HCSJ
CSC
-
-
finalitzat
+info
Ale A
HCSJ
HCS
-
-
finalitzat
+info
Ale B
HCSJ
CSJB
3
0
finalitzat
+info
Pre A
HCSJ
CHR
-
-
finalitzat
+info
Pre B
HCSJ
CPM
-
-
finalitzat
+info
Pre C
HCSJ
CCH
-
-
finalitzat
+info
Ben B
FCM
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
Fem
FCM
HCSJ
-
-
Diu 15
18:00
Fem
HCSJ
CCH
-
-
finalitzat
+info
Inf A
HCSJ
CS
-
-
finalitzat
+info
Inf B
HCSJ
CPT
-
-
finalitzat
+info
Inf C
HCSJ
HCC
4
2
finalitzat
+info
Jún
HCSJ
CVCdV
-
-
finalitzat
+info
Juv A
HCSJ
PSC
-
-
Diu 15
17:30
Juv B
HCSJ
CSRc
-
-
Diu 15
13:00
2CA
HCM
HCSJ
1
5
finalitzat
+info
3CA B
CC
HCSJ
-
-
finalitzat
+info
3CA A
SELECCIONEU LA DATA DE LA JORNADA AL CALENDARI ... calendar
ALEVÍ OR Grup 12
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 24/11 Diu 11:00 CP CORBERA A 13 - 3 CP VOLTREGÀ C
11 24/11 Diu 16:00 CH JUNEDA A 8 - 2 CH SANTA PERPÈTUA A
ALEVÍ PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/11 Dis 17:30 CH CLARET 6 - 5 JESUÏTES SARRIÀ
10 23/11 Dis 16:45 HC SANT JUST B 9 - 3 FC MARTINENC C
10 23/11 Dis 12:30 LA SALLE BONANOVA 11 - 2 CP SANT JOSEP BADALONA
BCN_OR BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
9 23/11 Dis 10:10 HC SANT JUST A 10 - 0 UE HORTA A
9 24/11 Diu 10:00 CP TORRELLES 2 - 0 HC PALAU PLEGAMANS A
BCN_OR PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 23/11 Dis 11:25 HC SANT JUST A 1 - 2 CT BARCINO A
3 23/11 Dis 12:30 HF SANT JOSEP SS B 2 - 3 MOLLETHC B
3 23/11 Dis 13:00 CP SANT RAMON B 1 - 2 PHC SANT CUGAT A
3 24/11 Diu 16:00 CHP BIGUES I RIELLS A 2 - 3 HC SENTMENAT A
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/11 Dis 13:00 CP VILANOVA C 7 - 1 CH CLARET B
10 24/11 Diu 12:00 MOLINS DE REI 2015 1 - 3 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
BCN_PLATA BENJAMÍ_Grup 8
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/11 Dis 15:45 HC SANT JUST B 7 - 4 JESUÏTES SARRIÀ B
10 23/11 Dis 9:30 CPI LA SAGRERA B 4 - 5 FC MARTINENC C
BCN_PLATA PB_Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 23/11 Dis 12:30 HC SANT JUST B 1 - 3 CP CENTELLES
3 23/11 Dis 15:30 CH RIPOLLET B 2 - 2 CH LES FRANQUESES A
3 23/11 Dis 11:30 JESUÏTES SARRIÀ 3 - 0 SEK-CATALUNYA
3 23/11 Dis 11:30 CHP SANT FELIU B 0 - 0 CP TORDERA B
3 24/11 Diu 13:30 CP CORBERA A 3 - 1 CH RIPOLLET C
BCN_PLATA PB_Grup 5
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
3 23/11 Dis 18:15 HC PIERA A 1 - 3 HC SANT JUST C
3 23/11 Dis 9:30 CHP MARTORELL 2 - 2 CP MASQUEFA C
3 23/11 Dis 9:30 PHC SANT CUGAT F 0 - 3 CP VILANOVA B
3 23/11 Dis 16:30 HC MONTBUI 3 - 0 HC PIERA B
FEM11 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 22/11 Div 20:00 CPI LA SAGRERA - CH CLARET
12 23/11 Dis 13:30 CP MANRESA 1 - 7 FC MARTINENC
12 24/11 Diu 11:30 HC SANT JUST 10 - 0 CH CLARET
12 23/11 Dis 17:15 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 7 CH VILA-SANA
FEM15 Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 23/11 Dis 10:15 HC ALPICAT 2 - 0 FC MARTINENC
12 24/11 Diu 12:30 HC SANT JUST 3 - 8 CH CLARET
