Agenda Temporada - Temporada 2020/2021

octubre

JORNADA SETMANA 40
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 03/10/20 Dis 10:00 HC SANT JUST C UE HORTA
Benjamí C 03/10/20 Dis 11:00 CT BARCINO B HC SANT JUST C
Benjamí B 03/10/20 Dis 11:00 HC SANT JUST B MOLINS DE REI 2015
Fem15 03/10/20 Dis 12:00 HC SANT JUST REUS DEPORTIU Miró
Juvenil 03/10/20 Dis 12:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B HC SANT JUST
Infantil D 03/10/20 Dis 13:00 LLaring CAPELLADES HC A HC SANT JUST D
Aleví B 03/10/20 Dis 13:15 HC SANT JUST B FC MARTINENC A
Benjamí D 03/10/20 Dis 16:05 CH CLARET B HC SANT JUST D
Infantil C 03/10/20 Dis 16:15 HC SANT JUST C CH SANTA PERPÈTUA B
Aleví A 03/10/20 Dis 17:30 UE HORTA A HC SANT JUST A
Infantil B 03/10/20 Dis 17:30 HC SANT JUST B CT BARCINO A
2CAT 03/10/20 Dis 18:45 HC SANT JUST CP SITGES
Prebenjamí A 04/10/20 Diu 10:30 FC MARTINENC A HC SANT JUST A
Júnior 04/10/20 Diu 11:00 HC CASTELLAR A HC SANT JUST
Infantil A 04/10/20 Diu 11:45 HC SANT JUST A CPI LA SAGRERA A
Benjamí A 04/10/20 Diu 12:00 CH CLARET A HC SANT JUST A
1CAT 04/10/20 Diu 13:00 HC SANT JUST CH CASTELLET
Fem11 04/10/20 Diu 15:30 FC MARTINENC HC SANT JUST
Prebenjamí B 04/10/20 Diu 18:30 CP TORRELLES HC SANT JUST B
3CAT 04/10/20 Diu 20:30 FC MARTINENC HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 41
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Aleví A 10/10/20 Dis 09:30 HC SANT JUST A UE HORTA A
JORNADA SETMANA 44
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 31/10/20 Dis 10:00 HC SANT JUST C FC MARTINENC B
Prebenjamí A 31/10/20 Dis 10:00 JESÚS, MARIA I JOSEP A HC SANT JUST A
Benjamí D 31/10/20 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B HC SANT JUST D
Benjamí B 31/10/20 Dis 11:15 HC SANT JUST B CP MANRESA
Prebenjamí B 31/10/20 Dis 11:45 LA SALLE BONANOVA HC SANT JUST B
Infantil C 31/10/20 Dis 12:30 HC SANT JUST C CHP BIGUES I RIELLS
Infantil A 31/10/20 Dis 13:45 HC SANT JUST A BARÇA
Fem15 31/10/20 Dis 15:30 HC SANT JUST CP TORRELLES
Aleví A 31/10/20 Dis 15:30 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST A
3CAT 31/10/20 Dis 16:00 CH SANTA PERPÈTUA HC SANT JUST
Benjamí C 31/10/20 Dis 16:05 CH CLARET B HC SANT JUST C
Fem11 31/10/20 Dis 17:15 CH CLARET HC SANT JUST
1CAT 31/10/20 Dis 19:45 HC SANT JUST CP SITGES

