CPR
HCSJ
7
6
finalitzat
+info
Inf B
CEAM
HCSJ
3
1
finalitzat
+info
Ale C
HCSJ
HS
-
-
Dij 13
20:30
Inf A
HCSJ
CPV
4
2
finalitzat
+info
Juv
HCSJ
GEIEG
5
4
finalitzat
+info
NCA
CHLL
HCSJ
2
4
finalitzat
+info
2CA B
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
BCN PB-INICIACIÓ_GRUP 11
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 01/12 Dis 09:00 JESÚS, MARIA I JOSEP A 3 - 0 HC PALAU PLEGAMANS F
10 01/12 Dis 09:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 0 - 3 HC SANT JUST
EC1 JÚNIORS Eliminatòries Copa
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Dis 19:15 HC SANT JUST A 4 - 3 CH SANTA PERPÈTUA
EC14 INFANTILS Eliminatòries Copa
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 02/12 Diu 10:00 CP CUBELLES 11 - 6 HC SANT JUST B
EC15 ALEVINS Eliminatòries Copa
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 02/12 Diu 17:15 SHUM Frit Ravich 9 - 1 HC SANT JUST C
Eliminatòries BENJAMINS (BCN)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Dis 16:15 UE HORTA B 0 - 10 CALDES Recam Làser A
1 01/12 Dis 15:30 CH MATARÓ B 1 - 9 HC PALAU PLEGAMANS A
1 01/12 Dis 12:45 CH CLARET 0 - 10 CP MANLLEU A
1 01/12 Dis 09:00 HC PALAU PLEGAMANS D 0 - 10 PHC SANT CUGAT A
1 02/12 Diu 12:00 HC SANT JUST A 1 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 01/12 Dis 12:30 CP SANT RAMON A 1 - 4 CP VILANOVA C
1 02/12 Diu 17:15 MOLINS DE REI 2015 0 - 10 CP CORBERA A
1 02/12 Diu 10:15 CE ARENYS DE MUNT A 1 - 5 CAPELLADES HC A
1 30/11 Div 21:15 UE LA GARRIGA B 2 - 10 CP MONJOS A
1 02/12 Diu 12:15 UE LA GARRIGA A 3 - 3 CH MATARÓ A
1 01/12 Dis 15:30 CP TORDERA 4 - 9 HF SANT JOSEP SS A
1 01/12 Dis 13:45 CE NOIA Freixenet B 2 - 11 UE HORTA C
1 02/12 Diu 15:00 FC MARTINENC A 2 - 5 HF SANT JOSEP SS C
1 02/12 Diu 16:30 CALDES Recam Làser C 5 - 3 HC PALAU PLEGAMANS B
1 02/12 Diu 11:00 CP CORBERA B 0 - 9 CP CENTELLES A
1 02/12 Diu 18:00 HC CASTELLAR 0 - 8 IGUALADA HC A
1 01/12 Dis 18:45 HC PALAU PLEGAMANS C 3 - 1 CP VILANOVA D
1 02/12 Diu 13:45 CH ARENYS DE MAR Vialser 0 - 1 CP VILANOVA B
1 01/12 Dis 18:00 CP SANT CELONI A 0 - 5 CALDES Recam Làser D
1 01/12 Dis 11:30 CP SANT RAMON B 2 - 9 IGUALADA HC B
1 01/12 Dis 12:00 CP VIC B 0 - 10 CERDANYOLA CH A
1 01/12 Dis 16:00 CP TARADELL 1 - 11 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
1 02/12 Diu 10:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 0 - 8 CP VILANOVA A
1 02/12 Diu 10:45 CH SANTA PERPÈTUA C 0 - 10 CE NOIA Freixenet A
1 02/12 Diu 19:00 CP MANLLEU B 1 - 4 CP VOLTREGÀ A
1 01/12 Dis 11:30 HC MONTBUI A 0 - 9 HC SENTMENAT A
1 01/12 Dis 13:00 CP VIC A 7 - 1 UE HORTA A
1 02/12 Diu 18:00 CP MANLLEU C 1 - 7 CP MALGRAT
