLETHC 4 - 7 CP CUBELLES
1 01/12 Diu 12:00 CAMBRILS CH 6 - 0 GIRONA CH B
1 01/12 Diu 12:45 CH CLARET 2 - 7 CP CALAFELL
1 30/11 Dis 12:55 CEH SABADELL 0 - 6 ANDORRA HC
1 01/12 Diu 13:00 CE VENDRELL B 1 - 1 CP MASQUEFA
1 01/12 Diu 13:00 CHP AMPOSTA 3 - 2 CP RODA
1 30/11 Dis 14:15 VILASSAR HC 1 - 8 HP TONA
1 01/12 Diu 17:20 CHP SANT FELIU 6 - 3 UE LA GARRIGA
1 30/11 Dis 18:00 PHC SANT CUGAT C 2 - 6 HC SANT JUST B
1 01/12 Diu 18:15 LLEIDA LLISTA B 4 - 6 HOQUEI FIGUERES
1 30/11 Dis 18:30 ALCAÑIZ CP Translop 1 - 9 HC ALPICAT
1 30/11 Dis 19:00 UE HORTA B 2 - 7 CERDANYOLA CH B
1 30/11 Dis 20:15 HC SENTMENAT C 0 - 11 G.E. i E.G. C
1 30/11 Dis 20:15 HC SALT 2 - 3 CH RIPOLLET
1 29/11 Div 21:15 CERDANYOLA CH C 3 - 8 FD CASSANENC
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 01/12 Diu 17:00 HC SANT JUST 6 - 2 CEH SABADELL
9 01/12 Diu 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 2 - 3 HC SENTMENAT
9 01/12 Diu 12:45 CP VILAFRANCA Capital del Vi 6 - 4 VILASSAR HC
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/11 Dis 16:50 HC SANT JUST 14 - 2 SH CASAL L`ESPLUGA
12 01/12 Diu 13:15 CP VILANOVA 5 - 3 CERDANYOLA CH
12 01/12 Diu 18:30 RIBES CP 4 - 3 CP SITGES Regarsa.com
12 01/12 Diu 11:00 CH RIPOLLET 1 - 5 CH VILA-SECA
13 03/12 Dim 21:00 MOLINS DE REI 2015 11 - 9 CP VILAFRANCA Capital del Vi
12 30/11 Dis 19:45 CP RIUDEBITLLES 1 - 2 CHP AMPOSTA
12 30/11 Dis 20:00 CAMBRILS CH 4 - 2 CP CUBELLES
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 01/12 Diu 13:00 HC SANT JUST B 5 - 0 CH MOLLERUSSA Previntegral
11 30/11 Dis 20:00 CP MASQUEFA 3 - 1 LLEIDA LLISTA
11 30/11 Dis 16:30 CAPELLADES HC 2 - 7 CP VILANOVA
11 30/11 Dis 19:00 HC MONTBUI 4 - 7 IGUALADA HC
11 01/12 Diu 19:45 CH JUNEDA - CP CALAFELL
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 30/11 Dis 11:15 CH CLARET 3 - 4 CT BARCINO
11 01/12 Diu 14:00 FC MARTINENC 2 - 5 CERDANYOLA CH
11 30/11 Dis 18:45 HC SENTMENAT 5 - 4 MOLLETHC
11 01/12 Diu 15:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 3 - 6 SD ESPANYOL
11 01/12 Diu 12:30 UEH BARBERÀ 9 - 1 HC CASTELLAR
11 01/12 Diu 12:30 UE HORTA 5 - 6 HC SANT JUST A

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net