novembre

JORNADA SETMANA 44
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Juvenil 01/11/20 Diu 00:00 CE NOIA Freixenet B HC SANT JUST
Júnior 01/11/20 Diu 00:00 CERDANYOLA CH HC SANT JUST
Infantil D 01/11/20 Diu 11:15 CP MONJOS HC SANT JUST D
Benjamí A 01/11/20 Diu 12:00 CP CORBERA A HC SANT JUST A
2CAT 01/11/20 Diu 13:15 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 45
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 04/11/20 Dim 21:00 SD ESPANYOL HC SANT JUST
Prebenjamí C 07/11/20 Dis 10:15 HC SANT JUST C JESÚS, MARIA I JOSEP B
Prebenjamí B 07/11/20 Dis 11:30 HC SANT JUST B CLUB OLESA PATÍ
Benjamí C 07/11/20 Dis 12:45 HC SANT JUST C JESUÏTES SARRIÀ B
Benjamí D 07/11/20 Dis 15:30 HC SANT JUST D LA SALLE BONANOVA B
Prebenjamí A 07/11/20 Dis 16:30 HC SANT JUST A CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
Infantil A 07/11/20 Dis 17:00 JESÚS, MARIA I JOSEP HC SANT JUST A
Benjamí A 07/11/20 Dis 17:45 HC SANT JUST A CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
Infantil B 07/11/20 Dis 19:00 HC SANT JUST B JESUÏTES SARRIÀ
Benjamí B 08/11/20 Diu 10:00 HC SFERIC HC SANT JUST B
Fem15 08/11/20 Diu 11:00 CP VIC B HC SANT JUST
Infantil C 08/11/20 Diu 11:45 FC MARTINENC C HC SANT JUST C
1CAT 08/11/20 Diu 13:00 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST
Aleví B 08/11/20 Diu 15:30 HC SANT JUST B PHC SANT CUGAT A
Infantil D 08/11/20 Diu 16:45 HC SANT JUST D CP MASQUEFA
Aleví A 08/11/20 Diu 18:00 HC SANT JUST A CP TORRELLES A
3CAT 08/11/20 Diu 19:45 MOLLETHC HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 46
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 13/11/20 Div 22:15 HC SANT JUST HC ESPLUGUES
Prebenjamí C 14/11/20 Dis 10:00 JESÚS, MARIA I JOSEP B HC SANT JUST C
Benjamí D 14/11/20 Dis 10:30 LA SALLE BONANOVA B HC SANT JUST D
Benjamí C 14/11/20 Dis 10:30 JESUÏTES SARRIÀ B HC SANT JUST C
Prebenjamí A 14/11/20 Dis 10:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST A
Aleví B 14/11/20 Dis 11:00 PHC SANT CUGAT A HC SANT JUST B
Infantil C 14/11/20 Dis 11:15 HC SANT JUST C FC MARTINENC C
Infantil B 14/11/20 Dis 12:30 JESUÏTES SARRIÀ HC SANT JUST B
3CAT 14/11/20 Dis 12:30 HC SANT JUST MOLLETHC
Benjamí A 14/11/20 Dis 12:45 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST A
Benjamí B 14/11/20 Dis 17:45 HC SANT JUST B HC SFERIC
Infantil D 14/11/20 Dis 18:45 CP MASQUEFA HC SANT JUST D
Fem15 15/11/20 Diu 10:30 HC SANT JUST CP VIC B
Prebenjamí B 15/11/20 Diu 11:00 CLUB OLESA PATÍ HC SANT JUST B