6 23/11 Dis 11:30 CE VENDRELL 6 - 13 CERDANYOLA CH
13 24/11 Diu 17:00 CH CLARET 7 - 5 CH VILA-SANA
INFANTIL OR Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 24/11 Diu 12:15 CP TORRELLES A 7 - 1 CERDANYOLA CH B
11 24/11 Diu 10:45 CP VOLTREGÀ A 13 - 1 UE LA GARRIGA A
11 23/11 Dis 12:30 HC PALAU PLEGAMANS B 1 - 2 CERDANYOLA CH A
INFANTIL PLATA Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 23/11 Dis 11:00 CPI LA SAGRERA B 4 - 0 FC MARTINENC B
10 24/11 Diu 12:00 CP SANT JOSEP BADALONA A 5 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou D
INFANTIL PLATA Grup 4
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 24/11 Diu 9:30 FC MARTINENC A 2 - 0 LA SALLE BONANOVA
10 23/11 Dis 12:00 CT BARCINO A 5 - 0 HC SANT JUST B
JÚNIOR OR Grup 6
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 24/11 Diu 11:15 HC CASTELLAR 6 - 9 CH SANTA PERPÈTUA
11 24/11 Diu 19:00 CE VENDRELL A 3 - 2 HC SENTMENAT B
11 24/11 Diu 19:00 BARÇA 15 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
JUVENIL OR Grup 2
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 23/11 Dis 19:00 HC SANT JUST A 3 - 0 CHP BIGUES I RIELLS
11 24/11 Diu 11:15 CP VILAFRANCA Capital del Vi A 3 - 2 CN REUS PLOMS
11 24/11 Diu 12:30 UE HORTA A 1 - 8 CE ARENYS DE MUNT A
JUVENIL PLATA Grup 7
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 24/11 Diu 17:15 HC SANT JUST B 5 - 1 HC SENTMENAT C
10 23/11 Dis 19:00 CP MASQUEFA 5 - 2 PHC SANT CUGAT C
10 24/11 Diu 18:45 HOQUEI FIGUERES 3 - 2 HC SFERIC
OK23
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
8 22/11 Div 21:00 PHC SANT CUGAT 3 - 4 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
8 23/11 Dis 18:45 HC SENTMENAT 5 - 2 CP VILAFRANCA Capital del Vi
8 23/11 Dis 13:00 VILASSAR HC 5 - 3 HC SANT JUST
SEGONA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
11 24/11 Diu 11:30 CP CUBELLES 2 - 2 CP RIUDEBITLLES
11 24/11 Diu 13:30 CERDANYOLA CH 1 - 1 CP VILAFRANCA Capital del Vi
11 24/11 Diu 18:30 SH CASAL L`ESPLUGA 4 - 1 CH RIPOLLET
11 23/11 Dis 19:30 CP SITGES Regarsa.com 2 - 1 CAMBRILS CH
11 22/11 Div 21:45 CHP AMPOSTA 4 - 4 CP VILANOVA
11 22/11 Div 21:15 CH VILA-SECA 5 - 0 RIBES CP
TERCERA CATALANA Grup B
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 22/11 Div 21:45 CH MOLLERUSSA Previntegral 11 - 5 CP MASQUEFA
10 24/11 Diu 20:00 LLEIDA LLISTA 5 - 2 CAPELLADES HC
10 24/11 Diu 13:15 CP VILANOVA 5 - 6 CH JUNEDA
10 23/11 Dis 17:30 IGUALADA HC 6 - 3 HC SANT JUST B
10 24/11 Diu 12:00 CP RIUDOMS 4 - 3 HC MONTBUI
TERCERA CATALANA Grup C
JR DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
10 24/11 Diu 18:30 HC SANT JUST A 6 - 3 HC SENTMENAT
10 24/11 Diu 12:30 HC CASTELLAR 3 - 9 FC MARTINENC
10 24/11 Diu 11:30 CERDANYOLA CH 4 - 1 CH CLARET
10 23/11 Dis 17:00 SD ESPANYOL 1 - 0 UEH BARBERÀ
10 23/11 Dis 18:30 CT BARCINO 6 - 4 UE HORTA
10 24/11 Diu 18:45 MOLLETHC 4 - 1 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div) Tel. 931 166 177
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net