1 01/12 Dis 16:30 IGUALADA HC C 3 - 9 CP TORRELLES
1 02/12 Diu 11:00 CERDANYOLA CH B 1 - 3 VILASSAR HC A
1 01/12 Dis 16:00 CHP SANT FELIU A 2 - 2 PHC SANT CUGAT B
1 02/12 Diu 11:30 CP VOLTREGÀ B 4 - 5 RIBES CP A
Eliminatòries PREBENJAMINS (BCN)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Dis 10:00 CP SANT RAMON B 0 - 3 CP VOLTREGÀ A
1 01/12 Dis 17:00 CP SANT CELONI A 0 - 3 CALDES Recam Làser A
1 02/12 Diu 16:00 MOLINS DE REI 2015 0 - 3 CLUB OLESA PATÍ A
1 01/12 Dis 13:30 HC PALAU PLEGAMANS D 2 - 2 HC PIERA A
1 02/12 Diu 13:45 CE CORNELLÀ 0 - 3 IGUALADA HC A
1 01/12 Dis 10:00 PHC SANT CUGAT B 1 - 3 CP VILANOVA C
1 01/12 Dis 17:30 CP MANRESA A 0 - 3 CP VILANOVA A
1 01/12 Dis 15:00 CP CENTELLES 2 - 3 CP TORDERA B
1 01/12 Dis 11:00 PHC SANT CUGAT A 0 - 3 UEH BARBERÀ
1 02/12 Diu 11:00 CP RIUDEBITLLES 0 - 3 UE LA GARRIGA A
1 01/12 Dis 09:00 CP SANT RAMON A 0 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 02/12 Diu 10:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 2 - 2 CP MANLLEU A
1 02/12 Diu 15:30 CH MATARÓ A 2 - 2 CP SITGES
1 01/12 Dis 19:00 CP RODA A 0 - 3 CP VIC A
1 02/12 Diu 09:00 UE HORTA B 1 - 2 CALDES Recam Làser C
1 01/12 Dis 12:00 CE TORRELAVIT 2 - 3 CALDES Recam Làser B
1 01/12 Dis 14:30 CH MATARÓ B 0 - 3 JESÚS, MARIA I JOSEP A
1 02/12 Diu 10:30 CP VOLTREGÀ B 3 - 0 CH ARENYS DE MAR Vialser A
1 01/12 Dis 10:00 CP VILANOVA B 0 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
1 01/12 Dis 16:30 CP FOLGUEROLES 0 - 3 CP TORDERA A
1 02/12 Diu 18:00 IGUALADA HC B 0 - 3 HC PALAU PLEGAMANS A
1 01/12 Dis 18:00 CH SANTA PERPÈTUA A 1 - 2 CH PRAT A
1 01/12 Dis 10:30 HC MONTBUI A 1 - 2 HC SANT JUST A
1 02/12 Diu 12:45 CH RIPOLLET 1 - 3 CE ARENYS DE MUNT B
1 02/12 Diu 18:00 CP TARADELL A 1 - 3 CP TORRELLES
1 01/12 Dis 16:00 CH CLARET A 0 - 3 CHP SANT FELIU A
1 01/12 Dis 11:00 CP VIC C 1 - 3 CP CORBERA A
1 30/11 Div 20:00 HC CASTELLAR A 2 - 2 CE ARENYS DE MUNT A
1 01/12 Dis 09:30 CPI LA SAGRERA B 0 - 3 FC MARTINENC A
1 01/12 Dis 11:00 HF SANT JOSEP SS B 1 - 2 JESUÏTES SARRIÀ A
1 01/12 Dis 10:00 CAPELLADES HC A 1 - 3 CE NOIA Freixenet A
1 01/12 Dis 15:30 CERDANYOLA CH A 1 - 2 CP VIC B
EP ALEVINS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Dis 18:00 HC SANT JUST B 1 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
1 01/12 Dis 15:30 HC RIPOLL 3 - 5 GIRONA Citylift CH C
1 02/12 Diu 11:00 CH CLARET B 5 - 12 CH JUNEDA D
1 01/12 Dis 09:00 CP SANT RAMON B 2 - 6 PHC SANT CUGAT A
1 02/12 Diu 17:00 FD CASSANENC A 0 - 10 CALDES Recam Làser A
1 01/12 Dis 10:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 6 - 5 CPI LA SAGRERA A
1 02/12 Diu 15:30 CP TORRELLES C 3 - 5 CH JUNEDA A
1 01/12 Dis 18:00 CP CALDES MALAVELLA 1 - 8 HC PALAU PLEGAMANS A