Infantil A 15/11/20 Diu 11:45 HC SANT JUST A JESÚS, MARIA I JOSEP
Aleví A 15/11/20 Diu 12:30 CP TORRELLES A HC SANT JUST A
1CAT 15/11/20 Diu 13:00 HC SANT JUST CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
JORNADA SETMANA 47
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 20/11/20 Div 21:30 HC ESPLUGUES HC SANT JUST
Juvenil 21/11/20 Dis 11:00 HC SANT JUST IGUALADA HC A
Prebenjamí A 21/11/20 Dis 11:15 CERDANYOLA CH HC SANT JUST A
Infantil C 21/11/20 Dis 12:15 HC SANT JUST C CP TARADELL B
Benjamí A 21/11/20 Dis 12:15 CERDANYOLA CH A HC SANT JUST A
Benjamí D 21/11/20 Dis 12:34 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C HC SANT JUST D
Benjamí C 21/11/20 Dis 13:15 LA SALLE BONANOVA B HC SANT JUST C
Aleví B 21/11/20 Dis 14:00 CH SANTA PERPÈTUA B HC SANT JUST B
Prebenjamí C 21/11/20 Dis 15:15 PHC SANT CUGAT F HC SANT JUST C
Júnior 21/11/20 Dis 18:00 HC SANT JUST PHC SANT CUGAT B
2CAT 21/11/20 Dis 19:30 HC SANT JUST FC MARTINENC
Infantil B 22/11/20 Diu 10:00 CPI LA SAGRERA B HC SANT JUST B
Prebenjamí B 22/11/20 Diu 11:00 CP CORBERA B HC SANT JUST B
Aleví A 22/11/20 Diu 12:45 FC MARTINENC B HC SANT JUST A
3CAT 22/11/20 Diu 13:00 HC SANT JUST HC SFERIC
Infantil A 22/11/20 Diu 16:00 BARÇA HC SANT JUST A
Infantil D 22/11/20 Diu 17:00 IGUALADA HC D HC SANT JUST D
JORNADA SETMANA 48
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 27/11/20 Div 22:15 HC SANT JUST SD ESPANYOL
Prebenjamí C 28/11/20 Dis 10:00 HC SANT JUST C PHC SANT CUGAT F
Prebenjamí B 28/11/20 Dis 11:00 HC SANT JUST B CP CORBERA B
Benjamí D 28/11/20 Dis 12:00 HC SANT JUST D CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
Benjamí C 28/11/20 Dis 13:00 HC SANT JUST C LA SALLE BONANOVA B
Prebenjamí A 28/11/20 Dis 15:00 HC SANT JUST A CERDANYOLA CH
Benjamí A 28/11/20 Dis 16:15 HC SANT JUST A CERDANYOLA CH A
Fem15 28/11/20 Dis 17:30 HC SANT JUST IGUALADA FEMENI HCP
Júnior 28/11/20 Dis 18:15 PHC SANT CUGAT B HC SANT JUST
Infantil C 28/11/20 Dis 19:00 CP TARADELL B HC SANT JUST C
3CAT 28/11/20 Dis 19:30 HC SFERIC HC SANT JUST
Aleví B 29/11/20 Diu 10:00 HC SANT JUST B CH SANTA PERPÈTUA B
Aleví A 29/11/20 Diu 11:15 HC SANT JUST A FC MARTINENC B
Infantil D 29/11/20 Diu 12:30 HC SANT JUST D IGUALADA HC D
2CAT 29/11/20 Diu 12:45 FC MARTINENC HC SANT JUST
Infantil B 29/11/20 Diu 13:45 HC SANT JUST B CPI LA SAGRERA B
Juvenil 29/11/20 Diu 17:00 IGUALADA HC A HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 49
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 30/11/20 Dil 21:30 CT BARCINO A HC SANT JUST