1 01/12 Dis 19:30 CALDES Recam Làser B 1 - 4 HC SANT JUST A
1 02/12 Diu 12:15 CH CLARET A 5 - 6 HC PALAU PLEGAMANS B
1 01/12 Dis 18:15 CALDES Recam Làser C 2 - 8 CP TORDERA A
1 01/12 Dis 09:45 CE NOIA Freixenet A 8 - 2 CH MATARÓ
1 01/12 Dis 16:00 TARREGA HPC 2 - 12 CP VILANOVA A
1 02/12 Diu 11:00 UE LA GARRIGA B 0 - 8 CP VOLTREGÀ A
1 02/12 Diu 11:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 1 - 6 CPH OLOT A
1 01/12 Dis 11:00 CP BLANES ATLÈTIC A 0 - 10 CP VIC A
1 02/12 Diu 12:00 CP RIUDOMS 5 - 4 CP SANT CELONI
1 02/12 Diu 12:00 UEH BARBERÀ 4 - 5 CP CALAFELL A
1 30/11 Div 20:00 CERDANYOLA CH B 2 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 01/12 Dis 15:00 IGUALADA HC A 0 - 3 CERDANYOLA CH A
1 01/12 Dis 15:45 HC SENTMENAT A 1 - 5 IGUALADA HC B
1 01/12 Dis 13:00 VILASSAR HC A 4 - 4 GIRONA Citylift CH A
1 01/12 Dis 13:00 HC SENTMENAT B 1 - 11 CP MANLLEU A
1 02/12 Diu 17:00 HOQUEI FIGUERES A 4 - 5 CE ARENYS DE MUNT A
1 01/12 Dis 20:00 CE VENDRELL A 1 - 6 G.E. i E.G. A
1 01/12 Dis 17:30 IGUALADA HC C 4 - 3 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
1 01/12 Dis 13:00 LA SALLE BONANOVA 1 - 11 BARÇA Lassa
1 02/12 Diu 19:00 CH JUNEDA B 1 - 3 REUS DEPORTIU A
1 01/12 Dis 11:15 CAPELLADES HC 2 - 8 CP VOLTREGÀ D
1 01/12 Dis 19:00 HOQUEI BANYOLES A 1 - 8 CH MOLLERUSSA Previntegral A
1 01/12 Dis 19:30 CP TARADELL B 2 - 2 CP VOLTREGÀ B
1 02/12 Diu 12:15 CT BARCINO A 3 - 8 PHC SANT CUGAT B
EP INFANTILS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 30/11 Div 20:00 CE ARENYS DE MUNT B 1 - 4 CH JUNEDA A
1 02/12 Diu 12:30 CH ARENYS DE MAR Vialser 3 - 8 HC SENTMENAT A
1 02/12 Diu 11:00 CP MANLLEU B 1 - 6 CPI LA SAGRERA
1 02/12 Diu 12:00 HF SANT JOSEP SS 1 - 1 CERDANYOLA CH B
1 02/12 Diu 19:45 LLEIDA LLISTA A 0 - 13 CP MANLLEU A
1 02/12 Diu 12:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 2 - 6 CP TORDERA B
1 02/12 Diu 16:45 CP JONQUERENC 1 - 4 CP VOLTREGÀ C
1 02/12 Diu 19:30 CP TORDERA D 3 - 3 CPH OLOT A
1 01/12 Dis 19:00 UE HORTA A 0 - 6 REUS DEPORTIU
1 02/12 Diu 19:00 HC CASTELLAR 4 - 3 CAPELLADES HC
1 01/12 Dis 12:00 CP MONJOS 0 - 15 CE ARENYS DE MUNT A
1 01/12 Dis 18:30 CAMBRILS CH 3 - 8 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 01/12 Dis 17:30 GIRONA Citylift CH A 1 - 7 BARÇA Lassa
1 02/12 Diu 16:00 SHUM Frit Ravich B 0 - 10 G.E. i E.G. C
1 01/12 Dis 19:30 SD ESPANYOL 0 - 1 CALDES Recam Làser A
1 02/12 Diu 12:00 CH SANTA PERPÈTUA 1 - 10 CALDES Recam Làser B
1 01/12 Dis 15:30 CP SANT CELONI 1 - 9 CP VILANOVA A
1 02/12 Diu 18:00 CP TORDERA C 0 - 16 CP VOLTREGÀ B
1 01/12 Dis 20:45 ANDORRA HC 0 - 4 IGUALADA HC A
1 30/11 Div 21:30 PHC SANT CUGAT A 3 - 1 CP VIC A