desembre

JORNADA SETMANA 49
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 05/12/20 Dis 10:00 HC SANT JUST B LA SALLE BONANOVA
Benjamí C 05/12/20 Dis 11:00 HC SANT JUST C CH CLARET B
Benjamí D 05/12/20 Dis 12:00 HC SANT JUST D JESUÏTES SARRIÀ B
Prebenjamí A 05/12/20 Dis 13:15 HC SANT JUST A JESÚS, MARIA I JOSEP A
Fem11 05/12/20 Dis 15:15 HC SANT JUST CH CLARET
Júnior 05/12/20 Dis 16:15 HC SANT JUST CERDANYOLA CH
Benjamí A 05/12/20 Dis 17:45 HC SANT JUST A CP CORBERA A
Infantil D 05/12/20 Dis 19:00 HC SANT JUST D CP MONJOS
Prebenjamí C 06/12/20 Diu 00:00 FC MARTINENC B HC SANT JUST C
Fem15 06/12/20 Diu 00:00 CP TORRELLES HC SANT JUST
Benjamí B 06/12/20 Diu 00:00 CP MANRESA HC SANT JUST B
1CAT 06/12/20 Diu 00:00 CP SITGES HC SANT JUST
Infantil C 06/12/20 Diu 00:00 CHP BIGUES I RIELLS HC SANT JUST C
Fem15 06/12/20 Diu 10:30 IGUALADA FEMENI HCP HC SANT JUST
Juvenil 06/12/20 Diu 11:30 HC SANT JUST CE NOIA Freixenet B
2CAT 06/12/20 Diu 12:45 HC SANT JUST CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
Aleví A 06/12/20 Diu 16:30 HC SANT JUST A CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
3CAT 06/12/20 Diu 17:45 HC SANT JUST CH SANTA PERPÈTUA
JORNADA SETMANA 50
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Benjamí A 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST A CP TORRELLES
Prebenjamí C 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST C E MARISTES ST JOAN
Prebenjamí A 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST A CH CLARET A
Benjamí C 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST C CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
Benjamí B 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST B CH PRAT A
Infantil A 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST A CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A
Aleví B 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST B JESÚS, MARIA I JOSEP
Infantil B 12/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST B CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C
Juvenil 12/12/20 Dis 11:30 BARÇA HC SANT JUST
Prebenjamí B 12/12/20 Dis 12:50 CT BARCINO HC SANT JUST B
Júnior 12/12/20 Dis 13:30 HC SENTMENAT A HC SANT JUST
Fem15 12/12/20 Dis 15:00 CP MANRESA HC SANT JUST
1CAT 12/12/20 Dis 16:00 HC SANT JUST IGUALADA HC
Infantil C 12/12/20 Dis 18:30 CHP SANT FELIU HC SANT JUST C
2CAT 12/12/20 Dis 20:00 UE HORTA HC SANT JUST
Fem11 13/12/20 Diu 11:00 HC PALAU PLEGAMANS B HC SANT JUST
Benjamí D 13/12/20 Diu 12:45 FC MARTINENC C HC SANT JUST D
JORNADA SETMANA 51
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 18/12/20 Div 22:15 HC SANT JUST CT BARCINO A
Prebenjamí C 19/12/20 Dis 10:00 E MARISTES ST JOAN HC SANT JUST C
Prebenjamí B 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST B CT BARCINO
Fem11 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST HC PALAU PLEGAMANS B
Fem15 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST CP MANRESA
Benjamí D 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST D FC MARTINENC C
Juvenil 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST BARÇA
Júnior 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST HC SENTMENAT A
Infantil C 19/12/20 Dis 10:30 HC SANT JUST C CHP SANT FELIU
Benjamí C 19/12/20 Dis 12:34 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C HC SANT JUST C
Infantil A 19/12/20 Dis 12:34 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou A HC SANT JUST A
Infantil B 19/12/20 Dis 12:34 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou C HC SANT JUST B
Aleví B 19/12/20 Dis 14:00 JESÚS, MARIA I JOSEP HC SANT JUST B
Benjamí B 19/12/20 Dis 16:00 CH PRAT A HC SANT JUST B
2CAT 19/12/20 Dis 16:00 HC SANT JUST UE HORTA
Prebenjamí A 19/12/20 Dis 16:05 CH CLARET A HC SANT JUST A
Benjamí A 20/12/20 Diu 10:00 CP TORRELLES HC SANT JUST A
1CAT 20/12/20 Diu 12:00 IGUALADA HC HC SANT JUST

gener

JORNADA SETMANA 01
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 09/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST B CHP MARTORELL
Fem11 09/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST CP TORRELLES
Benjamí D 09/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST D HC SANT JUST C
Infantil D 09/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST D HC MONTBUI B
Prebenjamí C 09/01/21 Dis 12:34 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B HC SANT JUST C
2CAT 09/01/21 Dis 16:00 HC SANT JUST JESÚS, MARIA I JOSEP
3CAT 09/01/21 Dis 16:00 HC SANT JUST CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou
Fem15 10/01/21 Diu 10:00 CERDANYOLA CH HC SANT JUST
Benjamí B 10/01/21 Diu 12:00 CH CASTELLET HC SANT JUST B
Infantil B 10/01/21 Diu 12:05 CH CLARET HC SANT JUST B
JORNADA SETMANA 02
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí B 16/01/21 Dis 10:00 CHP MARTORELL HC SANT JUST B
Prebenjamí C 16/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST C CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou B
Fem15 16/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST CERDANYOLA CH
Benjamí C 16/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST C HC SANT JUST D
Benjamí B 16/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST B CH CASTELLET
Infantil B 16/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST B CH CLARET
Infantil D 16/01/21 Dis 12:45 HC MONTBUI B HC SANT JUST D
2CAT 16/01/21 Dis 20:00 JESÚS, MARIA I JOSEP HC SANT JUST
Fem11 17/01/21 Diu 10:00 CP TORRELLES HC SANT JUST
3CAT 17/01/21 Diu 12:34 CP CONGRÉS - La Sagrera Es Mou HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 04
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
Prebenjamí C 30/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST C CH CLARET B
Fem15 30/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST HC PALAU PLEGAMANS
Benjamí C 30/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST C FC MARTINENC C
Benjamí B 30/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST B CHP MARTORELL
Infantil B 30/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST B CP SANT JOSEP BADALONA
Infantil C 30/01/21 Dis 10:30 HC SANT JUST C UE LA GARRIGA A
Benjamí D 30/01/21 Dis 11:00 CT BARCINO B HC SANT JUST D
Fem11 30/01/21 Dis 12:30 CPI LA SAGRERA HC SANT JUST
Prebenjamí B 30/01/21 Dis 15:00 CH PRAT HC SANT JUST B
1CAT 30/01/21 Dis 16:00 HC SANT JUST HC MONTBUI
Infantil D 31/01/21 Diu 10:00 HC PIERA HC SANT JUST D
2CAT 31/01/21 Diu 12:00 CT BARCINO HC SANT JUST
3CAT 31/01/21 Diu 17:30 HC SENTMENAT HC SANT JUST

febrer

JORNADA SETMANA 05
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 05/02/21 Div 22:15 HC SANT JUST MOLINS DE REI 2015
Benjamí B 06/02/21 Dis 10:00 CHP MARTORELL HC SANT JUST B
Prebenjamí B 06/02/21 Dis 10:30 HC SANT JUST B CH PRAT
Fem11 06/02/21 Dis 10:30 HC SANT JUST CPI LA SAGRERA
Benjamí D 06/02/21 Dis 10:30 HC SANT JUST D CT BARCINO B
Infantil D 06/02/21 Dis 10:30 HC SANT JUST D HC PIERA
Infantil B 06/02/21 Dis 12:15 CP SANT JOSEP BADALONA HC SANT JUST B
Fem15 06/02/21 Dis 15:00 HC PALAU PLEGAMANS HC SANT JUST
2CAT 06/02/21 Dis 16:00 HC SANT JUST CT BARCINO
3CAT 06/02/21 Dis 16:00 HC SANT JUST HC SENTMENAT
Prebenjamí C 06/02/21 Dis 16:05 CH CLARET B HC SANT JUST C
Infantil C 06/02/21 Dis 19:00 UE LA GARRIGA A HC SANT JUST C
1CAT 06/02/21 Dis 19:30 HC MONTBUI HC SANT JUST
Benjamí C 07/02/21 Diu 12:45 FC MARTINENC C HC SANT JUST C
JORNADA SETMANA 07
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
VETERANS 18/02/21 Dij 21:15 MOLINS DE REI 2015 HC SANT JUST
1CAT 20/02/21 Dis 20:00 CE CORNELLÀ HC SANT JUST
JORNADA SETMANA 08
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1CAT 27/02/21 Dis 16:00 HC SANT JUST CE CORNELLÀ

març

JORNADA SETMANA 10
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1CAT 13/03/21 Dis 16:00 HC SANT JUST CP MONJOS
JORNADA SETMANA 11
Imprimeix
CATEGORIA DATA DIA HORA LOCAL VISITANT
1CAT 20/03/21 Dis 19:55 CP MONJOS HC SANT JUST

Estatuts

En aquest link podràs descarregar-te els Estatuts Vigents (en format pdf) de l'Hoquei Club Sant Just.

Dossier

En aquest link podràs descarregar-te el Dossier del Club (en format pdf) on trobaràs tota la informació relativa a l'Hoquei Club Sant Just.

Reglaments

En aquest enllaç podràs descarregar-te els diferents Reglaments d'Hoquei Patins de Fecapa, així com les Bases de Competició de la Temporada 19/20. Tanmateix en aquest altre enllaç trobaràs tots els Reglaments de la FEP.

Contactar

 La Bonaigua
Passeig de la Muntanya, 27
08960 - Sant Just Desvern
Sala Entitats 17:30 a 20:30
(Dil a Div)
hcsj.comunicacio@hcsantjust.net