1 02/12 Diu 18:30 FD CASSANENC 4 - 2 CH MATARÓ B
1 01/12 Dis 11:30 CPH OLOT C 2 - 2 HC PALAU PLEGAMANS
1 02/12 Diu 11:30 CH RIPOLLET 1 - 11 CH JUNEDA C
1 01/12 Dis 19:30 CERDANYOLA CH C 0 - 12 CP VOLTREGÀ A
1 02/12 Diu 11:00 G.E. i E.G. A 0 - 8 G.E. i E.G. B
1 02/12 Diu 19:00 CP TARADELL A 3 - 7 CP TORDERA A
1 02/12 Diu 12:45 CHP BIGUES I RIELLS 1 - 0 HC SENTMENAT C
1 30/11 Div 21:15 CERDANYOLA CH A 3 - 3 CE VENDRELL A
1 02/12 Diu 17:00 CH PALAFRUGELL A 4 - 2 CE NOIA Freixenet A
1 01/12 Dis 12:45 CP VIC B 3 - 2 IGUALADA HC B
1 02/12 Diu 12:00 CN REUS PLOMS 2 - 4 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
1 01/12 Dis 13:45 HC SFERIC 1 - 6 HC SANT JUST A
EP JÚNIORS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 30/11 Div 21:45 SHUM Frit Ravich A 2 - 3 CP VIC B
1 30/11 Div 21:15 IGUALADA HC 8 - 5 CERDANYOLA CH
1 01/12 Dis 17:30 SD ESPANYOL 1 - 6 CP VOLTREGÀ
1 01/12 Dis 19:00 CH VILA-SECA 1 - 4 CP VILAFRANCA Capital del Vi
1 30/11 Div 22:00 HC SENTMENAT 7 - 3 G.E. i E.G.
1 02/12 Diu 11:30 FC MARTINENC A 2 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 30/11 Div 20:15 SHUM Frit Ravich B 0 - 8 LLEIDA LLISTA A
1 01/12 Dis 15:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 0 - 6 CH MATARÓ
EP JUVENILS Eliminatòries Preferent
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1 01/12 Dis 16:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 0 - 3 SHUM Frit Ravich
1 02/12 Diu 16:00 MOLLETHC 4 - 6 HC PIERA
1 02/12 Diu 11:15 CALDES Recam Làser A 3 - 2 HC MONTBUI A
1 01/12 Dis 18:00 CERDANYOLA CH C 1 - 16 HC SENTMENAT B
1 02/12 Diu 12:15 CP VILANOVA 2 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
1 02/12 Diu 11:30 CP CUBELLES A 4 - 6 UE HORTA A
1 01/12 Dis 13:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B 1 - 10 CH LLORET B
1 02/12 Diu 12:30 CH MATARÓ B 1 - 3 CP VIC C
1 02/12 Diu 13:15 CP RIUDOMS 2 - 4 CALDES Recam Làser B
1 02/12 Diu 12:15 CP MANLLEU B 2 - 1 CP VILAFRANCA Capital del Vi A
1 02/12 Diu 19:00 IGUALADA HC B 2 - 7 HC SENTMENAT A
1 02/12 Diu 11:30 LLEIDA LLISTA B 2 - 11 REUS DEPORTIU
1 02/12 Diu 10:30 CP SANT CELONI 0 - 10 HC SENTMENAT D
1 02/12 Diu 15:30 CH PALAFRUGELL 2 - 5 CP MANLLEU C
1 01/12 Dis 19:45 PHC SANT CUGAT B 2 - 3 CH LLORET A
1 01/12 Dis 14:15 CP VIC B 1 - 6 IGUALADA HC A
1 02/12 Diu 18:30 HC SENTMENAT C 2 - 11 HC ALPICAT
1 02/12 Diu 12:30 CERDANYOLA CH A 3 - 0 CE ARENYS DE MUNT B
1 01/12 Dis 12:15 CH SANTA PERPÈTUA 3 - 4 G.E. i E.G. A
1 02/12 Diu 16:45 CH MATARÓ A 4 - 7 CE VENDRELL A
1 01/12 Dis 16:00 CE NOIA Freixenet B 2 - 5 CE NOIA Freixenet C
1 01/12 Dis 16:15 PHC SANT CUGAT A 5 - 2 CH RIPOLLET
1 01/12 Dis 19:00 CP JONQUERENC 3 - 1 CH VILA-SECA A
1 02/12 Diu 19:00 CALDES Recam Làser C 2 - 2 CP VOLTREGÀ
FEM14 - Grup 3
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 01/12 Dis 12:00 HC SANT JUST 9 - 5 FC MARTINENC
10 01/12 Dis 11:15 CH CLARET 6 - 6 CERDANYOLA CH
10 02/12 Diu 12:00 IGUALADA FEMENI HCP B 2 - 4 PHC SANT CUGAT
JUVENIL PREFERENT (Grup A)
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
13 05/12 Dim 21:00 BARÇA Lassa 9 - 4 CH JUNEDA-LLEIDA A
13 05/12 Dim 20:45 CP VIC A 1 - 3 CE ARENYS DE MUNT A
13 02/12 Diu 18:15 CE NOIA Freixenet A 4 - 4 HC SANT JUST
13 01/12 Dis 18:30 CH CADI 3 - 2 CP MANLLEU A
MINIFEM - Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 01/12 Dis 15:00 HC SANT JUST 1 - 3 CHP SANT FELIU
10 01/12 Dis 16:30 UE LA GARRIGA 3 - 0 CH CLARET
NACIONAL CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 02/12 Diu 16:05 CH JUNEDA-LLEIDA 3 - 3 HC SENTMENAT
12 01/12 Dis 19:30 HC PIERA 4 - 3 RIPOLLET Serveis Immobiliaris
12 02/12 Diu 19:30 CE NOIA Freixenet 9 - 2 CP FOLGUEROLES
12 30/11 Div 21:45 CN REUS PLOMS 3 - 4 CPH OLOT
13 06/12 Dij 16:15 HC SENTMENAT 4 - 7 CE NOIA Freixenet
13 05/12 Dim 21:30 CP FOLGUEROLES 5 - 3 CN REUS PLOMS
NACIONAL CATALANA - Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/11 Div 20:45 CH VILA-SECA 3 - 5 CALDES Recam Làser
12 01/12 Dis 20:00 G.E. i E.G. 5 - 2 CP MANLLEU
12 02/12 Diu 12:00 SHUM Frit Ravich 1 - 5 CAPELLADES HC
12 30/11 Div 21:55 CERDANYOLA CH 4 - 4 HC SANT JUST
13 06/12 Dij 21:30 CAPELLADES HC 1 - 2 CH VILA-SECA
SEGONA CATALANA - Grup A
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 30/11 Div 21:00 CH CASTELLET 5 - 2 HC PALAU PLEGAMANS
12 01/12 Dis 13:15 HC SANT JUST B 7 - 0 CERDANYOLA CH B
12 30/11 Div 21:15 VILASSAR HC 6 - 2 HC SFERIC
12 02/12 Diu 12:00 FD CASSANENC 5 - 4 CH LLORET
12 02/12 Diu 19:00 MOLINS DE REI 2015 4 - 5 UEH BARBERÀ B
12 01/12 Dis 19:00 MOLLETHC A 2 - 2 CALDES Recam Làser
12 01/12 Dis 16:00 CP CENTELLES 8 - 2 CH SANTA PERPÈTUA
13 01/12 Dis 19:30 HC SFERIC 1 - 4 CH CASTELLET
SEGONA CATALANA - Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
12 02/12 Diu 13:15 HC SANT JUST A 6 - 1 JESÚS, MARIA I JOSEP
12 01/12 Dis 19:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou 2 - 1 CT BARCINO
12 02/12 Diu 13:15 FC MARTINENC 12 - 3 CLUB OLESA PATÍ
12 01/12 Dis 19:30 CP VILAFRANCA Capital del Vi B 2 - 5 CP MASQUEFA
12 02/12 Diu 12:30 UE HORTA 7 - 10 HC PIERA
10 01/12 Dis 20:00 JESÚS, MARIA I JOSEP 4 - 4 FC MARTINENC

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins, tant de Fecapa com de la FIRS, així com les Bases de Competició de la Temporada 17/18 i el Reglament de disciplina esportiva.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net